2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ne biliyim işte bişeyler bulurum artık, bu abanmalar bir kaç gün sürer bende zaten o yüzden çok dikkat etmeyi düşünmüyorum canım :)

inşallah başarırım, boşver at kız o elindekini pisss ooo, inşallah şu anda bana gelen şevk sana da gelir canım

kızlar ben kötü bir anne olmak istemiyorum
Ben hayatım boyunca mutluluktan ilk defa, bebeğimin kalbinin attığıni gördüğümde hıçkıra hıçkıra ağladım.
İçmiyicem şu zıkkımı artık
SÖZ..
Kimse kimsenin kalbini bu konuda kırmasın lütfen..
Hepimiz zararlarını biliyoruz..
Ve bu sayfanın çoğu hamile..
Üzmeyelim birbirimizi olur mu ?

supersın valla tebrık edıyorum senı muahhh cnm benım saglıkla alıcaz bebıslerımızı kucagımıza ins. sabredın kızlarrr.

Tebrikler canım, allah gönlüne göre versin. Umarım başarırsın. Darısı başıma inşallah

kızlar cok bulantm var ya bıde tam gobek dlgm acıyo

göbek deliği acısı bazen bende de oluo

benmde aynı leblebi çubuk kraker naneli şeker aldım bi bulantıda birini diğerinde ötekini yiyorum

aynen leblebi ve çubuk kıraker vazgeçilmezim :)

aman ne zor şey kadın olmak :)
ama içimizde de bi mucize var

oha ya neler yapıolar

bencede bırakalım
kimse isteyerek içmiyordur hamileyken allahım sağlık versin içenlerede bebelerede
ben 1,5 - 2 içmöeye çalışıyorum su

canım hayırlı olsun. ne güzel bir karar vermisşin.inşallah başarılı olursun.

çok şükür tekrar hamileyim. ama iki kez ameliyat masasına yattım.
size kızmamın nedeni nerdeyse sigara bebeğe yararlı yazacakmışsınız. etrafınızdan olumlu örnekler vermişsiniz, sigara içti, şu kadar sağlıklı çocuğu oldu diye. nerdeyse sigaradan diye yazmadığınız kalmış.
sigarannın zararlı olduğunu bile kabul edememişsiniz ki siz. hala savurnurken bırakmak için irade gösterememeniz çok normal.önce beyinde bitecek. aynı zamanda ben de irade yok diye bir insan da ilk defa görüyorum.
aynı zamanda hangi kaynakta yazıyor meyve yemeyle sigaranın zararlarının azalacağjnı. bu da çok garip bir açıklama olmuş bence.
bence hiç bir anne ben bebeğimi düşünüyorum bunun için de sigara içiyorum. ikisinin ilgisi yok diyemez.

inşallah Allah bırakma azmi verir. sizin için dua edicem. ama azcık bebeğinize karşı düşünceniz varsa iradeniz de olsun, en azından sigranın zararlı olduğunu kabullenin yeter, gerisi gelir bence.

kızlar selamlar oku oku bitiremedım ne cok sey yazmıssınız valla.bu arada şu sigara konusunda bişey demek istiyorum özellıkle 4.aydan sonra tehlıkelı oluyormus,bende günde 1 tane bazende 2 tane içiyorum inşallah bişey olmaz.allah bebişlerimize sağlık versin.
aranızda hamile pantolonları gimeye baslayan varmı? valla kızlar o kadar pahalıki hamile giyim.bı yere sordum öleee gıldırık bi pantolona 80 lira dedı.bu ne dedım yaaaaa.tabiki üst sınırı yok.niye bu kadar pahalı yaaaaa.daha erkenmi olur almak sizce?daha cok kılo alacağımız için sonra olmazmı acaba?

benimde bulantıda tek çözümüm çubuk kraker tek geçerim sabah elimde gece elimde bir paket korkarım bebişim çubuk kraker gibi doğacak ::::)) su olayıda bulantıyla birlikte bitti bende 3 lt en az su içen ben 1 lt ri zorlayarak içebiliyorum bulantı yüzünden ama mümkün olduğunca içmek lazım

daha erken bence
çünkü bizim koca göbik hallerimiz yaza gelcek şidmi alırsak kışlık kalın olur :)
benim şuan 4 tane uzun kollu hamiş tişörtüm bitane hamiş eşofmanım var doğum günümde hediye geldiler

yaşasın çıbık kraker kardeşliği
evet bazen suyu içerken midem bulanıo ama en çok sütte bulanıo
sırf yavrum için içiyorum

Merhaba 10 haftam bitmek üzere ve karnım baya baya belirginleşti. Kendi normal pantalonlarım karnımı sıkmaya başladı. O yüzden ben kullanıyorum. Ama sana Lcwaikiki hamile giyimini önerebilirim. Bence fiyatları uygun ve indirimde olan çok ürünü var

anammmmmm ne kadar çok sigara içen varmış yaaa Allahım hepinize bi tiksinme versin inşallah bidaha içmeyin kızlar yaa bizde eşimle içiyorduk ama sağolsun o da bıraktı artık eve gelen misafire bile içirmiyoruz düşünün yani

tebrik ediyorum seni ...... alkışlıyorum...... gaza getiriyorumm

merhaba kızlar bende temmuz annesiyim son günlerde biraz moralimiz bozuk kızımın gözüne nistagmus teşhisi kondu fakat herkes diyorki sarışın ve renkli gözlü bebeklerde olur ve bir yaşına kadar geçermiş bi bilgisi olan varmı acaba

Ve hiç bir anne kimseyi bu denli kınamamalı bence!
Olumsuz hikayeler ne kadar varsa olumlularda var ama bu sigaranın faydası ya da tamamen sigaranın zararı falan değil.
Herşeyi Allah bilir herşey Allahtandır. Ben sigara içiyorum diye evladıma ne kadar zarar vermediğimi anca ALLAH bilir.
Ve beni ve benim gibileri anca ALLAH yargılayabilir ki bırakmak için mücadele edip bırakamıyoruz.
Ayrıca iradesiz binlerce insan var ki bunu dile getiremez ben maalesef kendi eleştirimi kendim yapabilen bir insanım.
Kendimi biliyorum!
Siz polemik arıyorsanız yeri burası değil. Benim karnımdakini benden çoook düşündüğünüz için ayrıca teşekkür ederim,
kusura bakmayın ben sizin kadar düşünemiyorum demekki evladımı...

Duygularınızı bayağı bir değiştirmiş sanırım hamilelik...

En başta yazdığım gibi;
Ve hiç bir anne kimseyi bu denli kınamamalı!

Sevgiler ve sağlıklı hamilelik ve doğum dilerim.

kıslarrrrr yardım lütfen. benim adetim dört gün geçti. bugün test yaptım. 2.çizgi silik. ama ben de adet olacakmışım gibi sancı var ayağa kalkınca oluo hep. yaaaaa nolur cvplayın yorumlarınızı bekliorum. bu arada kanda pazartesi baktırabilicem. sizce;
1-sancı hayraalamet diil hamileysen bile düşük olabilir,
2-sancı normal ben de de olmuştu ve hamişim v.s v.s..
3-hamiş diilsin bence:44:

merhaba bendede aynı olmuştu hayırlı olsun diyelim

olabilir canım gebelik ve regli belirtileri hemen hemen aynı birkaç gün daha bekle olmazsan kanda baktır İnşallah hamilesindir. Benim ara ara hala regli sancılarım oluyor.

Canım çift çizgiyi gördüysen hamilesin:)
Bendede aynen öyle oldu hergün adet olacağım sanıyordum sancılardan.
Bence yarın hemen bir doktra git

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…