2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar cok kotuyum oyle boyle dıl yataga dustum resmen ogleden sonra bı cıkarma bı cıkarma oldum
bısı yıyemedım basım heryerım cok agrıyo sımdı esım geldı bana cubuk krakerler falan getırmıs meyve suları
sımdılık mıde bunaltım cok dıl banyo yaptım yataga gırdım esım kızıma bakıyo kızımdada aynı boyle hasta olmustum
hastaneye yatıcak kadar allahım hemen ılesır dıyorum bu agrılara cekılmez resmen

inşallah ıyı olursun ama dınlenmen lazım net de sın dınlen bence

geçmiş olsun cnm çok yordun bu sıralar kendini ama inşallah çabucack iyileşirsin

Sagolun kızlar hemen ılesmek ıstıyorum cok aagrılarım var basımın agrısı olduruyo benı

canım neteyım yatagın ıcınde leptop kucagımda yatınca basım dahacok agrıyo dık duruyorum

Sagolun kızlar hemen ılesmek ıstıyorum cok aagrılarım var basımın agrısı olduruyo benı

canım neteyım yatagın ıcınde leptop kucagımda yatınca basım dahacok agrıyo dık duruyorum

ne leptop u kucagına mı alıyorsun sakıncalı bence dıkkat edın valla zararlı radyasyon

Canım bankalarda baska yerlerde calısan anneler nasıl calısıyo belırlı bı mesafede bıs olmaz
aslında waıles nete kulanıyoruz oda kotu ama yapcak bısı yok ben yenı aldım sabah berı eıme leptopu
kızımdada kulanıyodum alaha sukur herseyı tam allah korusun bebıslerımızı o kadar zararlı seyler varkı

çok geçmiş olsun umarım en kısa zamanda atlatırsın.. bol bol vitamin almaya çalış .

tabı canım allah korusun genede ama bankalarda calısanlar ya da baska kımseler neyse bılgs. kucaklarında olmuyor dı mı

ekran uzaklıgı 50 cm olduktan sonra sıkıntı yapmıyomus cnm arastırdım cunku benmde laptop kucagımda oluyo sureklı eger yakın olucaksada cok ekran koruyucu takabılırsın

neler oluyo bize nazarmı olduk ne?bende çok kötüyüm boğazım burnum başım her yerim ağrıyor.inşallah çok çabuk atlatırız geçmiş olsun canım..

arkadaşlar iyi akşamlar,konuyla ılgılı değil ama ben foto yuklemek ıstıyorum.yukleyemıyorum hata verıyor,nasıl yukleyebılırım

bizde isim konusunda karar veremiyoruz oğlumun adı alp tufan iki ismi var..bunada erkek olursa alper yada alperen diyorum ama hala karar veremedik.oğlum kız olursa damla olsun diyo.

arkadaşlar iyi akşamlar,konuyla ılgılı değil ama ben foto yuklemek ıstıyorum.yukleyemıyorum hata verıyor,nasıl yukleyebılırım

Cevap yazdığımız ekranın altında;

1-Eklenti ekle diye bir seçenek var.Oraya giriyosun.
2-Açılan sayfada sağ üstte dosya ekle seçeneği var.
3-Açılan tablodan Dosyaları seç diyorsun.Bilgisayarında foto nerdeyse yerini bulup ekle diyorsun.
4-Çıkan seçenekten upload files seçiyorsun.
5-Eklenen fotoğraftaki kutucuğu işaretleyip içeriğe ekle diyorsun.
6-Bitir deyip fotoğraf sayfasını kapatıyorsun.

Umarım faydalı olur..

kızlar kafama bişey takıldı bunu kk da da gormustum şimdi baya yer ettı kafama şu epilamor fılan gıbı urunler varya kullanan fılan varmı tuylrı tamamen yok edıomus.telefondakı baya ıddalı konusuo tamamen bıtmesse para ıade falan dıo nedıosunuz..

canım aynen yapıyorum dediklerini ama hata veriyor.yuklemıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…