2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Selam benimde sat 17 ekim suan 6+3 üm beni de listeye eklersenz sevinirim :)
Bende de bugun ilk defa bulantı basladı .Cok kotu bir durum ya ...:KK52:

Çok şükür bizlerde iyiyiz.glmt cnm bizim seninle aynı haftalarımız.seninda sat 14 ekimmi?

hapsucum sanırım daha iyisin bugünlerde? benim çok hafif bulantıalr geliyor ve gidiyor.inşlh çoğalmaz.

pnrali çok sevindim cnm inşlh sağlıklada kucağımıza alırız bebişlerimizi biz bu hafta sonu inşlh duyarız pıt pıtlarımzı?

canım bulantılarla yasamayı ogrendım her 20 dk bır bırseyler yıyorum boylece rahatlıyorum. sanada tavsıyem madem bulantın basladı hafıften sabah yatagında yap kahvaltını sıksık ve az az ye inan cok ıyı gelıyor

Çok şükür bizlerde iyiyiz.glmt cnm bizim seninle aynı haftalarımız.seninda sat 14 ekimmi?

hapsucum sanırım daha iyisin bugünlerde? benim çok hafif bulantıalr geliyor ve gidiyor.inşlh çoğalmaz.

pnrali çok sevindim cnm inşlh sağlıklada kucağımıza alırız bebişlerimizi biz bu hafta sonu inşlh duyarız pıt pıtlarımzı?

benmde14 ü evet tatlım

RUMUZ
KACINCI BEBEK
SAT
B.D.T.
DOGUM SEKLI
DOGUM
KILOSU VE BOYU
KILO
SEHIR
YAS
destiny555ilk24 Eylul01 Temmuz55Istanbul31
Nurgulceilk25 Eylul01 Temmuz58Istanbul24
Herseyim bebegimilk24 Eylul01 Temmuz56Baku31
persailk25 Eylul01 Temmuz80Londra29
LaMeilk16 Eylul04 Temmuzistanbul30
Gulden83ilk29 Eylul05 Temmuz53Kirklareli28
lost81ilk29 Eylul11 Temmuz62Istanbul30
TDS2. bebek29 eylül05 Temmuz52
DilaNaz2.bebek29 Eylul05 TemmuzSezaryanTokat31
sinayilk29 Eylul05 Temmuz58Konya
sehrinaz2. BEBEK29 eylül05 Temmuz68istanbul29
guldiyariilk01 Ekim06 Temmuz56Kocaeli26
avukatnurilk30 Eylul07 Temmuz75
meleksen2.bebek01 Ekim07 Temmuz66kocaeli24
centaurilk01 Ekim07 Temmuz51Ankara29
eskistilk24 Eylul07 Temmuz55Istanbul26
kardelen3510ilk03 Ekim10 Temmuz54Izmir27
asya60ilk03 ekim09 Temmuz62İzmir26
butterfly33ilk03 ekim09 Temmuz5533
habisshilk03 ekim09 Temmuz53Ankara24
aysun55382. Bebek09 TemmuzSezeryan
kelebeketkileriilk04 Ekim10 Temmuz62Manisa26
feyzabilalilk04 Ekim13 Temmuz58Erzurum22
hly7ilk05 Ekim13 Temmuz23
topraksu_ilk07 Ekim13 Temmuz
melocan52ilk07 Ekim13 Temmuz60Ordu30
meltem8782.bebek07 Ekim13 Temmuz78Ankara26
hayatagülilk07 ekim13 Temmuz83Kocaeli25
gulgun2.bebek08 Ekim14 Temmuz75Manisa29
ERKUSHilk09 Ekim14 Temmuz57Istanbul
Candasilk08 ekim14 temmuz
lonelinessilk07 Ekim14 Temmuz61Bursa27
mavigibi2.bebek09 Ekim15 Temmuz58Izmir28
bubailk09 Ekim16 TemmuzTanzanya23
hapsuu(Bahar)ilk11 Ekim16 Temmuz42Kibris28
Yenibahar27
10 Ekim
16 temmuz
61
27
Yskilk10 ekim16 Temmuz
luxxorilk10 Ekim23 Temmuz52Ankara28
son_eceilk10 Ekim16 Temmuz55Ankara30
pnraliilk12 Ekim17 Temmuz60istanbu27
nisaaaa2.bebis12 Ekim18 Temmuz
bilgiliilgiliilk13 Ekim19 Temmuz66Istanbul28
Parpalmilk14 Ekim21 Temmuzİzmir29
şeker_portakaliilk14 Ekim20 Temmuz75İstanbul28
glmtilk15 ekim22 temmuz58
orjinalmorjinalilk16 Ekim22 Temmuz53Izmir28
ferzancailk17 Ekim23 Temmuz61Konya28
Ckork17 Ekim23 temmuz
breshka18 ekim24 temmuz
Gelincik2.bebek18 Ekim24 Temmuz4529
pembekelebekilk18 ekim24 temmuz23
Derenilk19 Ekim25 temmuz
arsimailk19 ekim25 Temmuzsezeryan56istanbul26
Lazanya2. bebek19 ekim25 Temmuzsezeryantrabzon
huli_bilk20 Ekim27 Temmuz56Sakarya27
msg38ilk23 Ekim30Temmuz54Malatya23
everthingwillbegreatilk23 Ekim29 Temmuz

