2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

bekliyoruz bakalım

saat 5 te uyanıktım ama ders çalışamadım çünkü kızım tam ayarlamış gibi bu gece o kadar huysuzduki berbat bi gece geçirdim ne kadarda kararlıydım çalışacaktım ama olmadı lakin fazgeçmiş değilim bu gece çalışabilirim inşallah

selam kızlar

bende bugun yarın kitaplarımı alacagım çalışmaya başlayacagım inşallah.benide aranıza alın

kahve fincanı ve sevgi meleği teşekkürler:) şuan içimde bi ders çalışma isteği var tavan yapmış durumda inşallah devamı gelir... benimde en verimli olduğum saat sabah ve gece oluyor. birde felaket çalışmak isterim o günde bütün aksilikler üst üste gelir ondan sonra sinirlerim bozulur çalışamam. aslında kendimi kandırıyorum biliyorum hep bunu yapıyorum acil bu alışkanlığı bırakmalıyım farkındayım farkındayım...

kızlar bana gy-gk kaynak önerisi bekliyorum. bende güvender yayınları var, yeni bi kaynağa ihtiyacım var.

Merhaba kızlar bende size katılabilir miyim ? Ben genel kültürden çok zayıfım herşeyi yanlış yapıyorum. Bikaç vatandaşlık konusu çalıştım ama aklımda kalmadı fazla. Bu zihin haritası çıkartma olayı çok kafama yattı. Bende aklımda kalmadığı için özet çıkartayım diyordum. Ama böylesi daha iyi olur İnşallah.

Data yayınlarından çalışıyorum ben şimdilik. Gk için en iyi onu diyorlar. Ama ihtiyaç, yediiklim vs. kitapları da almak istiyorum... İnşallah hedefimize ulaşırız ...

Pazartesi düzenli ders çalışmaya başlicam. Hafta sonu kocişim evde olduğu için gezmelerden ders çalışamıyorum. Amaaa hafta içi çalışıcam İnşallah. Zaten onunda ders çalışması lazım beraber çalışırız artık.

selam kızlaar
ben de çalışıyorum, her dersten ilk konuları temizlemeye çalışıyorum, anayasaya bakmadım ama daha.
data yayıncılığın tarih konu anlatımını aldım, daha ayrıntılı güzel, ona bakacağım bugün

bir de ya şu kadro olarak 4001 ne demek oluyor onu anlamadım ben?? :26::26:

tüm arkadaşlarımız hoşgeldiler Allah hepimize zihin açıklığı versin

merhaba canım gk gy ihtiyaç yayınlarını öneriyorum.

kk da kitap önerileri topiği var orayı baya okudum.ihtiyaç yayınlarının anlatımını begeniyorlar.yediikliminde sorularını.geçen yıl kpss de baya soru tutturmus..

bende yarından itibaren 1 saatlikte olsa çalışmaya başlamayı düşünüyrm benide aranıza alın.kitaplarımı çıkarmanın ve çalışmanın zamanı geldi.
sevgi meleği bana da linkleri gönderirmisin?yarın çalışmaya başladım mı diyede kontrol edermisin beni canım?

benimde kursum başlayacak çarşamba günü.
haklısın terör mahvetti insanları. hayırlısı olsun ne diyelim.
okulda alsan bile bitirmeye çalış. okul tekrar olur en azından.
evet canım, ölçmeye başlıcam, okul dediğin gibi tekrar gibi olcak
kursun hayırlı olsun

kızlar hangi saatlerde ders çalışıyorsunuz
sabah erken kalkıp çalışıyormusunuz ?
:78:
canım ben akşamları yemekten 1 saat sonra çalışıyorum, yemekten kalktığımda uyku çöküyo, o yüzden 1 saat geçtikten sonra başlıyorum.
gündüz de sabah kalktığımda kafamda hiçbir şey olmuyor, ders çalışmak için en ideal saat bence. ama her seferinde uykuya yenildiğim için bunu hiç başaramıyorum.

canım ben akşamları yemekten 1 saat sonra çalışıyorum, yemekten kalktığımda uyku çöküyo, o yüzden 1 saat geçtikten sonra başlıyorum.
gündüz de sabah kalktığımda kafamda hiçbir şey olmuyor, ders çalışmak için en ideal saat bence. ama her seferinde uykuya yenildiğim için bunu hiç başaramıyorum.
[/QUOTE]

canım bende sabah erken kalkmayı istiyorum olmuyor :85:
benimde 8 ekimde dershanem başlıcak ama hafta sonları gidicem artık bir düzene uydurmam lazım
gün içersinde eve misafir geliyor bu disiplin olayı çok önemli bir şey .

