2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

herşeyimbebeğim, canım çok geçmiş olsun.. uzaklarda ve yalnız olmak gereçkten zordur... rabbim yardımcın olsun...

parmak konusuna da fazla takılma, bu büyük bir problem değil... sağlıklı olsunda....

Herkese günaydın:KK3: Ben bugün sabah kalkar kalkmas ilacımı aldığım için kendimi şimdilik iyi hissediyorum bitince hemen kurumun doktoruna yazdırdım en iyi dostum oldu bu bulantı hapı:KK9:Ama bulantılarım geçse de vitaminli ve bol çeşitli beslenebilsem istiyorum süt içemiyorum, su fazla içemiyorum sulu yemek yiyemiyorum umarım en fazla 2-3 haftam kalmıştır da iştahım açılır yeniden. Bu arada burun kanamaları bende de başladı belirgin şekilde burnum dolu sanıyorum(hamilelikten sonra çoğu zaman tıkalı hissi var) bi temizliyorum ki peçete hep kan olmuş:2:

Kızlar cok kotuyum oyle boyle dıl yataga dustum resmen ogleden sonra bı cıkarma bı cıkarma oldum
bısı yıyemedım basım heryerım cok agrıyo sımdı esım geldı bana cubuk krakerler falan getırmıs meyve suları
sımdılık mıde bunaltım cok dıl banyo yaptım yataga gırdım esım kızıma bakıyo kızımdada aynı boyle hasta olmustum
hastaneye yatıcak kadar allahım hemen ılesır dıyorum bu agrılara cekılmez resmen:KK43:

çok geçmiş olsun meleksen:KK71:

arkadaşlar iyi akşamlar,konuyla ılgılı değil ama ben foto yuklemek ıstıyorum.yukleyemıyorum hata verıyor,nasıl yukleyebılırım

canım ben hızlıresim diye bir site var ordan yüklüyorum o siteye girip dosya yükleye basıp bilgisayarından fotonun olduğu yeri seçiyorsun sonra sana 3 tane link veriyor onlardan 3 numaralı olanı kopyalayıp yapıştırıyorsun foruma

Gunaydin kizlar, uzun zamandir giremedim internete. Bir garip oldum ben, 13 haftada migde bulantilari, burun kanamalari, bacak, sirt agrilari... Her sey ust ustte geldi. Bir de gecmek bilmeyen alerjik nezle... Bu arada migdem cok siddetli agriyordu, sebebi ise ben reflu hastasiyim, bebisle beraber reflum atak yapti...

Bazen o kadar cok korkuyorum ki, kendime bakacak halim yok, kalkip bir corba icmeye mecalim yok, bebegim olunca napacam diye telaslanyorum. Yakinda ben de Turkiye`ye gidecem ama keske yanimda biri olsaydi. Yalnizlik zor hele de boyle hassas ve zor durumlarda...

Neyse kizlar giremezsem merak etmeyin beni. Cuma gunu doktora gidip bebisin parmaklarini sayacaklar...
Dua edin bana nolurrr, cunku esim 6 sar parmakliymis, dogduktan sonra kesmisler digerini.

Benim bebisim de babasina cekerse diye cok korkuyorum, Tabi ki Allah vergisi ama nasil dayanirim onun caninin acimasinaaa

Ruyalarima, kabuslarla uyaniyorum, bana dua edin kizlar, cuma gunu insallah guzel haberler veririm sizlere

Hepinizi kocamann opuyorummm...Umarim herkes cok iyidir

GULUMSEYIN :)
canım çok geçmiş olsun Allah yardımcın olsun inşallah bozma moralini:KK71:

Günaydın herkese

herşeyimsinbebeğim bencede takılma bu parmak olayına rabbim herşeyin en iyisini bilir sağsalim doğsunda gerisi kolay

lamecim inşallah bizde o günleri görürüz senin adına çok sevindimm

kızlar bnm yoğun bulantılar dewam ediyo çıkarma olayım yok ama sürekli çıkarcakmışım hissi beni bitiriyo resmen :KK43: sizler nasılsınız

günaydınnnn kızlar gunyadınn annişlerrr sabaha kadar heyecandan uyuyamadım yarın randevum var..Hasta annişler ıyılesın artık lutfennn beişler de hasta olmasın:KK54::KK76:acaıp enerjık hıssedıyorum kendımı kızlarrr sızede yayayım bırazzzzz:KK76:

Günaydın herkese

herşeyimsinbebeğim bencede takılma bu parmak olayına rabbim herşeyin en iyisini bilir sağsalim doğsunda gerisi kolay

lamecim inşallah bizde o günleri görürüz senin adına çok sevindimm

kızlar bnm yoğun bulantılar dewam ediyo çıkarma olayım yok ama sürekli çıkarcakmışım hissi beni bitiriyo resmen :KK43: sizler nasılsınız

hoşgeldin canım...
teşekkür ederim...

canım sende biraz daha sabret, eminim son günleridir bu durumunun...

canım teyze oluyormussun tebrikler :) buarada bulantı ve yanma bende de var bulanmadıgı zaman cyır cayır yanıyor midem drum ilaç verdi onu kullanıyorum arada daha iyi oluyo o zaman.

evet canım teyze olucm nasıpse hatırlarsn belkı ekım topıgne gelıyodu yesılımsı:KK66: evet bulanmadgnda yanıyo cıkartamyorumda nezaman gecıcek blmyorum doktrm banada verdı verırkende kullanmasan daha ıyı dmstı zorluyorm kendmı

günaydın herkese
güzel bir gün diliyorum
sağlık dolu bulantısı az olan bir gün

canım lınanın anlamı nedr hosuma gttı benımde aklmda ıncı şevval erkek olursa selım ıstyo esım ama yanına bı ısım daha ıstyorm

