2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

canım benımkı bır hafta gerıden gelıyor 6 haftalık ultr. gore. sata gore de 7 haftalık

iste benimki neden bi gün önden gidiyor ben de onu anlamadim..makinede bi sorun var sanirim:)neyse insallah bi dahaki muayenem türkiye de olacak...türk hekimlerine güveniyorum , beni onlara emanet edin:)

iste benimki neden bi gün önden gidiyor ben de onu anlamadim..makinede bi sorun var sanirim:)neyse insallah bi dahaki muayenem türkiye de olacak...türk hekimlerine güveniyorum , beni onlara emanet edin:)

o zaman cok iyi senin icin
benim de tam aksi
ben kendimi rus doktorlara emanet ettim mecburiyetten:44:
doguma turkiyeye gelicem ama 7 aya kadar burdayim

canım kotu bırsey oldugunu sanmıyorum yanılma payı olabılır hem belkı senın ufaklık buyumek ıcın acele edıyodur o nedenle bır gun ondedır :):nazar:

arkadaşlar şu siteye girmek bile midemi bulandırıyo, o derece bulanmaya yer arar konumdayım:S siz ne kadar mutlusunuz maşallah ben keyfini henüz çıkaramıyorum hamileliğimin falan:KK43: kusma+gaz+ağrı ne ararsanız var her gün işe bugün de deniyim diyerek geliyorum ama artık kararlıyım rapor alıcam annemin evine gidip yatıcam:) bizim boyumuz 1.5 cm olmuş, 8+1'iz (ultrasonu baz almak gerekiyo bu arada). hepimize keyifli temmuz bekleyişleri...

canim insallah sen de ikinci 3 aylik dönemde rahat edersin..bünyeden bünyeye degisiyormus tabi..ama sanmaki normal günlerimdeki gibiyim ben de bi tatsizlik oluyo midede tamamen hasta da degilim ama tamamen iyi de degilim..yatmak istiyo canim ha bire, aksamlari da cok fazla gazim ve karin agrilarim oluyo..ama napalim gülü seven dikenine katlanir demisler, tadini cikarmaya bakiyoruz iste bizde..ama sen moralini bozma 3. ayina girmissin bile insallah raporda alirsan bi güzel dinlenir kenidne gelirsin..

canım kotu bırsey oldugunu sanmıyorum yanılma payı olabılır hem belkı senın ufaklık buyumek ıcın acele edıyodur o nedenle bır gun ondedır :):nazar:

ayy yerim onu ben , mercimegim olmus fasülye:)büyüsün büyüsün tabi annesi onu afrikalarda nelerden koruyo bilsin o da gayret etsin:)saka bi yana saglikli olsunlarda bi hafta önce sonra hic farketmez..

size boy vs söledi mi canim?sadece boy 11.2 mm yaziodu bizim kagitta ve hersey yolunda dedi..kalp atislarini da görunce zaten neden bi gun önde filan demedim sormadim yani

giyiyorum ama bazıları sıkıyor
kilom aynı ama şişkinlik çok fazla

üzüntü çok olmuş ama sevincide daha kıymetli olmuştur böylelikle
hayırlısı ile tamamına erdirsin rabbim sağlıkla
Evet dediğin gibi oldu hayatım Allh hepimize çocuklarımıza kavuşmayı nasip etsin
coooook buyuk gecmıs olsun canım,allaha sukur ıkınızde ıyısınız sımdı cok sevındım sonunu okuyunca,allah korusun ıkınızıde saglıklı kucana almayı nasıp etsın ınsalah.
Allah razı olsun hayatım inşallah

Tebrik ederim canım, ben de 7 haftalık hamileyim, sat'ım 12 Ekim, Allahın izniyle peşpeşe ya da aynı günde doğum yaparız. Meyve yemeyi ihmal etme lütfen. sevgiler..
Aa ne güzel .. beslenmemle ilgili tamamen kocam ilgileniyor
bu arada doktor multivitamin verdi mi size bana vermedi de

o zaman cok iyi senin icin
benim de tam aksi
ben kendimi rus doktorlara emanet ettim mecburiyetten:44:
doguma turkiyeye gelicem ama 7 aya kadar burdayim

canim aslinda bende 6.ayima kadar kalmayi istiyorum belki tatil yapar dönerim esimle tekrar ama annemler vs dönme diolar esimde turkiye sartlari daha iyi die sen kal ben yanina gidip geleyim diyo:S

benim burdaki bi diger sansimda burda turkiyede tip bitirip 10 yilda görev yapmis bi doktor war ben direkt ona gittim ..cok güzel turkceside war..sadece hastane ekipman sikintisi oluyor..o kadar da olsun artik..ama rusyanin burdan daha cok gelismis olduguna kanaat getirerek kendini kötü hissetme derim hem turkiyeye benden daha yakinsin istediigin her an gidebilirsin..

