2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar bunlardan bulalım :KK9::KK9::KK9:
7212Yeni_Resim.JPG

gerçekten çok mantıklı ya mızıldanıp durmazlar hem :))

7 aydan önce almayın diye söylüyorlar ama ne bileyim yaa insan özeniyor. Uğursuzluğa çok takılmamak lazım hevesim çok kırılmıştı benim fakat cinsiyet belli olunca mavişlere bakar oldum :)) Bir de son aylarda iyice ağırlaşacağız zor olur yavaş yavaş elzem olanları almamızın çok sakıncası olacağını düşünmüyorum. Bugün çok fazla gezdim yürüdüm, ağrılarım çok fazla uykuda tutmadı. İlerde daha sıkıntılı olur.

canım kaçıncı haftadasın cinsiyetini öğrenmişsin, acaba haftaya 13 haftam olucak randevum var söyler mi doktor görür mü ki?!

Slm arkdaşlar ben ilk defa giriyorum bu siteye ve yeni üye oldum.temmuz annesi olucam ALLAH nasip ederse inş.sizlerinde neler yaşadığını merak ediyorum ben zor bir hamilelik geçiriyorum psikolojik olarak yani.üstümdeki tedirginliği atamıyorum birtürlü ve napıcamı bilmiyorum

canım o bendede var biraz ama sıkmamaya çalışıyorum kendimi hormonlarımız değiştiği için normal 3 aydan sonra geçiyomuş kolaylıklar..

canım o bendede var biraz ama sıkmamaya çalışıyorum kendimi hormonlarımız değiştiği için normal 3 aydan sonra geçiyomuş kolaylıklar..

sürekli bebeğimiz kalbi durdu sanıyorum.öyle pek hamilelik belirtimde yok baştan beri.ve daha önce 3 düşük yapmıştım onunda korkusu var sanırım.hep olumsuz bişeyler olucak sanıyorum.bana kalsa hergün ultrasona girip görmek istiyorum.c.tesi kontrolüm var 12 haftamız bitti inş güzel haberler alırım dua edin

7 aydan önce almayın diye söylüyorlar ama ne bileyim yaa insan özeniyor. Uğursuzluğa çok takılmamak lazım hevesim çok kırılmıştı benim fakat cinsiyet belli olunca mavişlere bakar oldum :)) Bir de son aylarda iyice ağırlaşacağız zor olur yavaş yavaş elzem olanları almamızın çok sakıncası olacağını düşünmüyorum. Bugün çok fazla gezdim yürüdüm, ağrılarım çok fazla uykuda tutmadı. İlerde daha sıkıntılı olur.

canım kaçıncı haftadasın cinsiyetini öğrenmişsin, acaba haftaya 13 haftam olucak randevum var söyler mi doktor görür mü ki?!

CANIM 11HAFTA 5 GUN DU ARKADAS GALIBA BENDE 12 HAFTA 1 GUNDE GITIM DOTORA BAK DEMEMISTIM
HAFTAYA SALI YINE GIDICEM 13 HAFTA 1 GUN BENDE BAKARMI BILMEM MERAK EDIYORUM:26:

Kızlar bu alttaki haftalık çizelgeyi nasıl ayarlıyoruz tarif edermisiniz rica etsemm:KK49:

Lilypie sitesine gir
Maternity and Pregnacy ye tıkla
Days and week e tıkla
Full size ticker yazan yerden Next de
İlk adım olarak ordan kendine zemin seç Next de
İkinci adım simge seç next de
Üçüncü adım Expected due Date: Bebişinin tahmini doğum tarihi
Last Menstrul period: Senin son Sat bilgin
Bütün bilgileri girdikten sonra tablon hazır görüceksin zaten
sonra altta For websites yazan yerde Image Url ye tıkla çıkan linki kopyala
Sitemize dön profiline gir çizelgeye tıkla yapıştır kaydet, bu kadar

Lilypie sitesine gir