2012 ocak ümidi sürenler nerdesiniz????

dils3

2 fındığım olacak...
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2009
3.865
2.053
2012 ocak ümidi sürenler nerdesiniz???? haydin gelin liste oluşuoooo:) :) belirtiileri olanlar paylaşalım birbirimize yardımcı olalım... ben listedeki ilk kişi veeee iilk hamişim haydin siftah uğurlu gelsin işlh:KK70: listemiz hamiş dolsun taşsın işlh:)

12 ocak aşılama gününden sonra 26 ocakta hayırlı haberi beklıyorum inş.

inşallah tüm isteyenler hayırlı aevlat sahibi olurlar.. :)

12 ocak aşılama gününden sonra 26 ocakta hayırlı haberi beklıyorum inş.

inşallah tüm isteyenler hayırlı aevlat sahibi olurlar.. :)

haydin işlh bacımmm :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

hayırlı haberlerini bekliorum bakalım :) :)

İSİM BAT YAŞ KAÇINCI HAMİLELİK

dils3 26 aralık 25 2

g_can 16 ocak

slm kızlar uzun zaman sonra tekrar aranızdayım..2012 bebeği istiyoruz hayırlısıyla inşallah.2 bebek olucak bir oğlum var 2009 doğumlu.

merhaba herkese,ben 8 aylık evliyim hiç doğum kontrol hapı kullanmadım,son 1 aydır korunmuyor eşim,,,ilişkinden 14 gün önce kan testi yaptırmuıştım doğal olarak negatif çıktı,,,,ve benim şimdi reglim 1-2 gün gecikti,dün idrar testi aldım negatif çıktı,,,ama iştahım çok var,sürekli yeme isteğim var,dün akşam mide bulantım oldu,ve akşamları çok üşüyorum ve halsisizm..bebiş çok istiyorum sizce duurm nedir ,dr a bu aşamadamı gitmeliyim yoksa 1 hafta daha beklemelimiyim:KK31:

cnm bende doğum kontrol hapı falan kullanmadım.
bizimde ilk bu ay denememiz gün aşırı sürekli çalıştık :KK1:
ama ilk aydan ümitlenmek istemıyorum çünkü ilk aydan kalma ihtimalin düşükmüş oyle dıyorlar.
bence sen bekle günün geçerse test yap.

benımde bat 21 ocak fakat geç oluurm hep ileri atar 1 hafta.
bakalım adetimin gecıkmesının 2. gunu falan test yapabılıırm.
21 ocak yaş 27 ilk deneme

cnm bende doğum kontrol hapı falan kullanmadım.
bizimde ilk bu ay denememiz gün aşırı sürekli çalıştık :KK1:
ama ilk aydan ümitlenmek istemıyorum çünkü ilk aydan kalma ihtimalin düşükmüş oyle dıyorlar.
bence sen bekle günün geçerse test yap.

benımde bat 21 ocak fakat geç oluurm hep ileri atar 1 hafta.
bakalım adetimin gecıkmesının 2. gunu falan test yapabılıırm.
21 ocak yaş 27 ilk deneme

ilk ay düşük olanların d.k.hapı kullananlar olduklarını sanıyordum ve inşallah öyledir:26:çünkü eğer öyleyse seninde benimde önümüzde baya yol var ve her ay topi topic gezicez demektir:KK51:ben diyorum şubat 1 olsun ,garanti olsun,dün olmam gerekirdi olmadım bekleyeyim şubat 1 e kadar ozaman %100 belli olur,dr da 10 gün sonra gel demez....benimde 30 yaş,,,,, beklenen regl tarihi 16 ocak ilişki tarihi aralık 24 ve devamı :KK17: gecikme 1gün,,,Allah hayırlı zamansa ve hayırlı evlat olcaksa bizede nasip etsin:KK49:

merhaba kızlar benimde bat 28 ocak.yaş 24.inşallah bu ay gelir bebeğim hayırlısıyla.isteyen herkese nasip etsin allah.benim daha günüme var nasıl geçicek bu günler.

