2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

e. coli yani eşeriya koli. normalde bağırsaklarda bulunur iyi huyludur. tuvalatte ve cinsel ilişli sırasında idrar yollarına gecer. balayımda bı yakalandım daha da kurtulamadım. 30 dk bır wc ye gıdıyorum. izmirdeyım ben. yenıyım burda doktor bılmıyorum halıyle..

çok geçmiş olsun, bence araştırın başka bir doktor belki hamile iken bile kullanılabilecek ilaçlar öneren birisi olur? internetten bakabilirsin böyle forumlardan filan iyi bir doktor canım.

slm bende temmuz annelerindenim alahın izniyle kızlar benide listeye eklerseniz sevinirimm buay tüp bebek tedavimde pozitifi aldım allaha şükürr bayram hediyemi

hoşgeldin canım aramıza ALLAH kucagına aldıgın günleride gösterir inş.kaçıncı haftadasın belirtilerin var mı?bende henüz pek bişe yok

çok geçmiş olsun, bence araştırın başka bir doktor belki hamile iken bile kullanılabilecek ilaçlar öneren birisi olur? internetten bakabilirsin böyle forumlardan filan iyi bir doktor canım.

evet canım haklısın. haftaya baska bır doktor bulup gıdıcem. kan pıhtılasmam da var cunku. sen hamıle mısın?

slm bende temmuz annelerindenim alahın izniyle kızlar benide listeye eklerseniz sevinirimm buay tüp bebek tedavimde pozitifi aldım allaha şükürr bayram hediyemi

bi liste yok sanırım henüz ececim hoşeldin hayırlı uğurlu olsun ne kadfar süredir deniyordunuz?:KK19:

canımmmm hadı hayırlısı. haberdar et bızı gelısmlerden..[/I]

tamam canım ayın 25inde randevum var inşallahh kese görülecek
hoşgeldin canım aramıza ALLAH kucagına aldıgın günleride gösterir inş.kaçıncı haftadasın belirtilerin var mı?bende henüz pek bişe yok

canım haftalık degiliz biz çok yeniyiz daha ekim 27sinde transfer oldu 8 kasımdada pozitifimi aldımm inşallaahh kucagıma almayı nasip eder rabbimmm aminnn aminnnnn

bi liste yok sanırım henüz ececim hoşeldin hayırlı uğurlu olsun ne kadfar süredir deniyordunuz?:KK19:

liste yok muu aaa temmuz 2012 anneleri listesi var diye biliyodum neyse inşalllah bi liste yapan olurr canım ben 12 senelik evliyim 12 senedirde istiyorduk ama bu 2 ci tüp tedavimdi

konuyu açan arkadaşta başka topikte takılıyo keşke topikle daha alakalı biri açsaydı topiği :KK4:

konuyu açan arkadaşta başka topikte takılıyo keşke topikle daha alakalı biri açsaydı topiği :KK4:

bende baktım o da galiba önce temmzu annesi olacağını hesapladı ama haziran annesi olacakmış o nedenle oraya gitti galiba. aslında lsite yapmayı bilen avrsa yapılsa ne güzel olur. buranın ilk sayfalarında tam hatırlamıyorum ama 10-15 arası olmalı bir arkadaş liste örneği göndermiş geçmişi okurken gördüm bugün.

bende baktım o da galiba önce temmzu annesi olacağını hesapladı ama haziran annesi olacakmış o nedenle oraya gitti galiba. aslında lsite yapmayı bilen avrsa yapılsa ne güzel olur. buranın ilk sayfalarında tam hatırlamıyorum ama 10-15 arası olmalı bir arkadaş liste örneği göndermiş geçmişi okurken gördüm bugün.

evet biliyorum 30 haziranda olabilirmiş onun dogum tarihi ondan orayada takılıyomuş ama bi günden bişe olmaz hepimiz yengeç annesi olucaz sonuçta biri liste yapsa ne güzel olurdu

liste yok muu aaa temmuz 2012 anneleri listesi var diye biliyodum neyse inşalllah bi liste yapan olurr canım ben 12 senelik evliyim 12 senedirde istiyorduk ama bu 2 ci tüp tedavimdi

ayy canım çok sevindim yaa bu kadar senenin meyvesini almışsınız inşallah sağlıkla kucağına alırsın. Benim dayımların da 13 senelik evliler olmuyor hala bebekleri, 1kere tüp bebek denediler ama ikinciye de yengemin ruhu kalmadı galiba şimdilik istemiyor. benim hamileliğimi çok yeni olduğu için söylemek istememiştim bir de bu konuda hassaslar diye ama annem söylemiş belki geç öğrenirlerse daha çok üzlürler diye. İnsan kıyamıyor Allah'ım tüm isteyenlere nasip etsin inşallah:KK49:

evet biliyorum 30 haziranda olabilirmiş onun dogum tarihi ondan orayada takılıyomuş ama bi günden bişe olmaz hepimiz yengeç annesi olucaz sonuçta biri liste yapsa ne güzel olurdu

peki topiği açan devredemiyor mu ya başkasına? Listemiz ilk mesajda olsa güzel olurdu

