2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Sagol cnm ben normal istiyorum diyorum ama bebegim ve benim icin hngisi hayirliysa oyle olsun diyorum. Bende birkac gundur var ayni durum ama herhangi bir kanama yok. Benimde erkek paşamin keyfi ne zaman gelecek bakalim bekliyoruz, herseyin hayirlisi olsun insallah diyorum. Sende gule gule buyut bebegini

Merhaba hayatim a a gözönüne aydın 2cm di en son
hüma da cahit beye gidiyorum sen de mi kayseri de sin
senin durum nasıl :)

Merhaba hayatim a a gözönüne aydın 2cm di en son
hüma da cahit beye gidiyorum sen de mi kayseri de sin
senin durum nasıl :)

benım daha var canım da yıne de kayseridekı hastane doktor yorumlarını okuyorum arastırıyorum.ben humada bır cok doktora gııtım.bır cahıt beyı denemedım ama methını cok duydum cok kalıtelı bı doktormus.ınsallah sen de memnun kalırsn.ben suan tekden hastenesı gulcan hanıma gıdıyorum cok memnunum umarım dogumdan sonra da dusuncelerım degısmez

geçen gittiğim de ışte tekden deydim ahmet acer.e gidiyordum gulcan hanım'in yan odası:) sana şu kadar i soyleyim Allah telden .e düşürmesin hemşireler iğrenç. doktorun çok iyiydi geçen gittigimde 3saat bekledim acilde gördüm Herkes'e muamelelerini.

Ben onceden kaynatip soguttugum suyla yeni kaynattigim suyu karistirinca bebegin emebilecegi isida oluyor mama. Sonra hemen calkalayip bebege veriyorum. Olcmedim hic dereceyle ama ordaki 40 derece olayi bebegin emme sicakligini anlatmak icin bence sembolik bi rakam. Bilmiyorum baska bilenler varsa anlatsinlar. Ben bu sekilde yapiyorum. Senin dedigin gb cok uzun surer bebek aglamaktan helak olur.

şu anda tam olarak kaçıncı haftadasın ve daha ne kadar bekleyelim diyo
pazartesi doğurmam gerekiyordu işte
40 bitti 41den gün aldık 41.haftam bitince bakacak işte
açılmada yok yumuşama var herşeyi sağlıklı
ama kızın gelesi yok neyse artık dert etmiycem dinlenicem bol bol kafaya takınca da aynı takmayıncada bari bebişim içimdeki son günlerini huzurlu mutlu geçirsin bide bizmki son sürat kilo alıyor 4ü geçti ama çatım müsait olunca sen doğurursun diyor doktor

Son düzenleme:
oy oy maaşallah benim çati ya hiç bakılmadi.

haftaya cuma 40+1 olcam ve 3600felan kilosu olacak ben nasıl çıkartcam
annem hep 2.buçuk doğurmuş
bu hafta bekliyorum yazılanları okuyunca
kendimi uykuya verdim uyuya mayacakmsz

maşallah canım doğum anında kilolu bebeklerin doğuma yardımcı olduğu söyleniyor çoğu zaman kuvvetli oldukları için..Bu kadar beklemişken Rabbimona sağ salim kavuşmanı nasip eylesin inş dediğin gibi artık ben de daha rahat olmaya çalışıyorum nasıl olsa birşey değişmiyor benim de pazartesi kontrolüm var bakalım herhangi bir açıklık falan olacak mı hayırlısı artık

İns saglkla kucagna alrsn cnm..benmde pzt kontrolum var bakalm ne olcak simdiden heyecanlym

canım benm doktorda 26 sını son gün dedi cumaya kadar olmazsa cuma sabahı yatıs verdi hayırlısı artık

saat 2 de nst randevum vardı girdik ama bişey yok hala delirecem ne sevdi bizim kız yerini
doktorum haftaya cumaya kadar olmazsa cuma sabah 8:30 da aç karna gel yatışını yapalım dedi bakalım en fazla 1 haftam var offffff geçmke bilmez şimdi
inşallah kızım 1 hafta daha bekletmez beni
okadar hareketliki çok canımı yakıo tam göbek deliğimin ordan bi tekmeler atıo çok canım yanıo walla kıpır kıpır

Uzulme bence en aZindan yatis verecek ve kucagna alacaksn bnmki hala yukarlrda oldugundan snrm daha cok beklerim yatisi filan:)

yatışı suni sancı için mi sezeryan için mi verecek peki

Uzulme bence en aZindan yatis verecek ve kucagna alacaksn bnmki hala yukarlrda oldugundan snrm daha cok beklerim yatisi filan:)

orası öle en azından günüm belli artık benimkinn başı çoktan aşağıdada gelmek bilmedi zilli

inş sende en kısa zamanda sağlıklı olarak kucağına alırsın bebişini çooook zor beklemek

Amin ins...
Bnmkininde asagida ama kanala girmedi snrm hala karnim dusmedi nasil anlayacagmki dustugunu nye dusmuyo ya off skldm inan kndimi fil gibi hissedyr, zaten sicak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…