Son düzenleme:
GÜNaydın herkeseeeee
iyisiniz inşallahhh :KK49:

arkadaşlar benşm bir sorunum var cevap verebilecek olan varsa çok sevinirim sorunumu anlatan konu açmıştım buraya da kopyalıyorum yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim

çok bilgili deilim bu konularda benimde ilk yaşadıkça okudukça öğreniyorum
ama değerlerin iyi gibi görünüyor
bu doktorun sana boş yada dış derse sonlandıralım fln derse mutlaka başka doktorlarada görün sakın ihmal etme
bir arkadaşımın bebeği için neler dediler kaç doktor ama bi doktor vardı o hep iyi yorum yaptı kuzu şidm doğdu sapasağlam çok şükür :KK19:
sende umudunu yitirme allaha dua et sizin için hayırlı ise sağlıkla gelsin kuzucuk

kızlar yardım eder misinizz ??
22 kasım 24.08
25 kasım 54.13
28 kasım 91.22
bugün ise yani 30 kasım 185.9
olmuş değerim
arkadaşlara sordum değerin iyi olduğunu yükseldiğini söylediler...
doktorum 2 gün sonra bidaha istedi beta hcg :26:

bence gayet iyi gidiyor Nazar

günaydın temmuz anneleri, benim bulantılarım epey azaldı ama karnımın sağ tarafına doğru ara ara gelen bi ağrı var :KK43: bugün doktora sorcam. ayrıca dün akşam kendi kendime bir karar aldım, bundan sonra hiçbir şeyin beni üzmesine izin vermiycem. tabi bu kararı almadan epey miktar ağlayıp kendimi yıprattım :KK43: kimse için değmezmiş, bundan sonra sadece bebişim için yaşıycam, o da tabi kimyasal gebelik geçirmiyorsam :KK43:

insanlık iice ölmüş yaaa, dün eşimle tartışmamızda onun bu işe bakış açısını öğrendim. bana dediki "hamilesin sus git", oysa ben bu dönemde "aman eşim hamile üstüne gitmeyim" diye düşünür sanıyordum. Yine hayal kırıklığına uğradım, yine alttan alması gereken benmişim :KK43:

dün kötü bi gündü inş bugün doktordan ii haberler alırım ve herşey iyiye döner

izin verme tabi şuan senden ve bebekten önemlisi yok
üzme kendni nolur :KK43: neden öle bişi dedi eşin belki gergin belki günü kötü geçti bişi oldu
tabi bunlar onun kabahatini hafifletmez ama annesin sen üstünlük göster utansın :KK49:

