2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bende annemlerdeyim Allah razi olsun rahattim 1ayi geckin kalinca suyu cikti iyiki kaynanamlar
gelmemis yada onlara gitmemisim
kafayi yerdim evimi kocami ozledimm
Allah yardimcin olsun

annem sonunda karnın inmis deyince ben sormadan şoke oldum en fazla 10 gun un var diyo ınşallah dedim

Hevesini kirmak istemem ama benim karnim ineli bi ay oldu. Ayni seyleri soyleyip durdu insanlar. Boyle olunca insan kendini daha çok kaptiriyor, beklenti içine giriyor. Malum gunum dolmak uzere gelen giden yok :)

sıkıldım demek istedim

offff offfff bende aynı durumdayım tatlımmm canım çokkkkkkkkkkkk sıkılıyor hava sıcak diye dışarıda çıkılmıyor eşim işten geç gelecekmiş annemde gelmedi bugün sıkıntıdan patlacak gibiyimmmmm p.tesi son nst var perşembe saat 11,00 de de doğum kızımı alıcam inş kucağıma az önce bir arkadaşımla konuştum yalnızlıktan canın sıkılmasın dinlenmeye bak doğumdan sonra herkes gitsinde yalnız kalayım diyeceksin diyo :) sanırım ben yalnız kalmak istiyorum diyeceğim günleri istiyorum patlamak üzereyimmmmmmmmmmm

:44:
Hevesini kirmak istemem ama benim karnim ineli bi ay oldu. Ayni seyleri soyleyip durdu insanlar. Boyle olunca insan kendini daha çok kaptiriyor, beklenti içine giriyor. Malum gunum dolmak uzere gelen giden yok :)

ama amaaa benim nstde sancm cktiii
Son güne kadar bekleyeceğiz. Desene

aynen ya artık hareket istiorum 9aydir yat yat, ne güzel belli olmuş dogum zamanın, bakalım benim paşa ne zaman
tesrif edecek
QUOTE=KaRaKiZ3834;25516575]Gazın var sanırım ,.
şive nere nin kız [/QUOTE]

yanlış yazmışım, hep gazım var zaten şişko gazlı terleyen sudan çıkmayan fil im:)

Merhaba temmuz anneleri,

uzuuuun zamandır giremedim foruma, doğum yapan arkadaşlar olmuş, allah analı babalı sağlıklı huzurlu büyütmek nasip etsin inşallah

Belki hatırlayan arkadaşlar vardır en son 28 haziranda doğum iznime çıkıyorum cep netim bozuk bi müddet foruma takılamayacağım demiştim. Ama foruma bakamama nedenim cebimin sorunu değil yaşananlar oldu. İzne ayrıldıktan sonraki gün çalışamaz raporumu almaya gittim ve doktor kontrolde 4 cm açılmam olduğunu söyledi. Yani bende ilk sancıları hissetmeyenlerdenim, gece yatışım yapıldı 30 haziran sabahı da bebeğimi normal doğumla kucağıma aldım. Bi saat durdu durmadı derken nefesinde inlemeler başladı ve acil ambulansla istanbulda bi hastaneye yoğun bakıma gitti. Beni gün aşırı yanına aldılar. solunum cihazları sondalar vs bebişim çok zor 9gün geçirdi. Benim sütüm yetmedi, hastaneye götüremedim. Şimdi çok şükür evimizdeyiz. Hala sütüm yetmiyor. Sürekli uyanıp biraz emip yatıyor. Mecbur mama veriyorum arada. İnşallah daha iiye gideriz.

kızlar hepınıze merhaba kozmatık doğum hıkayende sana bışey yazdım tatlım sana zahmet olmassa merakımı gıderme sansın varmı tatlım*???

son 4umarım doğurup gelirim

umutum yok temizlik bile yapmiyor dum
gce çok kötü sancı girdi çıktı eğer dedim
böyle 3dkda bir sancım olursa hiç yapamam
birazdan banyoya girerim :111:

bu arada geçen yemek yiyoruz annem sandalye yi masadan getirdi guneste kaynamis tıss etti tüm yerlerim
sıcak birşeyler çok iyi geliyor

merhaba kızlar ben 38+3 haftalık hamileyim ve idrar yolu enfeksiyonum var.doktorlara söylüyorum ama hiç dikkate almıyolar.hep ilaç yazıp gönderiyolar ama bir türlü geçmdi.şimdi özel bir hastanede doğum yapmayı düşünüyorum.özeldir ilgilenirler dedim ama nafile söyledim ama ne bi ilaç verdi ne bişey söyledi.nomal doğum istiyorum engel mi?Ya da normal doğum yapsam çocuğum enfeksiyon kapar mı?Hamileliğinde böyle bişey yaşayan var mı aranızda?Lütfe yardımcı olun bana çok endişeliyim :18:

Bendede idrar tahlili sonucunda enfeksiyon cikmisti2 hafta once, doktorum fitil ve agiDan alinan toz bir ilac vermisti, kullandim bittiler. Bende normal dogum istiyorum o yuzden doktorum enfeksiyonu tedavi edelim dedi. Sana niye tedavi edici birsey vermediler anlamadim

slm kızlar.. 13 temmuz cuma, saat 09.40ta genel anestezıyle kızım dünyaya geldi. 3860 gr ve 51 cm.
ikimiz de iyiyiz ama sütüm hala gelmedi. dün akşamdan beri az az mama veriyorum kaşıkla.
canım çok sıkkın dolayısıyla. benim icin dua edin.
ve şeker portakalıyla aynı gün dogum yaptık. bebeginin cigerlerinde
su kalmış, kuvuezde hala. ona daha cok dua edin lütfen.
dogum yapanların gözü aydın. darısı beklyenlerin başına..
daha geniş bi zamanda ayrıntılı yazarım. gorüşmek üzere..

doğum yapan arkadaşlar olmuş yine kutluyorum bebekleriyle birlikte sağlıklı mutluluklu günler diliyorum
benimde prenses yanımda yatıyo şimdi uyuyan güzel diyorum hele oğlum bebi bebi diye dolanıyo evde ağzı kulaklarında çok seviyo ellerini yüzünü her yerini öpüyo

oyyyyy ne güzel allahım analı babalı sağlıkla büyümeni nasip etsin inş. darısı benim gibi bebişlerini bekleyen tüm hamişlerin başına inşallahhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…