2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

slm kızlar bebeğim 3,5 aylık ve bir kaç günden beri sl mememi emmiyor. sıra sol memeye gelince ciyak ciyak bağırıyor ve kendini geri atıyor:KK43:( bu neden olabilir acaba bileniniz var mı??? bende sol taraıma bir yastık koyuyorum ve sağı emer gibi hiç istifini bozmadan emziriyorum ama çok zor oluyor:KK43:( gece uykusunda memeyi emiyor ama uyanıkken yok mümkün değil... sağı emiyor soldan şakır şakır süt akıyor çünkü çok doluyor. pompayla çeksem de bebeğin emdiği gibi olmaz biliyorum... bir müddet sonra sütüm azalıp kesileceğinden ve bebeğimi besleyemeyeceğimden çok korkuyorum:KK43:(( lütfen yardımcı olun kızlar, neden???

bu dönem dönem herkeste oluyor galiba biz 1 buçuk aylıkken yaşadık bu durumu 4. ayımızı bitirecez daha yeni yeni düzeldi.. uyurken emdiği içinde sütümdede öyle bir azalma olmadı

gunaydın kızlar,
dun kontrolumuz vardı. rota aşısını yaptırdım. kızım 3100 gram, 50 cam doğmuştu.
şimdi 6500gram , 65 cm olmuş. doktor çok ıyı oldugunu soyledı.
elını sureklı agzına goturmesını sordum. kesınlıkle mudahele etme dedi. dokunma duyusu ile ilgiliymiş.
salya akıtması normalmiş. diş çıkarma için hazırlanıyor dedi.

gunaydın kızlar,
dun kontrolumuz vardı. rota aşısını yaptırdım. kızım 3100 gram, 50 cam doğmuştu.
şimdi 6500gram , 65 cm olmuş. doktor çok ıyı oldugunu soyledı.
elını sureklı agzına goturmesını sordum. kesınlıkle mudahele etme dedi. dokunma duyusu ile ilgiliymiş.
salya akıtması normalmiş. diş çıkarma için hazırlanıyor dedi.
Maşaallah canım kızına..:KK16: Bu bebeklerin hepsi ısırmalık olmuş..:emir_bebek: hangisinden başlasak acaba..?:KK9::KK9:

slm kızlar bebeğim 3,5 aylık ve bir kaç günden beri sl mememi emmiyor. sıra sol memeye gelince ciyak ciyak bağırıyor ve kendini geri atıyor:KK43:( bu neden olabilir acaba bileniniz var mı??? bende sol taraıma bir yastık koyuyorum ve sağı emer gibi hiç istifini bozmadan emziriyorum ama çok zor oluyor:KK43:( gece uykusunda memeyi emiyor ama uyanıkken yok mümkün değil... sağı emiyor soldan şakır şakır süt akıyor çünkü çok doluyor. pompayla çeksem de bebeğin emdiği gibi olmaz biliyorum... bir müddet sonra sütüm azalıp kesileceğinden ve bebeğimi besleyemeyeceğimden çok korkuyorum:KK43:(( lütfen yardımcı olun kızlar, neden???

aynı durum bendede varr sol gösümün ucu sağa göre dah küçük.alıyor almasına ama agızndan cıkarıp duruyor tutamyor sanırım bende sağıp verıyorum napım yeterkı anne sutu alsın.sağdaki hazzı solda bulamıyor :)

arkadaşlar anakucağı arıyorum ev tipi önerisi olan varmı

Fisher Price Yağmur Ormanı Ana Kucağı - e-bebek.com

Chicco Jolie Ana Kucağı - e-bebek.com

bunu beğendim ama 12 kg kadarmış benm ki şuan 7 kilo zaten :26:
ben de anakucaklarını araştırırken chicco polly magic gördüm hem anakucağı hem mama sandalyesi oluyormuş. nasılsa mama sandalyesi de alacağız bence bu mantıklı gidip yakından bakacağım ama galiba sallanmıyor o zaman işe yaramaz??
12 kg ya kadar bulduysan iyiymiş hepsi 9kg ya kadar taşıyo

canım ben fisher price başka modelini aldım ilerde koltuk şeklinede gelebildiği için 4-5 yaşına kadar kullanılabiliyor 169 tlye almıştım titreşimide var ona bir bak istersen

bu biraz aklıma yatar gibiydi ama sandalyede otururlar mı ki büyüyünce?
anakucakları hep 9kg ya kadar galiba yaa oto koltuğuyla yetinsem mi çok kararsız kaldım onun içinde de çok sıkışıyor gibi geliyor

ben de anakucaklarını araştırırken chicco polly magic gördüm hem anakucağı hem mama sandalyesi oluyormuş. nasılsa mama sandalyesi de alacağız bence bu mantıklı gidip yakından bakacağım ama galiba sallanmıyor o zaman işe yaramaz??
12 kg ya kadar bulduysan iyiymiş hepsi 9kg ya kadar taşıyo

bu biraz aklıma yatar gibiydi ama sandalyede otururlar mı ki büyüyünce?
anakucakları hep 9kg ya kadar galiba yaa oto koltuğuyla yetinsem mi çok kararsız kaldım onun içinde de çok sıkışıyor gibi geliyor

18 kgya kadar idare ediyor canım ilk başta çok seviyordu ama benimki gibi sıkılan bir bebekse alma derim duruyor bizimki öylece :KK55:

canım ben sağ kulağımı ağrıyor acaba diye düşündüm ilk ama inşallah öyle değildir yinede dr a sor için rahat etsin

önceki gün doğalgazı yaktık dün gece oğlum hiç uyuyamadı burnu kurudu sanırım nefes almakta zorlanıyor ve hırıltı var.bugun de ağlayıp duruyor banyo yaptırdım tuzlu su solüsyonu sıktım ama nafile. sanırım havayı nemlendiren aspiratörlerden almam lazım
ama işe yaramadıkları yazıyor internette kafam karıştı

Son düzenleme:
önceki gün doğalgazı yaktık dün gece oğlum hiç uyuyamadı burnu kurudu sanırım nefes almakta zorlanıyor ve hırıltı var.bugun de ağlayıp duruyor banyo yaptırdım tuzlu su solüsyonu sıktım ama nafile. sanırım havayı nemlendiren aspiratörlerden almam lazım

ağzı açık bir kapta su koy odaya, biraz yumuşatır havayı..

cnmm işe yarıyor bence bizde de var geçen kış klima yaktık ve onu sürekli kullandık açmadıgımızda biizim bile bogazımız kuruyodu. 2 gündür bende ufo kullanıyorum ama onda öle bii sorunumuz yok gibi ama buhar makinesine açacagım yine de. bir daha kalorifer yakmaya başlamadık. havalr aşırı soğuk degil şimdilik diye.

uçağımı kaçırdım nasıl olduysa otobüs arabada değil koca uçak diye benle dalga geçiyorlar .:KK9:

kızımda çok hasta herkesde var sanırım:KK43:

Onun yerine kalorifere suluk taksanda olur cnm, ağzı açık kapta su olması yeterli cenanın dediği gibi. Hatta bir arkadaşım(eşide doktor) kettle da su kaynayıp onu şöle odada bir gezdiriyordu buharı yayılsın dıye yeterli oluyor demişti

uçağımı kaçırdım nasıl olduysa otobüs arabada değil koca uçak diye benle dalga geçiyorlar .:KK9:

kızımda çok hasta herkesde var sanırım:KK43:

Bizde bir keresinde az kalsın kaçırıyorduk koştura koştura kapıya yetişmiştik.
Geçmiş olsun cnm kızının nesi var??

X