evet bugün ikinci randevumuza gitik
sata göre 6+1 olan yavru keseye göre 6+6
şuan için herşey istediğim gibi dedi doktor
neler yemeliyim fln onları anlattı ben zaten diyet dönemini 7 8 ay geride bıraktığım için aşina olduğum şeyleri anlattı
akıntının normal olduuğunu, araba kullanmamın bi zararı olmadığını platese başlayabileceğimi söyledi
kesemiz kocamandı o kuş gözü olmuş deve gözü :KK1: hatta dahada büyük
Allahıma şükürler olsun herşey yolunda rabbim herkese nasip etsin sağlıklı bi şekilde Nazar
tansiyonum düşük çıktı biraz
dün canım çok sıkıldı
hamilelik öncesi ve ilk öğrendiğim dönmler ofiste de çok bunalıyordum bazı şeylere ama sonra dedim bebeğim için üzülmicem kendimi şartladım takmıyordum ama dün farklı bişe oldu
babam rahatsız ve dünde kötü oldu biraz tabi buna ister istemez üzülüyor insan :KK43:
az önce konuştum sesi çok şükür daha iyiydi beklediğimiz sonuclarda güzel çıksın dahada iyi olacağız inşallah Nazar

GÜNaydın herkeseeeee
iyisiniz inşallahhh :KK49:

çok bilgili deilim bu konularda benimde ilk yaşadıkça okudukça öğreniyorum
ama değerlerin iyi gibi görünüyor
bu doktorun sana boş yada dış derse sonlandıralım fln derse mutlaka başka doktorlarada görün sakın ihmal etme
bir arkadaşımın bebeği için neler dediler kaç doktor ama bi doktor vardı o hep iyi yorum yaptı kuzu şidm doğdu sapasağlam çok şükür :KK19:
sende umudunu yitirme allaha dua et sizin için hayırlı ise sağlıkla gelsin kuzucuk

bence gayet iyi gidiyor Nazar

üzme kendni nolur :KK43: neden öle bişi dedi eşin belki gergin belki günü kötü geçti bişi oldu
tabi bunlar onun kabahatini hafifletmez ama annesin sen üstünlük göster utansın :KK49:

neler yemeliyim fln onları anlattı ben zaten diyet dönemini 7 8 ay geride bıraktığım için aşina olduğum şeyleri anlattı
akıntının normal olduuğunu, araba kullanmamın bi zararı olmadığını platese başlayabileceğimi söyledi
Allahıma şükürler olsun herşey yolunda rabbim herkese nasip etsin sağlıklı bi şekilde Nazar
dün canım çok sıkıldı
hamilelik öncesi ve ilk öğrendiğim dönmler ofiste de çok bunalıyordum bazı şeylere ama sonra dedim bebeğim için üzülmicem kendimi şartladım takmıyordum ama dün farklı bişe oldu
babam rahatsız ve dünde kötü oldu biraz tabi buna ister istemez üzülüyor insan :KK43:
az önce konuştum sesi çok şükür daha iyiydi beklediğimiz sonuclarda güzel çıksın dahada iyi olacağız inşallah Nazar

oncelıkle gecmıs olsun cnm baban ıcın allah sıfasını versın ....bbek ıcınde masallah dıyorum ve 41414141 eklıuyorum :)saglıkla hayırla gelır ınsallah :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

kızlar cın takvımıne baktınızmı cınseyler ıcın benım ocak dogumlu ıldugum ıcın uzerıne 2 yas falan eklenıyrmus oyle yazıyordu buglemde yanılmıstı cın takvımı erkek cıkmıstıkızım olmustu ama ocak dogum lu oldugum ıcı n 2 yas eklenıyormus uzerıne ozaman onaylıyor dogrulugunu

GÜNaydın herkeseeeee

dün canım çok sıkıldı

cnm senin adına çok sevindim, inşallah bende bugün görürüm fasulyemi :) benim eşimde bu düşüncesizlik biraz karakterle ilgili, o ii günde geçirse kötü günde geçirse düşüncesizdir, ii insandır, kötü alışkanlığı yoktur ama çok odundur :p artık onu takmamayı öğrenmeliyim :KK66:

Kizlar, bu gunlerde herkes bir sey soyluyor bana.. hamile oldugumu ogrenen soyle bana bir bakip himmm kiz herhalde....yok yok erkek galiba...aaaa sen ne hissediyorsun... muhabbetlerinden sonra yasli bir kadin( Rus Asilli), bana bir kac soru sordu, sonra da senin bebek erkek dedi... Simdiye kadar hic yanilmamis... cok ilginc geldi bana...
Sordugu bir kac soruyu soyleyim size ama tabiki allah`tan baska kimse bilemez bu durumu...
1- ellerin ayaklarin daha cok usuyorsa erkek
2- et ve et urunlerini daha cok istiyorsan erkek
3- migde bulantilarin gec basladiysa erkek

