2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Benım hedıyem ıcınde aramıslar esımı 26 aralıkta gelın alın e bebekten dıye
27 aralık doktora gıdınce hedıyemızıde almaya gıdıcem bende
belkı cınsıyetı gorursek bı cıcıde alırım mınıge:21:

bende hediyemi istiyorum, banada hediye verin ,kim veriyo, niye veriyor ?????bişey diyin yaaa:)bende temmuz 17 de anne olmak için can atıyorum:)

hemen bakıyorum teşekkürler:)bide bu hamilelrin msjlarının alt kısmındaki o mini harika tatlı çizelgeden bende niye yok?

kızlar bunlardan bulalım :KK9::KK9::KK9:
7212Yeni_Resim.JPG

Salı günü dağ gibi bir ütü..
Çarşamba temizlik..
Bugün eşimin yeni yaşı için hazırlık..

Sanırım artık yavaş yavaş pilim bitiyor.Kuzusu da şaşırıyordur "anne ne oluyo ya mis gibi uzanıyoduk ne bu şimdi koşturmaca" diye:)
Halsiz,mide bulantısıyla geçen günlerden sonra az da olsa kendi enerjimi yaşamak insana iyi geliyor..

Çok fazla takip edemedim bugün sizleri..

Kocaman Sevgilerle..

Çarşamba temizlik..

Sanırım artık yavaş yavaş pilim bitiyor.Kuzusu da şaşırıyordur "anne ne oluyo ya mis gibi uzanıyoduk ne bu şimdi koşturmaca" diye:)
Halsiz,mide bulantısıyla geçen günlerden sonra az da olsa kendi enerjimi yaşamak insana iyi geliyor..

Kocaman Sevgilerle..

Benım mıde bulantım yok ama hıc bır sey yapmak ıstemıyorum zorla tembellıge mı alıstım acaba dıyorum doktora soracagım boyle olmaz:KK52: enerjı lazım bende aksama yemek dusunuyorum aklıma bır sey gelmıyor :S

Benım mıde bulantım yok ama hıc bır sey yapmak ıstemıyorum zorla tembellıge mı alıstım acaba dıyorum doktora soracagım boyle olmaz:KK52: enerjı lazım bende aksama yemek dusunuyorum aklıma bır sey gelmıyor :S

Canım vitamin ,demir vs. kullanıyormusun?Onların eksikliğide halsizlik yapıyor olabilir..Yada vücut bi müddet kendisini şımartmak istiyorda olabilir:)

Canım vitamin ,demir vs. kullanıyormusun?Onların eksikliğide halsizlik yapıyor olabilir..Yada vücut bi müddet kendisini şımartmak istiyorda olabilir:)

folık asıt alıyorum sadece olabılır ama allahıma sukur cok rahat bır hamılelıgım var :nazar: dun mısafırlerım vardı :nazar: deydı sanırım onlar gıttı ne kolum ne kafam kalkıyordu :KK52:

selam herkese bende 2012 temmuz annesi olucam inşallah.29temmuz bdt Allah yardımcımız olsun .benim ikinci buarada 1tane oğlum var

selam herkese bende 2012 temmuz annesi olucam inşallah.29temmuz bdt Allah yardımcımız olsun .benim ikinci buarada 1tane oğlum var

HOS GELDIN CANIM ALLAH SAGLIKLA KUCAGINA ALMAYI NASIP ETSIN
OGLUSUNADA UZUN OMURLER VERSIN ALLAHIM KUCUK BIR PRENSES GELIYODUR YUVANIZA :nazar:

Slm arkdaşlar ben ilk defa giriyorum bu siteye ve yeni üye oldum.temmuz annesi olucam ALLAH nasip ederse inş.sizlerinde neler yaşadığını merak ediyorum ben zor bir hamilelik geçiriyorum psikolojik olarak yani.üstümdeki tedirginliği atamıyorum birtürlü ve napıcamı bilmiyorum

Çarşamba temizlik..

Kocaman Sevgilerle..

çok yorma kendini allah kolaylık versin canım
alışsın kuzucukta hayatta bunlarda var :))))

X