ayy canım çok sevindim yaa bu kadar senenin meyvesini almışsınız inşallah sağlıkla kucağına alırsın. Benim dayımların da 13 senelik evliler olmuyor hala bebekleri, 1kere tüp bebek denediler ama ikinciye de yengemin ruhu kalmadı galiba şimdilik istemiyor. benim hamileliğimi çok yeni olduğu için söylemek istememiştim bir de bu konuda hassaslar diye ama annem söylemiş belki geç öğrenirlerse daha çok üzlürler diye. İnsan kıyamıyor Allah'ım tüm isteyenlere nasip etsin inşallah:KK49:

peki topiği açan devredemiyor mu ya başkasına? Listemiz ilk mesajda olsa güzel olurdu

bu liste işi nasıl oluyor bilmiyorum bilen varsa ses versin:)

KULLANICI ADI
ANNENİN KAÇINCI BEBEĞİ
SON ADET TARİHİ
BEKLENEN DOĞUM TARİHİ
CİNSİYET ve BEBEGIN ISMI
KESİN DOĞUM TARİHİ
DOĞUM ŞEKLİ
bu tablodan gelismis alinti yaparak ve yukarida ki soldaki a ya basarak kendi bilgilerinizi ekleyin kizlarrr

kızlar gurbetgüzeli arkadaş 13.sayfaya yazmış ama nasıl oluyor çözemedim.

canım kötü düşünme inan ne düşünürsen başına geliyor belki bunu çok duymuşsundur ama ben bunu kaybettiğim 3 gebeliğimin son ikisinde yaşadım. hamileyken hiç aklıma gelmeyecek bilmediğim şeyler aklıma geliyordu ve sonrada başıma geldi. 2. hamileliğimde boş gebeliğin ne olduğunu doğru düzgün bilmezken ona takmıştım ve boş gebelik oldu, 3. hamileliğimde bebeğin kalp atışlarını duyduğum halde hadi kalbi durursa diye takıntı olmuştu sürekli onu araştırıyordum internetten ve son kontrole gittiğimde kalbi durmuştu. şimdi aklıma kötü birşey getirmemeye çalışıyorum. öyle şeyleri okumuyorum. Allah'tan sadece hayırlısını diliyorum.

benim gentik testlerim yapıldı eşimede yapılmıştı, ayrıca kaybettiğim bebeklerin boş gebelik olanı değilde diğer ikisinide genetiğe göndermiştik onlarda da normal çıktı. yapmadığım test kalmadı, bir nedeni vardır ama tıpın açıklayamadığı gruba giriyorum malesef.

canım çok doğru söylüyorsun, neyseki bugün kalp atışını duyduk ve artık bi endişem kalmadı içim rahatldı resmen..
umarım bu seferkini kucağına almak nasip olur.... gerçekten çok zor şeyler yaşamışsın...

bu arada bende clexan vuruluyorum, 12 saatte bir.. benim kalp kapağım mekanik ve kan sulandırıcı hap kullanıyordum, ancak hamilelikte yan etkisi olduğu için clexana geçtim...

canım çok doğru söylüyorsun, neyseki bugün kalp atışını duyduk ve artık bi endişem kalmadı içim rahatldı resmen..
umarım bu seferkini kucağına almak nasip olur.... gerçekten çok zor şeyler yaşamışsın...

bu arada bende clexan vuruluyorum, 12 saatte bir.. benim kalp kapağım mekanik ve kan sulandırıcı hap kullanıyordum, ancak hamilelikte yan etkisi olduğu için clexana geçtim...

gözünaydın duymuşsun kalp atışını ben henüz p.tesi gideceğim doktora bende sata göre 5+1 im. ancak keseyi görürüm. clexana kaçlık kullanıyorsun.ben innohep 0,45 lik kullanıyorum. coraspinde kullanıyordum ama lekelenmem olunca coraspirini kestim sadece iğneyi kullanıyorum.

Kizlar nasilsiniz ? Liste isini arkadasima sorucam ogrenebilirsem ben yaparim .

iyi olur öğrenirsen.

iyiyiz hala şaşkınlık var hamilemiyim gerçekten diyorum. hiç beklemiyordum çünkü. hem yeni kürtaj olmuştum hemde kürtaj sonrası 2 aydır doktor endometrium ince diyordu, bu ayda ince o zaman kesin olmaz diyordum.

gözünaydın duymuşsun kalp atışını ben henüz p.tesi gideceğim doktora bende sata göre 5+1 im. ancak keseyi görürüm. clexana kaçlık kullanıyorsun.ben innohep 0,45 lik kullanıyorum. coraspinde kullanıyordum ama lekelenmem olunca coraspirini kestim sadece iğneyi kullanıyorum.

sağol canım... umarım seninde randevun güzel geçer.... iyi haberlerle dönersin..
ben 0.8 lik vuruluyorum... pazartesi çıkan sonuca göre dozaj yeniden ayarlanıcak...umarım daha fazlasına gerek kalmaz...
demekki fazla gelmiş canım aspirin...

X