2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

herkes kendisi ekleyebiliyor mu böye

bence bu şekilde olmayacak bak önceki tabloda eklenmiş benden sonra ama ben düzenleme yaınca onlar çıkmadı bence bir mesaj halinde yazalım tek kişi sorumlu olsun o güncellesin kendin girince olmuyor:26: Yeşim benim kilo bilgim 52 şehir Ankara yaşım 28 onları da ekler misin

RUMUZ
KACINCI BEBEK
SAT
B.D.T.
DOGUM SEKLI
DOGUM
KILOSU VE BOYU
KILO
SEHIR
YAS
Nurgulceilk25 Eylul01 Temmuz58Istanbul 24
LaMe
ilk
16 Eylul
04 Temmuz

istanbul
30
Gulden83ilk29 Eylul05 Temmuz53Kirklareli28
yesim832.bebek14 Eylul05 Temmuz53,5Y.disi28
meleksen2.bebek01 Ekim07 Temmuz
kelebeketkileri
ilk
04
Ekim
10 Temmuz
62Manisa26
topraksu_
ilk
07 Ekim
13 Temmuz
ERKUSH
ilk09 Ekim14 Temmuz57Istanbul
loneliness
ilk
07 Ekim
14 Temmuz
61
Bursa
27
hapsuu(Bahar)ilk11 Ekim16 Temmuz42Kibris28
luxxorilk10 Ekim16 Temmuz

Kizlar listeye eklenmek icin bana ozel mesaj atin lutfen Arada kaynayabilir

galiba oldu bakalım nasıl olmuş.
kendiniz eklerseniz ben duzeltemiyorum canim benim eklemem lazim alintinin alintisini yapamiyorum.

Herkese merhaba dünden beri konu ilerlemiş nasılsınız kızlar ben bulantılarla uğraşıyorum ağzımda sürekli kötü bir tat var hiç bişey yemek istemiyorum
gerçi doktor ilaç verdi bulantılar için ama alıp almama konusunda kararsızım
bu arada listemiz hayırlı olsun.. beni de ekler misiniz SAT:1 Ekim BDT:7 Temmuz Kilo:51 Şehir:Ankara Yaş:29

RUMUZ
KACINCI BEBEK
SAT
B.D.T.
DOGUM SEKLI
DOGUM
KILOSU VE BOYU
KILO
SEHIR
YAS
Nurgulceilk25 Eylul01 Temmuz58Istanbul24
LaMeilk16 Eylul
04 Temmuzistanbul30
kelebeketkileriilk04
Ekim
10 Temmuz62Manisa26
topraksu_ilk07 Ekim13 Temmuz
ERKUSHilk09 Ekim14 Temmuz57Istanbul
lonelinessilk07 Ekim14 Temmuz61Bursa27
hapsuu(Bahar)ilk11 Ekim16 Temmuz42Kibris28
luxxorilk10 Ekim16 Temmuz52
Ankara
28

Ekledim canm

bulantın ne zaman başladı centaur? 6.haftada derler genelde ama senin daha önce mi baaşladı canım? bende de inanılmaz bir uyku hali var. ütü yaptım yemek de yapmam lazım ama nasıl üşengecim:2:

mrb arkadaşlarr benide eklerseniz sevinirim bat 10 ekim yaş 30 16temmuzda yavrumu kucagıma alacagm rabbimin izni ile kilo 55 oldu rabbim tüm isteyenlerin emegini boşa çıkarmaz inşallah bizlerede hayırlısı ile yavrularımızı kucagımıza almayı nasip eder

şehir yazmayı unutmuşum ankaraa

aa satımız aynıymış canım:13:amin inşallah cümlemize

RUMUZ
KACINCI BEBEK
SAT
B.D.T.
DOGUM SEKLI
DOGUM
KILOSU VE BOYU
KILO
SEHIR
YAS
Nurgulceilk25 Eylul01 Temmuz58Istanbul24
LaMeilk16 Eylul04 Temmuzistanbul30
centaurilk01 Ekim07 Temmuz51Ankara29
kelebeketkileriilk04
Ekim
10 Temmuz62Manisa26
topraksu_ilk07 Ekim13 Temmuz
ERKUSHilk09 Ekim14 Temmuz57Istanbul
lonelinessilk07 Ekim14 Temmuz61Bursa27
luxxor
ilk10 Ekim
16 Temmuz52
Ankara
28
son_ece
ilk
10 Ekim
16 Temmuz
55
Ankara
30
hapsuu(Bahar)ilk11 Ekim
16 Temmuz42
Kibris
28

Ekledim canmgecmis olsun bende Tr den hap getirtdim ama benim bulantim baslamadi buzdolabindan yiksiniyorum biraz simdilik:) dayabildigin kadar dayan dayanamadigin yerde hapi icersin canim.

son ece senide ekledim

Son düzenleme:
bulantın ne zaman başladı centaur? 6.haftada derler genelde ama senin daha önce mi baaşladı canım? bende de inanılmaz bir uyku hali var. ütü yaptım yemek de yapmam lazım ama nasıl üşengecim:2:
6.haftada başladı 5+5ken fln... Ne güsel yemek yapabiliyorsun ben mutfağa pek giremiyorum hele bulaşık makinesini asla açamıyorum kocişe devrettim o işi

6.haftada başladı 5+5ken fln... Ne güsel yemek yapabiliyorsun ben mutfağa pek giremiyorum hele bulaşık makinesini asla açamıyorum kocişe devrettim o işi

kıslar bulantı felan ne zaman başlıyo bende şuan hiç bi belirti yok arada bi bel agrısı oluyor o kadar gerçi biz daha çok yenizyizde ayın 27sinde transferim oldu 17 gün oldu ögreneli belirti beklemem için çok mu erken

ben daha 5e yeni girdim bende birşey yok aksine bi iştahım açıkkı son 15 gündür filan ne bulsam yiyorum bişiler yiyorum aradan 1-1,5 saat geçiyor sanki midem kazınıyor.gerçi 5. haftamda olduğumu sata göre söylüyorum henüz doktora gitmedim

evet canım aynıymış ankaradaymışsın sanırım neresindensin ben sincan

ben dikmendeyim canım şubattan beri çocuk sahibi olmak istiyorduk 10. ayımızdı bu. bir sene 2 aylık evliyim. Sincan uzakta kalıyor baya dimi en son orda össsınavına girmiştim pek bilmem o tarafları. işyerim de kızılayda olunca yakın olmak istedik

Ekledim canmgecmis olsun bende Tr den hap getirtdim ama benim bulantim baslamadi buzdolabindan yiksiniyorum biraz simdilik:) dayabildigin kadar dayan dayanamadigin yerde hapi icersin canim.
Teşekkür ederim
Ben de dayanmaya çalışıyorum doktor zararsız dedi ama ne de olsa ilaç içime sinmiyor...

evet canım uzak oluyor biz 12 senedir istiyorduk allahıma şükür 2ci tedavimde oldu

çok şükür Allah büyük hayırlı uğurlu olsun. Benim göğüslerim yeni yeni şişip acımaya başladı battan itibaren

aminnnn tşkr ederimm canım gögüs şişligi bende hep vardı birde çok acıyordu bat tarihime yakın acıma geçti şimdi şişlik kaldı damarlanma var arada bi sızlıyo

tşkr ederim canımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…