Kuran’da da geçen Lina ’nın anlamı hurma fidesi demektir.
Kuran’da hasr suresi, sure:59, ayet: 5, de geciyor bu isim.
arabca da farkli anlamları : sevecen, yumusak, hissli, hurma fidesi ve kücük selale

Soru: Lina isminin anlamı nedir? Kız ismi olarak konulabilir mi?
Cevap:
Lina ismi, Haşr Suresinin 5. ayetinde geçen “lîne (لِينَة&#1613:KK66:” kelimesinin latin harfleri ile yazılmış şekli ise bu kelime, “yumuşak hurma ağacı” manasına gelir. Bunun, çocuklara isim olarak konulmasının bir sakıncası yoktur. Ama telaffuz açısından Türk diline daha uygun bir isim bulmanızı tavsiye edebiliriz.

Kızlar cok kotuyum oyle boyle dıl yataga dustum resmen ogleden sonra bı cıkarma bı cıkarma oldum
bısı yıyemedım basım heryerım cok agrıyo sımdı esım geldı bana cubuk krakerler falan getırmıs meyve suları
sımdılık mıde bunaltım cok dıl banyo yaptım yataga gırdım esım kızıma bakıyo kızımdada aynı boyle hasta olmustum
hastaneye yatıcak kadar allahım hemen ılesır dıyorum bu agrılara cekılmez resmen:KK43:

geçmiş olsun doktora gitsen ya

canım bugün 4. ayımızın ilk günü:))
13. hafta dan gün almaya başladık....

umarım sende en kısa zamanda yaşarsın bu güzel duyguyu:)

ay ne güzel ne mutlu sana
ben akşamları çok gazlıyım gaz sancıları çekiyorum ve içimdeki kıpırtıları hissediyorum gazdan ötürü
ama iki kez başıma bişi geldi o çok farklıydı çok garipti o olduktan sonra kalbim küt küt attı
hissetmem belki imkansız biliyorum ama garip bişi oldu :KK53:

gunaydn kızlar naslsnz benım bulantılar basladı yıne

gitsin gelmesin bidaha

Gunaydin kizlar, uzun zamandir giremedim internete. Bir garip oldum ben, 13 haftada migde bulantilari, burun kanamalari, bacak, sirt agrilari... Her sey ust ustte geldi. Bir de gecmek bilmeyen alerjik nezle... Bu arada migdem cok siddetli agriyordu, sebebi ise ben reflu hastasiyim, bebisle beraber reflum atak yapti...

dikkat et kendine
baya zorluyor seni allah kolaylık versin
diğer konuyuda çok takma kafana güzel düşün güzellik gelsin kötüyü çağırma

evet canım teyze olucm nasıpse hatırlarsn belkı ekım topıgne gelıyodu yesılımsı:KK66: evet bulanmadgnda yanıyo cıkartamyorumda nezaman gecıcek blmyorum doktrm banada verdı verırkende kullanmasan daha ıyı dmstı zorluyorm kendmı

tabiki hatırlıyorum kendısıni :) bende kullanmamaya calısıyorum ama bazen dayanılmaz oluyo o zaman kullanıyorum.

günaydınnnn kızlar gunyadınn annişlerrr sabaha kadar heyecandan uyuyamadım yarın randevum var..Hasta annişler ıyılesın artık lutfennn beişler de hasta olmasın:KK54::KK76:acaıp enerjık hıssedıyorum kendımı kızlarrr sızede yayayım bırazzzzz:KK76:

gunaydn canım valla gondr cok ıyı olur:) hadı hayırlısı guzel haberler beklyoruz

günaydın kızlar 1 haftadır geremedim 100 ü geçmiş sayfalar ne zaman okuyabilirim bilmiyorum...inşallah herkes iyidir.. ben de iyiyim cuma günü babasıyla tanıstı fındığımm..bugun 7+6 oldukk..bi şikayetim yok fazla uyuyorum ama halaa..heralde bulantılar artık başlar :KK43:( herkesi öptmm

ay ne güzel ne mutlu sana
ben akşamları çok gazlıyım gaz sancıları çekiyorum ve içimdeki kıpırtıları hissediyorum gazdan ötürü
ama iki kez başıma bişi geldi o çok farklıydı çok garipti o olduktan sonra kalbim küt küt attı
hissetmem belki imkansız biliyorum ama garip bişi oldu :KK53:
hoşgeldin arsimacım..

evt canım gerçekten büyk mutluluk oldu...

belki seninde hissettiklerin hareketleridir arsimacım.. kısa bi süre sonra emin olursun:)

tabiki hatırlıyorum kendısıni :) bende kullanmamaya calısıyorum ama bazen dayanılmaz oluyo o zaman kullanıyorum.
evet canım bende dayanamadgmda kullanym dyorum kac hafta daha surucek blmyorum
ins cnm ıns kızlarrr dualarınızı eksık etmeyın hamişlerin duası kabul olur :KK76:
ınsallah canım guzel oluck:):nazar:

Arkadaşlar listede adı yalışlıkla silinen arkadaslar varsa lutfen tekrar bilgilerini yazsın

ben bi şu listeye giremedim:))))))
bankem 26 eylül.sat
03.temmuz bdt
il bebek
74 kilo
istanbul
eklersen seviniriz bebeğimin teyzesii::KK8:

Son düzenleme:

yay valla maşallah:nazar::KK8:

bana doktor hibir sakıncası yok günde 2 tane alabilirsin dedi ilaç dramamine

X