2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar bugün doktora gittim ultrasyonda bişey göremedi çok küçükse görünmez dedi dün önce silik zamanla netleşen çift çizgiyi görmüştüm kanda belli olmaz dedi idrar tahlili istedi öğleden sonra çıkacakmış bu ne demek şimdi???

canım sen bence başka bır doktora daha gorun.eğer 5 haftalık hamıleysen kesenın gorunmesı lazım.bendede gorunmedı ılk basta kese,sonra su ıctım ıdrarıma sıkışıktım bi de öyle baktı o zaman gördu keseyi.
sen bence bı doktora daha gıt.dış gebelık falan olmasın allah korusun

Cnm iki test silik cikti lekelenmem oldu ve bu sabah test yaptim tek cizgi ve sanirim dusuk yada kimyadal gebelik:KK43:

canım gecmiş olsun oncelikle sana bır sorum olacak cift cizgiyi gördüğünde bat ın gecmişmiydi ? yoksa bat oncesinde mi ciftcizgiyi gördün ?

İdrar testinde çift çizgiyi gördüğümde kan testi yaptırmıştım. Değer hamile olduğumu gösteriyordu ama adetim bir hafta geçmiş olmasına rağmen çıkan değer çok düşüktü. Doktorum geç döllenme olmuştur belki iki gün sonra tekrarla dedi.İki katına çıkarsa problem yok demektir demişti. İki gün sonra iki katını bile geçmişti çok rahatlamıştım. İkinci kan testini yaptırdıktan 3 gün sonra müthiş bir sancı ve ardından kanama başladı.Doktora gittim düşüyor dedi. Kediliğinden adet olur gibi ama çok sancılı bir süreç sonucu düştü. Kimyasal gebelik test sonuçlarının pozitif olması ama fiziksel olarak hamileliğin tam anlamıyla oluşamaması gibi tanımlanıyor.Bu arada doktorum kadınların %60'ının bu tarz kimyasal gebelikleri yaşadığını fakat farkına bile varmadığını söylemişti. Adeti geç oldu zannediyorlar ama aslında döllenme gerçekleştiğinden kimyasal gebelik ve düşük yaşıyorlar. Bu arada kimyasal gebelik bile yaşıyorsan endişelenme çünkü doktorlar düşük olarak bile kabul etmiyorlar. Çok normal karşılıyorlar anlayacağın. İnşallah hayırlısı olur kendini üzme.
Cevabin icin sagol canim karnimda ince ince agri var onun disinda az az basladi kanamam
keşke başka bir test daha yapsaydın yada doktora gitseydin, birde lekelenmen olmuş öyle kanamanda olmamış. bana hala hamile gibi geliyorsun.
Cnm battan bir gun once yaptim silik cikti ve batimda lekelenme oldu batin ikinci gunu yine yaptim bu sefer biraz daha koyulasti cizgi ve bugun yaptim tek cizgi umudumu kestim bu aydan :KK43:
canım gecmiş olsun oncelikle sana bır sorum olacak cift cizgiyi gördüğünde bat ın gecmişmiydi ? yoksa bat oncesinde mi ciftcizgiyi gördün ?

Cevabin icin sagol canim karnimda ince ince agri var onun disinda az az basladi kanamam

Cnm battan bir gun once yaptim silik cikti ve batimda lekelenme oldu batin ikinci gunu yine yaptim bu sefer biraz daha koyulasti cizgi ve bugun yaptim tek cizgi umudumu kestim bu aydan :KK43:

canımya belki teste sorun vardı yanlıs sonuc verdi iyi düşünelim iyi olsun lekelenme seklındeysede belkide yerleşme kanamasıdır bır kac gun gecmesını bekle hasta olmazsan tekrar yap test inşallah hersey yolunda gıder canım ya .

canımya belki teste sorun vardı yanlıs sonuc verdi iyi düşünelim iyi olsun lekelenme seklındeysede belkide yerleşme kanamasıdır bır kac gun gecmesını bekle hasta olmazsan tekrar yap test inşallah hersey yolunda gıder canım ya .

Cnm iyi dusunelim iyi olsun oysaki temmuz bebegi cok istemistim bebegimi temmuzda kaybetmistim iyi moral olacakti temmuz annesi olmak neyse hakkimda hayirli olani kaderime yazsin guzel Alllahim

merhaba kızlarrrrr. aranıza yeni katıldım. bi sorun olmazsa ben de temmuzda anne olacağım inşallah. çok heyecanlıyım, korkuyorum :) ve iyi bir doktor arıyorum izmirde.

