2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

arkadaşlar 16 temmuzda bdt 17 temmuzda kontrole gittim 1 cm açıklık vardı eve geldim duş aldım sancılarım 10 dk.da 3 e füştü hasteneye gittim 2 cm olmuş sonra 5 cm açıldı ve bebeğimin kalp atışı birden düştü sezaryene aldılar suyumu açtılar resmen çamur aktı bebeğimin kakasını yemiş resmen her yeri kakaymış kakayla çıkmış bebeğimi kaybettim ciğerleri kaka doğmuş kızım öbür dünyada bizi beklio bize şefaatci olucak verende Allahım Alanda Allahım bi ara uzunca yazarım arkadaşlar bebeğimi Tokata defnettik demek ki Allahım bizi böle imtihan etti...

Allah rahmet eylesin çok üzüldüm Allah sana ve eşine sabır versin. zor bir imtihan bir daha böyle bir acı yaşamamanızı diliyorum...

selam kızlar ben doğurdum, kuzum crs sabahı geldi sezeryanla alınmak zorunda kaldı ama çok şükür.iyiyiz.sadece benim ağrılarım çok, kalkamiyorum oturamiyorum sezaryan berbat bisi normal doğurun...Paşam 3780 gr 52 cm maşallah subhanallah.

Tebrik ederim canım Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin, hayırlı evlat olsun :)

Rabbim bebeğini kaybeden arkadaşa sabırlar versin gerçekten çok üzüldüm bir anda elim ayağım boşaldı sanki :KK43: metanetinede hayran kaldım inş en kısa zamanda tekrar anne olmayı nasip eder ALLAHIM....
Bende bebeğimle sıkıntı yaşıyorum şimdi onu yazmak için girmiştim ama inanın şikayet etmeye utandım çok şükür bebeğim sağlıklı ve yanımda yaşadığım sıkıntılar geçer elbet güzel tatlı sıkıntılar napalım sanırım ilk anne olan herkes yaşıyo emme,süt.meme ucu çatlağı gibi sorunları...

selam kızlar ben doğurdum, kuzum crs sabahı geldi sezeryanla alınmak zorunda kaldı ama çok şükür.iyiyiz.sadece benim ağrılarım çok, kalkamiyorum oturamiyorum sezaryan berbat bisi normal doğurun...Paşam 3780 gr 52 cm maşallah subhanallah.

:nazar::nazar::nazar: çok sevindim canım Allah saglikla büyütmeyi nasip etsin sizlere hayırlı evlat olsun Rabbim güzel kaderler bağışlasin yavruna:KK16:

Selam kizlar doktordan geldik, nst de cok ufak bir sanci cikti,alttan muayenede oldum baai kanala girmis yerlesmis,40 haftayi gecmeden gelir gibi gozukuyor dedi doktorum. Kilosu 3668 olmus,kilosudan korktum dedim normal dogumu zorlastrmazmi die. Doktorum da seninle cok guzel bir normal dogum yapacagimiza inaniyorum dedi, Allahim hayirlisini versin insallah. Haftaya carsamba dogum olmazsa tekrar gitcez kontrole bakalim.
Burbur gozunaydin arkadasim, saglikla buyut bebegini gozunaydin

arkadaşlar 16 temmuzda bdt 17 temmuzda kontrole gittim 1 cm açıklık vardı eve geldim duş aldım sancılarım 10 dk.da 3 e füştü hasteneye gittim 2 cm olmuş sonra 5 cm açıldı ve bebeğimin kalp atışı birden düştü sezaryene aldılar suyumu açtılar resmen çamur aktı bebeğimin kakasını yemiş resmen her yeri kakaymış kakayla çıkmış bebeğimi kaybettim ciğerleri kaka doğmuş kızım öbür dünyada bizi beklio bize şefaatci olucak verende Allahım Alanda Allahım bi ara uzunca yazarım arkadaşlar bebeğimi Tokata defnettik demek ki Allahım bizi böle imtihan etti...

Allah sabir versin cnm cok uzuldum ne diyecegimi bilemedim, seni ahirette karsilayacak bir melegin oldu insallah. Rabbim en kisa zamanda tekrardan anne olmayi nasip etsin insallah sana

Gercekten cok aci verici bi durum, Basin sagolsun,Boyle durumlarda insan ne diyceni bilemiyor ,cok üzüldüm gercekten ...

Cnm Allahım sabrını versin... En kısa zamanda yeni bir bebekle doldursun rabbim kucağını inşallah...