dikkat et canim bebisine de kendine de gurbette daha zor...ailen vs. yaninda mi?

ayy yerim onu ben , mercimegim olmus fasülye:)büyüsün büyüsün tabi annesi onu afrikalarda nelerden koruyo bilsin o da gayret etsin:)saka bi yana saglikli olsunlarda bi hafta önce sonra hic farketmez..

size boy vs söledi mi canim?sadece boy 11.2 mm yaziodu bizim kagitta ve hersey yolunda dedi..kalp atislarini da görunce zaten neden bi gun önde filan demedim sormadim yani

canım boyunu soylemedı kagıta da yazmadı bu hafta olcmeye baslayacakmıs dıye soyledı bana ama mınnacık ya daha :)

günaydın herkese
bulantısı olanın bulantısı kaçsın gitsin inş.
halsizliği uykusu olanınkiler kaçmasın Allah bunu biz dinlenelim bebişte dinlensin die verirmiş :KK12:

sen nasılsın arsimaaa

iyiyiz şükür uyku modundayız o kadar

Benim karnımda kocaman oldu ama ben şişlik herhalde diyorum daha minnacıklar:) senin ki kaç mm canım?

yarın ölçülcek canım inşallah
ilk gittiğimizde minnacık olduğu için ölçememişti doktor
yarın belli olacak herley

Son düzenleme:
canım boyunu soylemedı kagıta da yazmadı bu hafta olcmeye baslayacakmıs dıye soyledı bana ama mınnacık ya daha :)

evet minnacik kuzular:)nasil bi mucizedir ki o halden bebis olup yanimiza gelecekler insallah:nazar:

sen dogumunu orda mi yapacaksin?hastane vs sartlari nasil?

canim aslinda bende 6.ayima kadar kalmayi istiyorum belki tatil yapar dönerim esimle tekrar ama annemler vs dönme diolar esimde turkiye sartlari daha iyi die sen kal ben yanina gidip geleyim diyo:S

benim burdaki bi diger sansimda burda turkiyede tip bitirip 10 yilda görev yapmis bi doktor war ben direkt ona gittim ..cok güzel turkceside war..sadece hastane ekipman sikintisi oluyor..o kadar da olsun artik..ama rusyanin burdan daha cok gelismis olduguna kanaat getirerek kendini kötü hissetme derim hem turkiyeye benden daha yakinsin istediigin her an gidebilirsin..

dikkat et canim bebisine de kendine de gurbette daha zor...ailen vs. yaninda mi?

yok canim yanimda sadece esim var
cok sukur korkmuyorum bir de ruslar dogurganliga cok onem veriyorlar
20 yasinda dogurmaya basliyorlar belki daha erken ve benim yasima gelince zaten 2 ya da 3 tane dogurmus oluyorlar
o yuzden aslinda doktorlarina guveniyorum ama yine de ilk asamada karsima ne cikacak, ne olacak diye insan biraz stres oluyor
pazartesi gidecegim bakalim.
tabi turkiyede beslenme acisindan da cok onemli, iklimimiz zaten super turkiyede.
burda ancak dogal seyler bulamadikca vitamin takviyesi olur
ben de 8. ve 9. aylarimda turkiyede yaz mevsiminde dogal dogal beslenirim artik:KK1:
sana da bol sanslar, bebisinizle guzel anlar diliyorum. bu da farkli bir tecrube bizim icin. ileride bebegimize anlatacagimiz anlar olur bize:KK34:

yok canim yanimda sadece esim var
cok sukur korkmuyorum bir de ruslar dogurganliga cok onem veriyorlar
20 yasinda dogurmaya basliyorlar belki daha erken ve benim yasima gelince zaten 2 ya da 3 tane dogurmus oluyorlar
o yuzden aslinda doktorlarina guveniyorum ama yine de ilk asamada karsima ne cikacak, ne olacak diye insan biraz stres oluyor
pazartesi gidecegim bakalim.
tabi turkiyede beslenme acisindan da cok onemli, iklimimiz zaten super turkiyede.
burda ancak dogal seyler bulamadikca vitamin takviyesi olur
ben de 8. ve 9. aylarimda turkiyede yaz mevsiminde dogal dogal beslenirim artik:KK1:
sana da bol sanslar, bebisinizle guzel anlar diliyorum. bu da farkli bir tecrube bizim icin. ileride bebegimize anlatacagimiz anlar olur bize:KK34:

evet canim haklisin bizim bebisler önce yabanci doktorlara göründü..benimkilerde hintli ve tanzanyali:)bakalim dedigin gibi frkli tecrübeler, hayirlisi olsun canim 8 ve 9 . ayda bebis zaten direkt anneden besleniyo olacak güzel yurdumun güzel mamalari iyi gelecek onlara insallah:)