Cnm iyi dusunelim iyi olsun oysaki temmuz bebegi cok istemistim bebegimi temmuzda kaybetmistim iyi moral olacakti temmuz annesi olmak neyse hakkimda hayirli olani kaderime yazsin guzel Alllahim

hakkında hayırlısı olsun canım üzülme,belki bir sonraki ay hamıle kalırsın bellı mı olur

Cnm iki test silik cikti lekelenmem oldu ve bu sabah test yaptim tek cizgi ve sanirim dusuk yada kimyadal gebelik:KK43:

canım ya bende de silik çizi çıkıyor bugün adet günüm ama yaptığım testin güvenilir olmadığı yazıyor heryerde ki bir arkadaşta kullanmış net çizgi olmasına rağmen hamiş değilmiş kırmızıları görmeden ve kan testi yapmadan inanmamak gerek buarada senin kullandığın testlerin markası neydi? inşallah bebeişin sürpriz annecim burdayım ben der :KK66:

Canım, benim de geçen yıl SAT ım 18 ekimdi, çok duygulandım. Biz dr a 22 kasımda gitmiştik. İki hafta sonrasında da kalp atışlarını duymuştuk :)) Doktorumuz muhtemel doğum tarihime 25 temmuz demşiti :)) Bugünlerin tadını çok iyi çıkarın kızlar. Şİmdi keşke daha çok tadını çıkarsaydım diyorum :)))

inanmıyorum tesedüfün böylesi :)))) bakalımm bende kesemle bebeğimin kalp atışlarını görüp duruyunca bi nebze daha sevinicem bebeğimi kucağıma alanca dünyalar benm olucak sağlıklı ve hayırlısı herşeyden önce:))

slm kızlar...

bende yarın kalp atışlarını duymak için gidicem kontrole... ama nedense içimde hep bi korku var.... umarım gereksiz korkulardır bunlar....

slm kızlar...

bende yarın kalp atışlarını duymak için gidicem kontrole... ama nedense içimde hep bi korku var.... umarım gereksiz korkulardır bunlar....

canım inşallag kalp atıslarını duyacaksın ve gelıp bıze anlatacaksın nasıl bır duygu oldugunu canım ınsallah :) ehh bırkac hafta gerıden bende arkandan gelıcem . ben daha keseyı goremedım gercı :) nazarlar kem gozler uzak dursun bebıslerımızden :nazar::nazar:

canım inşallag kalp atıslarını duyacaksın ve gelıp bıze anlatacaksın nasıl bır duygu oldugunu canım ınsallah :) ehh bırkac hafta gerıden bende arkandan gelıcem . ben daha keseyı goremedım gercı :) nazarlar kem gozler uzak dursun bebıslerımızden :nazar::nazar:

canım çok teşekkür ederim güzel dileklerin için, umarım sende sırasıyla bunları yaşarsın...
ben hep kendimi böyle kastığım için tadına varamıyorum..... sanki her an bir aksilik çıkacakmış gibi hissediyorum... inş. yarından sonra atlatırım bunu...

aminnn:nazar::nazar::nazar::nazar:

canım çok teşekkür ederim güzel dileklerin için, umarım sende sırasıyla bunları yaşarsın...
ben hep kendimi böyle kastığım için tadına varamıyorum..... sanki her an bir aksilik çıkacakmış gibi hissediyorum... inş. yarından sonra atlatırım bunu...

aminnn:nazar::nazar::nazar::nazar:

canım ya annelik duygusu bu olsa gerek artık sureklı endıselenecegız bebklerımız ıcın bana oyle gelıyor korkunu anlıyorum suan bende ya tesr gıderse hormonum duserse ya kese olusmaz sa dıye korkuyorum ama ınsallah haftaya kesemı gorucem. ama sen erın kalp atıslarını duyacaksın vur vur tahtaya nazar degmesin:KK19: :nazar::nazar:

canım ya bende de silik çizi çıkıyor bugün adet günüm ama yaptığım testin güvenilir olmadığı yazıyor heryerde ki bir arkadaşta kullanmış net çizgi olmasına rağmen hamiş değilmiş kırmızıları görmeden ve kan testi yapmadan inanmamak gerek buarada senin kullandığın testlerin markası neydi? inşallah bebeişin sürpriz annecim burdayım ben der :KK66:

Cnm bn yurt disindayim 3 cesit ve dort sefer test yaptim 3 test silik bir test de tek cizgi cikti bakalim kismet birdahaki aya belki

canım ya annelik duygusu bu olsa gerek artık sureklı endıselenecegız bebklerımız ıcın bana oyle gelıyor korkunu anlıyorum suan bende ya tesr gıderse hormonum duserse ya kese olusmaz sa dıye korkuyorum ama ınsallah haftaya kesemı gorucem. ama sen erın kalp atıslarını duyacaksın vur vur tahtaya nazar degmesin:KK19: :nazar::nazar:

ayyy içimi rahatlattın valla canım, sadece bende olduğunu sanıyordum bu korkuların... çok teşekkür ederim...
inş. sende duyucaksın pıtpıtları...
umarım hepimizi çok güzel bir hamilelik geçiririz....

topraksu, sen genetik testlerini yaptırmışmıydın?

slm kızlar biz bugün 5+2 yiz ama hala sancılarım var devam ediyo korkuyorum yaa sizdede var mı

canım senin hcg kaç çıktı?

slm kızlar biz bugün 5+2 yiz ama hala sancılarım var devam ediyo korkuyorum yaa sizdede var mı

tatlım benim 5 aylık hamile arkadaşım var sancılar hep oluyor diyor. bende de adet olacakmışım gibi ara ara oluyor ama daha az acılı benimkisi benim adet sancım felaket olurdu çünkü dayanamaz ilaç alırdım hep ilk günü.

ben de pzt ya da salı bir kan daha vericem doktoruma ilk muayeneye de eşimin izin günü olan cuma günü birlikte gidebilelim diye randevu alacağım. umarım ikinci kanda değerim katlanmış olur

X