Merhaba hayatim a a gözönüne aydın 2cm di en son
hüma da cahit beye gidiyorum sen de mi kayseri de sin
senin durum nasıl :)

Ay canim benim ya.. Allah sabir versin sanada ailene de.. Metanetli ol canim.. İnsan diyecek birsey bulamiyor. Allah rahmet eylesin..

yok canım rahat ol bak ben de hala bekliyorum ve artık günüm doldu sayılır kendini yalnız hissetme bekleyenler var daha :)

Bence de rahat ol benim günüm geçti.40+1.Ama şu hafta sonunu doğurmadan atlatmam lazım.Dr um haftasonu mecburen burda deilmiş.Bugun kontrolum vardı.bebişim kanala girmemiş,açılmam yok.pzt yine kontrol artık ne yapacağımızı belirlicez dedi.25 in e kadar olmazsa once suni sancı onla da olmazsa sezeryan.Ki o gün 40+6 oluyor.

saat 2 de nst randevum vardı girdik ama bişey yok hala delirecem :KK52: ne sevdi bizim kız yerini
doktorum haftaya cumaya kadar olmazsa cuma sabah 8:30 da aç karna gel yatışını yapalım dedi bakalım en fazla 1 haftam var offffff geçmke bilmez şimdi
inşallah kızım 1 hafta daha bekletmez beni
okadar hareketliki çok canımı yakıo tam göbek deliğimin ordan bi tekmeler atıo çok canım yanıo walla kıpır kıpır

Canım,senin günün doldu mu yoksa 26 sı mı son tam anlayamadım.Benim dr um artık 26 sından 25 ine çekti.Benim ki de pek sevdi yerini bugün 40+1 eğer 25 ine kadar beklerse 40+6:18:

Canım,senin günün doldu mu yoksa 26 sı mı son tam anlayamadım.Benim dr um artık 26 sından 25 ine çekti.Benim ki de pek sevdi yerini bugün 40+1 eğer 25 ine kadar beklerse 40+6:18:

ee hiç çıkmasın garii
bi pencere açsın doktor karnından ordan sevişin bebişinizle :KK70:

canım bnm 26 sında gnm doluo doktorda son güne kadar bekleylm gelmezse ertesi günü yani 27snde alıcam dio

ya kızlar karnım acayip sertleşio artık yatamaz oldum hiçç 2 gündür karnım çok rahatsız edio beni bacak agrılarım çoğaldı uykuya hasretm bikaç gündür akşam çok ağladm :KK25::KK25:
bacaklarımın ağrısına karnımın taş gibi gerilmesnden uyuyamadm sahura kadar ağladım sinirmden:KK25::KK25::KK25:

kızlarrr dayanamıorum ya çok kötü gerilio karnım bide kızm içerde hareket ettkçe dahada canım yanıo ne oturabliorum doğru düzgün ne yatabşiliorum

kızlarrr dayanamıorum ya çok kötü gerilio karnım bide kızm içerde hareket ettkçe dahada canım yanıo ne oturabliorum doğru düzgün ne yatabşiliorum

melegin cennetin en güzel kosesindedir eminim, dediğin gibi sefaatcin olacak, rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah, imtihanin gerçekten çok zor ama güçlü olmaya çalış, allah kimseye tasiyamayacagi yuk vermezmis, rabbim kötü gün göstermesin inş

Foruma dünyanın en büyük mutluluğunu tatmış olarak geri döndüm. :) 19.07.2012 saat 4:45 tam sabah ezanının bittiği anda kızımı kucağıma aldım. Yağmur hanım 3.660 gr ve 51 cm olarak doğdu. Hikayemi vakit bulunca yazıp paylaşacağım ama pek cesaret verici olmıycak sanırım. Sur Hastanesi Kadım doğum uzmanı Fatma Nur Beştay'dan Allah milyon kere razı olsun. O ve ekibi olmasaydı sanırım ilk bulduğum pencereden atlardım ya da bi makasla fln kendimi doğrardım doğum sancılarını çekerken. Neyse, uzun bi hikaye olucak :) Dikişlerim olduğu için pc başında oturamıyorum, en kısa zamanda görüşmek üzere kızlar.

ANNE OLMAK; ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK ÇOKKKKKKK KUTSAL BİR ŞEYMİŞ, CENNET NEDEN ANALARIN AYAKLARI ALTINDA ŞİMDİ ANLIYORUM ARTIK.

Cnm allahım sana kendi sabrından versin o kadar üzüldüm ki anlatamam verende allah alanda allah takdir i ilahi dediğin gibi rabbim sizi böyle imtihan etmiş inş en kısa zamanda hayırlısıyla rabbim tekrardan evlat sahibi olmayı nasip eder inş

tüm doğuranların gözü aydın olsun darısı biz doğuramayanların başına diyorum... bende bugün kontrolden geldim. herşey normal dedi doktor bende ne sancı var ne ağrı.23 ü bdt ve pazartesi günene kadar sancı falan gelmesede sabah 8 de suni sancıyla doğumu başalatacağız dedi :18: çok korkuyordum suni sancıdan başıma geldi sanırım.önümdeki bu 2 günü bol yürüyerek duş alarak geçirmeyi planlıyorum.ne olur birbirimize dua edelim bir yanım heyecanlı bi yanım korkulu karışık duygular içindeyim.:26:

X