kızlardan yayın soran arkadaşlarımız var ihtiyaç yayınlarını önerebilirim güzel bir yayın bende 2008 basımı var arkadaşım yollamıştı bana çalışmıştım akılda kalıcı anlatıyor... ama ben bu sefer sevgi_meleğinin önerisi ile data yayınlarını aldım gk gy memnunum bu yayınıda unutmayın arkadaşlar kaliteli :13:

canım bende sabah erken kalkmayı istiyorum olmuyor :85:
benimde 8 ekimde dershanem başlıcak ama hafta sonları gidicem artık bir düzene uydurmam lazım
gün içersinde eve misafir geliyor bu disiplin olayı çok önemli bir şey .

kızlardan yayın soran arkadaşlarımız var ihtiyaç yayınlarını önerebilirim güzel bir yayın bende 2008 basımı var arkadaşım yollamıştı bana çalışmıştım akılda kalıcı anlatıyor... ama ben bu sefer sevgi_meleğinin önerisi ile data yayınlarını aldım gk gy memnunum bu yayınıda unutmayın arkadaşlar kaliteli :13:[/QUOTE]
aynen canım, uykuma bi çözüm bulamadım. :44:
ama mesela geceleri uykum gelmiyor, 12 den sonra da çalışabiliyorum. herkes uyumuş oluyor. ben odamdayken büyük bi sessizlik oluyor, o zaman çok iyi anlıyorum.
ama önerir miyim? tabii ki gündüz sabahın köründe kalkıp çalışmak daha yararlıdır
eve 2 dk komşu bile uğrasa benim bütün konsantre alt üst oluyo, gündüz de kitapları yüklenip kütüphaneye gidilebilir

Bende sizdenim kizlar agustosta basladim calismaya en son 4yil once 78 almistim kpss3 den bu sefer hedefim 90
matematik ve turkceyle basladim ise onumuzdeki ay tarih ve cografya vatandasliga baslamayi dusunuyorum cabuk pes ediyorum ders calismayi sevmedigim icin oyuzdende tarihe falan erkenden baslayip bikmak istemedim yolun basinda

1yas 3aylik bebekle pek kolay olmasada insallah basaririm kendi aile sirketimizde yetkiliyim evdende calisabiliyorum esasen keyfim iyi ama ben kendi ayaklarim uzerinde kendi basarimin gururuyla bir is sahibi olmak istiyorum herkese iyi ders calismalar

şu veletlerim biraz erken uyusada çalışsam..yaa bu arada szie söyleyip duruyordum ya şubatta annem gelecek çocuklara bakacak bende çalışacağım diye.o iş yalan oldu galiba.babamın 5 tane kalp damarı tıkalı çıktı by pass lazımmış.annem onu yalnız bırakamaz artık.babamda gelip aylarca burda kalmayı istemez gibi geliyor..kendi başıma hedeflediğim 95 i alması sıkar biraz..hoş annem gelsede sıkacaktı şimdi hayal oldu moralim çooooook bozuk bugün.

Bozma moralini, çocuklarıyla üniversite okuyan insanlar çok.. Onları düşünüp kendini bırakma fırsat yaratmaya çalış... Sende başarabilirsin.

Ben ihtiyaç yayınlarının setini aldım. Bu gün coğrafyanın ilk konusunu çalıştım. Data yayınları da var. Önce ikisinden de konuyu okudum. Kendimce özet çıkardım. Şimdi testlerini çözüyorum... Benim gibi bir tembel bile bişiler yapabiliyorsa herkes yapar heralde Moralimizi bozmayalım... Olucak İnşallah.

canım azcık büyük olslar ikisini birden kreşe verirdim tam gün ama biri 5 aylık diğeri 2.5 yaşında biri uyusa diğeri ayakta valla resmen çalışmak için ortam yaratmaya çalışıyorum zorla

gecmıs olsun cnım moralını bozma..

ben de bebek hazırlıgı ıdı ev temızlıgı ıdı kac gundur bakamadım bıle ..

bugun de ölü gıbıyım nasıl olucak bılmıyorum ya ınsallah bebegım akıllı uslu dururda calısırım o varken ..yoksa cok zor benım işim..

canım azcık büyük olslar ikisini birden kreşe verirdim tam gün ama biri 5 aylık diğeri 2.5 yaşında biri uyusa diğeri ayakta valla resmen çalışmak için ortam yaratmaya çalışıyorum zorla

Çok küçükmüşler gerçekten... Eşin eve geldiğinde 1 saat ilgilense onlarla sende ders çalışsan. Sabahta 1 saat erken kalk, hem sabah ses yokken belki daha iyi konsantre olursun... Düzenli uyku saatleri yoksa çocukları uyutucam derken daha çok enerji harcar, yorulursun ...

arkadaşlar Türkiye petrolleri işçi alımları yapıyormuşş.... Başvuran var mı aranızda ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…