1- ellerin ve ayaklarin daha sicaksa kiz
2- et ve et urunlerinden rahatsiz oluyorsan kiz
3-migde bulantilarin erken basladiysa kiz

ayrica kizlar, bebegin kime benzeyip benzemeyecegi konusunda da bazi ip uclari varmis... o da migde bulantilarin siddetiyle alakaliymis ama o konuyu pek anlamadim :)

Daha once anne olanlar bu konuda ne diyecek acaba...

fazla belirtileri yazmadim cunku bazilarimiz bunu cok fazla kafaya takmasin diye..insan ister istemez merak ediyor tabiki, ama her seyin bir zamani var. 15. haftadan sonra herkes ogrenecek...

Kizlar belki cogunuz bu siteden haberdarsiniz ama bilmeyenler icin linki veriyorum
hamilelik (gebelik) 1. hafta - Jinekolog (jinekolok) Dr. Kaan (Kaan) Kocatepe
hafta hafta bebegin gelisimini ve annenin durumunu anlatan bir site.. Her hafta siteye girip ordan bilgi ediniyorum.

Gebelik Takvimi Hesaplama, hamilelik hesaplama, hafta hafta hamilelik takvimi hesaplama - HESAPLAMA.NET

bu da gebelik hesaplama sitesi.

Umarim herkes faydasini gorur, ozellikle ilk yazdigim site cok hosuma gidiyor benim, bazen bir sonraki haftanin videosunu izleyerek beni nelerin bekledigini ogreniyorum :)

Kizlar, bu gunlerde herkes bir sey soyluyor bana.. hamile oldugumu ogrenen soyle bana bir bakip himmm kiz herhalde....yok yok erkek galiba...aaaa sen ne hissediyorsun... muhabbetlerinden sonra yasli bir kadin( Rus Asilli), bana bir kac soru sordu, sonra da senin bebek erkek dedi... Simdiye kadar hic yanilmamis... cok ilginc geldi bana...
Sordugu bir kac soruyu soyleyim size ama tabiki allah`tan baska kimse bilemez bu durumu...
1- ellerin ayaklarin daha cok usuyorsa erkek
2- et ve et urunlerini daha cok istiyorsan erkek
3- migde bulantilarin gec basladiysa erkek

1- ellerin ve ayaklarin daha sicaksa kiz
2- et ve et urunlerinden rahatsiz oluyorsan kiz
3-migde bulantilarin erken basladiysa kiz

ayrica kizlar, bebegin kime benzeyip benzemeyecegi konusunda da bazi ip uclari varmis... o da migde bulantilarin siddetiyle alakaliymis ama o konuyu pek anlamadim :)

Daha once anne olanlar bu konuda ne diyecek acaba...

fazla belirtileri yazmadim cunku bazilarimiz bunu cok fazla kafaya takmasin diye..insan ister istemez merak ediyor tabiki, ama her seyin bir zamani var. 15. haftadan sonra herkes ogrenecek...

hamile olana kadar hep ERKEK istedim
kocam da ben de erkek bebek delisiyiz:KK1:
ama su an hamileyim inanin ilk cocuk oldugu icin de hic onemli degil
yeter ki saglikli eli ayagi duzgun olsun onemli degil.
ama paylasimin icin tesekkurler:KK16:
buna gore ERKEK olabilir benimki:KK1:

oncelıkle gecmıs olsun cnm baban ıcın allah sıfasını versın ....bbek ıcınde masallah dıyorum ve 41414141 eklıuyorum :)saglıkla hayırla gelır ınsallah :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

teşekkür ederim yenibahar ayy çok sağol :)
amin inşallahhhhh

cnm senin adına çok sevindim, inşallah bende bugün görürüm fasulyemi :) benim eşimde bu düşüncesizlik biraz karakterle ilgili, o ii günde geçirse kötü günde geçirse düşüncesizdir, ii insandır, kötü alışkanlığı yoktur ama çok odundur :p artık onu takmamayı öğrenmeliyim :KK66:

teşekkür ederim
evet huli bunu öğren madem öle
onu tanımış olabilmende ii bişe ona göre davran

X