evet canim haklisin bizim bebisler önce yabanci doktorlara göründü..benimkilerde hintli ve tanzanyali:)bakalim dedigin gibi frkli tecrübeler, hayirlisi olsun canim 8 ve 9 . ayda bebis zaten direkt anneden besleniyo olacak güzel yurdumun güzel mamalari iyi gelecek onlara insallah:)

p.tesiye insalah güzel haberler alirsin canim sana da bol sanslar:):nazar:

evet minnacik kuzular:)nasil bi mucizedir ki o halden bebis olup yanimiza gelecekler insallah:nazar:

sen dogumunu orda mi yapacaksin?hastane vs sartlari nasil?

canım evet kıbrısta yapacagım doğumumu zaten ben buralıyım yerliyim yani turkıyede aılem yok. ya burda İmkan cok ama henuz ozelde mı dogrusam devlet hastanesınde mı karar veremedım. yanı turkıyede bılmıyorum nasıl devlet hastanelerı ama burda bıraz zor hanı bır doktora gorunene kadar saatlerce beklemen gerek vs gercı benım babam ordan emeklı annem se halla orda calısıyor doktorlar hemsıreler vs annemın arkadası oyle bır derdım yok gıdıp rahat rahat bakınırım ıstersem ama suanda doktorumun ozel klınıgıne gıdıyorum kendısı devlette de calısıyor. daha var doguma yaklastıkca gunler karar verıcem nerde doğuracagıma.

canım evet kıbrısta yapacagım doğumumu zaten ben buralıyım yerliyim yani turkıyede aılem yok. ya burda İmkan cok ama henuz ozelde mı dogrusam devlet hastanesınde mı karar veremedım. yanı turkıyede bılmıyorum nasıl devlet hastanelerı ama burda bıraz zor hanı bır doktora gorunene kadar saatlerce beklemen gerek vs gercı benım babam ordan emeklı annem se halla orda calısıyor doktorlar hemsıreler vs annemın arkadası oyle bır derdım yok gıdıp rahat rahat bakınırım ıstersem ama suanda doktorumun ozel klınıgıne gıdıyorum kendısı devlette de calısıyor. daha var doguma yaklastıkca gunler karar verıcem nerde doğuracagıma.

anladim canim ben de bizler gibi turkiye den gittin sandim gerci orasi da turkiye:)hayirlisi olsun ben yavastan dogum sekilleri hastane vs bakmaya basladim bile:)bu acelecilik beni insallah erkenden dogurtmaz:)

anladim canim ben de bizler gibi turkiye den gittin sandim gerci orasi da turkiye:)hayirlisi olsun ben yavastan dogum sekilleri hastane vs bakmaya basladim bile:)bu acelecilik beni insallah erkenden dogurtmaz:)

yok canım burası türkiye deil burası kıbrıs yanı her ne kadar tanınmasada ayrı bir ülke :) türkiyeye kardes ülke diyelim :) burda okadar cok secenek yok aslında hanı ozel hastane bır ıkı tane dokorum zaten bellı eger devlet hastanesınde doğrurusam normal doğum ıstedıgımden sansıma o gunku doktor kımse o dogurtur eger kendı doktorumu ıstersem ozel klınıgınde doğurmam lazım :)

yaaa benim çok uykum var :26: mide bulantım rahatsız edecek kadar değil ve sürekli olmuyor ancak yemek kokusu falan alırsam biraz kötü oluyorum çok şükür ama bu uyku problemini çözmek lazım çalışırken çok zorlanıyorum :KK50:Bide akşamları çok komik oluyor ya uzandığım yere sızıp kalıyorum :KK1:

Kimler hangi hastaneye gidiyor kızlar ya ben seçtiğim hastanede hala biraz kararsızım da B.evler Nisa hastanesinden Asiye hanıma randevu aldım bilgisi olan varmı acaba ? :26:

2011 temmuz annesınden herkese kocaman sevgilerrrrrrrrrrrr
oğluşum 16 temmuzda doğdu artık kocaman oldu
gülüyo, konuşuyo ( agu bugu ), anneyi babayı yakınları tanıyo
bu ay meyve ve yoğurt verdık çok sevdi
darısı başınıza:nazar:

inşallah hepiniz sorunsuz bı hamilelik geçirirsiniz
bulantılarınız olmaz kuruntularınız olmaz
size tavsiyem asla burda yada başka yerde kötü yorumlar hikayeler okumayın ınsan etkılenıp kendını üzüyo çunkü
bebişlere sizlere sağlıklı günler :nazar::KK3:

X