2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

umarim 9 ay bulantisiz rahat rahat gecer hamileligin:nazar:
oyle olanlar da var duymustum
daha benim 5 haftalik:nazar:
ama ben normalde cikolata ve tatli delisiyim, onlari kesinlikle istemiyorum. hatta sadece saglikli diye kahvaltida bal,recel ya da pekmez yiyorum, o da kendimi zorlayarak:nazar:

insallah canim senin de bulantilarin baslamaz:nazar:

cikolata ve pastaya tiksinti duyman iyi olmus senin adina pek bi faydalari yok bize:)

ne güzel kendini zorlayarak da olsa biseler yemen bebisler icin hersey feda:)

saglikla sihhatle kucagina alirsin insallah bebisini:nazar:

canm seninle ayni haftalardayiz sanirim..maasallah bende hic bulanti vs tiksinme yok..ilk haftalarda cok istahim vardi ama su ara duruldum denilebilir.yoksa bu gidisle ben rahat 90 i görürdüm doguma kadar..arada bi mutfaktayken yemek koktugunda rahatsiz oluyorum o kadar..seninki de hemencecik gecer insallah

insallah canim senin de bulantilarin baslamaz:nazar:

cikolata ve pastaya tiksinti duyman iyi olmus senin adina pek bi faydalari yok bize:)

ne güzel kendini zorlayarak da olsa biseler yemen bebisler icin hersey feda:)

saglikla sihhatle kucagina alirsin insallah bebisini:nazar:

saol canim
hepimiz icin bu surec cok eglenceli ve guzel gecer, sonunda da bebislerimizle mutlu bir cekirdek aile olup yasamimiza devam ederiz insallah:KK34:

günaydin canim

zaman yawas mi geciyo yoksa ben mi cok sabirsizim:)

tadini cikartiyorum aslinda haftalrin gelismelerin ama yine de sanki cok yawas gidiyomus gibi, göbisler cikmaya baslayinca iyice heyecanlanacagiz sanirim:)))

günaydin canim

tadini cikartiyorum aslinda haftalrin gelismelerin ama yine de sanki cok yawas gidiyomus gibi, göbisler cikmaya baslayinca iyice heyecanlanacagiz sanirim:)))

haftalar gecmıyor bırde su mıde bulantısı yuzunden tadını cıkartamıyorum su 3 ay gecsede rahatlasam ...

günaydin canim

günaydın kızlarrrrr, banada zaman çok yavaş geçiyo gibi geliyor, geçen hafta test yapmıştım bu bi hafta geçmek bilmedi, yarın doktora gidicez, şimdide saatler geçmek bilmiyo :) acaba görüncekmi, kalp atışını duyabilcekmiyiz vs vs, hiç aklımdan çıkmıyo :KK70:

Bu arada biz bugün 6 hafta olduk, bu haftada kalp atışı duyan var mı? yoksa daha kaç hafta bekliyceeeeem :KK43:

günaydın kızlarrrrr, banada zaman çok yavaş geçiyo gibi geliyor, geçen hafta test yapmıştım bu bi hafta geçmek bilmedi, yarın doktora gidicez, şimdide saatler geçmek bilmiyo :) acaba görüncekmi, kalp atışını duyabilcekmiyiz vs vs, hiç aklımdan çıkmıyo :KK70:

Bu arada biz bugün 6 hafta olduk, bu haftada kalp atışı duyan var mı? yoksa daha kaç hafta bekliyceeeeem :KK43:

canım hangı hesaba gore 6 haftalıksın sat a goreyse bir hafta gerıde olma ıhtımalın var unutma o nedenle 5 haftalık olma ıhtımalın var bunun dısında 6 haftalıksan eger vajınal ult. da kalp atısını duyabılırsın gorebılırsın bebısını. benım doktorum vajınal bakmadıgı ıcın sadece kalp atısını gordum duymadım :) ınsallah yarın sen duyarsın pıtpıtları

ayy canim insallah gecicek ve ikinci 3 aylik dönemde göbüslü göbüslü gezeceksin:)gezecegiz:)))))

ay inşallah canımya bır an once gobeğim cıksın ıstıyorum :):nazar: göbeklerımız cıksın yarıstıralım kımın daha buyuk dıye resımlerı koyup :)

gecmez canim gecmez o saatler hic:)hapsuu nun dedigi gibi canim ben de garanti olsun ve surekli ultrasona girmeyeyim diye 7+1de gittim doktora ve pitpitlarimizi gördük cok sükür..hic endise yapma bende cok kastim kendimi ve bosunaymis, yiyecek ekmegi varsa rabbim veriyo zaten onun ömrünü..hayirlisi olsun hepimiz icin..

insallah pitpitlarini da keseni de görürsün

canım hangı hesaba gore 6 haftalıksın sat a goreyse bir hafta gerıde olma ıhtımalın var unutma o nedenle 5 haftalık olma ıhtımalın var bunun dısında 6 haftalıksan eger vajınal ult. da kalp atısını duyabılırsın gorebılırsın bebısını. benım doktorum vajınal bakmadıgı ıcın sadece kalp atısını gordum duymadım :) ınsallah yarın sen duyarsın pıtpıtları

cnm biz sat a göre 6 haftayız, yarınki ilk doktor muayenemiz olcak, anladığım kadarıyla doktor haftasını değiştirebilir bu durumda :) olsun sağlıklı olsunda bekleriz artık bi hafta daha naapalım :) vajinal ultrason sakıncalı değil diyor kimileri, ama cesaret edemiyorum, olaki kötü bişi olursa ona yorarım kendimi suçlarım neden yaptırdım derim diye korkuyorum :) anlayacağın çok evhamlı bir insanım, neler düşünüyorum yaaaa :KK70:

Son düzenleme:
gecmez canim gecmez o saatler hic:)hapsuu nun dedigi gibi canim ben de garanti olsun ve surekli ultrasona girmeyeyim diye 7+1de gittim doktora ve pitpitlarimizi gördük cok sükür..hic endise yapma bende cok kastim kendimi ve bosunaymis, yiyecek ekmegi varsa rabbim veriyo zaten onun ömrünü..hayirlisi olsun hepimiz icin..

insallah pitpitlarini da keseni de görürsün

ya dun ben de cok stres yapmistim
hala doktora gidemedim diye
ama sonra rahatladim, giderim hem kese hem kalp atisi duyulur haftaya diye, insallah
bir de dunyada yeri varsa birsey olmaz bebise, kotuyu aklimiza getirmemek gerek. ben simdi rahatladim biraz daha. zaten hamile olana kadra stres cektim acaba var mi bu ay acaba adet mi gelecek bebek mi diye. simdi de bebisim benle buna sevinmek gerekirken eziyet etmek istemiyorum kendime
yani dogru soyluyorsun rahat olup bunun tadini cikarmak gerek

arkadaşlar şu siteye girmek bile midemi bulandırıyo, o derece bulanmaya yer arar konumdayım:S siz ne kadar mutlusunuz maşallah ben keyfini henüz çıkaramıyorum hamileliğimin falan:KK43: kusma+gaz+ağrı ne ararsanız var her gün işe bugün de deniyim diyerek geliyorum ama artık kararlıyım rapor alıcam annemin evine gidip yatıcam:) bizim boyumuz 1.5 cm olmuş, 8+1'iz (ultrasonu baz almak gerekiyo bu arada). hepimize keyifli temmuz bekleyişleri...

X