ilk ay düşük olanların d.k.hapı kullananlar olduklarını sanıyordum ve inşallah öyledir:26:çünkü eğer öyleyse seninde benimde önümüzde baya yol var ve her ay topi topic gezicez demektir:KK51:ben diyorum şubat 1 olsun ,garanti olsun,dün olmam gerekirdi olmadım bekleyeyim şubat 1 e kadar ozaman %100 belli olur,dr da 10 gün sonra gel demez....benimde 30 yaş,,,,, beklenen regl tarihi 16 ocak ilişki tarihi aralık 24 ve devamı :KK17: gecikme 1gün,,,Allah hayırlı zamansa ve hayırlı evlat olcaksa bizede nasip etsin:KK49:

cnm sen yanlış anladın. ben düşük yapmadım.
denemelere bu ay başladık yani bebk çalışmalrına bu ay ilk ayım ilk denememiz onu dıyorum.
ilk ay gebe kalma ihtimalimiz düşükmüş diyorum.

cnm sen yanlış anladın. ben düşük yapmadım.
denemelere bu ay başladık yani bebk çalışmalrına bu ay ilk ayım ilk denememiz onu dıyorum.
ilk ay gebe kalma ihtimalimiz düşükmüş diyorum.

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: ayyyyy çok güldüm kendimeitopic topic gezmekten devrelerim karıştı....aslında doğru anladım ama cevabı yanlış yazmışım...şunu yazmak istemiştim.Doğum kontrol hapını bıraktıktan sonra hamile kalma oranı ilk denemelerde düşükmüş:)))
Biz ikimizde hap kullanmadığımız için belki turar :KK48:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: ayyyyy çok güldüm kendimeitopic topic gezmekten devrelerim karıştı....aslında doğru anladım ama cevabı yanlış yazmışım...şunu yazmak istemiştim.Doğum kontrol hapını bıraktıktan sonra hamile kalma oranı ilk denemelerde düşükmüş:)))
Biz ikimizde hap kullanmadığımız için belki turar :KK48:

:KK1: evet cnm biz hap kullanmadığpımız için belki tutar ama benım adertlerim düzensiz.
sen kaç senelik evlisin?
adetlerin düzenlmi?
ne kadar zamandır bebik istıyosun?

:KK1: evet cnm biz hap kullanmadığpımız için belki tutar ama benım adertlerim düzensiz.
sen kaç senelik evlisin?
adetlerin düzenlmi?
ne kadar zamandır bebik istıyosun?

canım ben yeni evliyim haziranda evlendimmm,adetlerim çok düzenli benim adet olmayışımın 31.günü bugünn ben 35 in dolmasını bekleyeceğim her ihtimale karşı ona göre gidicem tahlile,bebeği 2 aydır istiyorum ama aralığın sonundan beri çalışıyoruz

sen?

canım ben yeni evliyim haziranda evlendimmm,adetlerim çok düzenli benim adet olmayışımın 31.günü bugünn ben 35 in dolmasını bekleyeceğim her ihtimale karşı ona göre gidicem tahlile,bebeği 2 aydır istiyorum ama aralığın sonundan beri çalışıyoruz

sen?

benim adetlerim düzensiz 36 gunde bir falan oluyorum.
bu ilk ay denemmiz demekki senınde ilk ay.
ben 1,5 yıllık evliyim. öff hemen olacak sandım acaba geçmi kaldım daha yeni basladık denemeye.

benim adetlerim düzensiz 36 gunde bir falan oluyorum.
Bu ilk ay denemmiz demekki senınde ilk ay.
Ben 1,5 yıllık evliyim. öff hemen olacak sandım acaba geçmi kaldım daha yeni basladık denemeye.

benimde ilk ay evett,,ama her ay bu stresemi giricez ya inşallah ilkinde tutarda daha fazla girmeyiz strese:KK49:

slm kızlar.ben ikinci bebek için çalışıyorum :) ilk bebeğimde çok stres yapmıştım ve 9 ayda hamile kalmıştım.hep diyodum ikincide bu kadar stres yapmıcam oluruna bırakıcam die ama olmuyormuş insanın elinde değil galiba.regli olmama daha 10 gün var ama ben belim ağrıdı karnım ağrıdı kasıklarım sızlıyo diye düşünüp duruyorum aklımdan çıkmıyor sanki.halbuki ben bu duyguları ilk hamileliğimdede yaşadım....

bende ikinciyi istiyorum aynene senin durumundayım seninki ne kadarlık oldu

merhaba kızlar bende 7 aylık evliyim. hiç korunmadık ama hala tık yok:KK43: iltihap var antibiyotik onu bunu kullanmaktan gına geldi...doktorum hsg çektirelim dedi çok korktumçektirmedim... sizce çok uzun bir süreç mi 7 ay olmaması:KK43:

X