2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

hayırlı sabhlar arkadaşlar

nasılsınız

bugun nedense içimde bi korku var:s sanki gidişatım iyiye gitmiyor die bi his var içimde

anayasada X yayıncılık varmış. bi arkadaş şiddetle tavsiye ediyordu. bi bakın olurmu. selamaletle:S dua edin

canım aklına kötü şeyler getirme,dönem dönem herkese oluyor bu düşünceler, ama fazla üstünde durma canım,
kötü korkuları atalım üstümüzden, allahın izniyle allahın yardımıyla elimizden geleni yapacağız.

bende de yetiştirme korkusu oluyor, zamanı verimli kullanamıyrum gibi geliyor ama yapacak tekşey daha iyi daha çok çalışmak

Hoşgeldin çok şükür iyiyim cnm sen nasılsın?Çalışmalar nasıl gidiyo?
Allah hepimize kolaylıklar versin..vat bitti sanırım senin

Öyle karamsar olmak yok yasaklıyorum
Allah izin verdiği sürece biz istanbulları fethettik dünyaya hakim olduk şimdi küçük bi sınav için böyle kötü düşüncelere kapılmak yok
Dua ben hep ediyorum bütün kardeşlerime sınava çalışanlara..

Kızlar hayırlı sabahlar nasılsınız bugün neler çalışıyorsunuz?

kızlar yazım yanlışlarında cok zayıfım. rica etsem bi sorum vardı yardım edebilirmisiniz.

Büyük İskender çıktığı ''Doğu seferi'' sırasında bu bölgeyi de ele geçirmiştir.

Bu cümlede hangi kelimenin yazılışı yanlıştır?

sefer mi yazımı yanlış olan?

Maşallah sende erken kalkıyorsun sanırım.Bende bugün sabah namazından sonra uyumadım karadeniz bölgesini çalıştım sonra uykum geldi yattım.Çok iyi anlıyo insan sabah saatlerinde.Sen de bilirsin..
Bende sen gibiyim çalıştığım bi dersin dışında başka derse yoğunlaşamıyorum.Biten derslerimden sorular çözemiyorum..Allah ın izniyle halledersin telaş yapma..Maşallah ben senin çalışmalarını beğeniyorum.

evet canım ''Doğu seferi'' yanlışmış

tırnak işaretinde olması dogru değilmi canım bu cümlede dogu seferinin?

sefer sanırım büyük harfle olmalı?

Bu iki kelime tek bi özel isim olarak birleştikleri için Doğu Seferi olmalı. Oyüzden küçük harfle yazıldığı için yanlış olmuş..

tşk ederim canım
evet canım sabah erken kalkıyorum 7 gibi ayaktayım,sabah daha dinçç oluyor dediğin gibi insan, sessiz oluyor en güzeli,
çok seviyorum sabah saatlerinde çalışmayı bende.
evet bi dersi layıkıyla anladıgımı düşünmeden bırakamıyorum, bu defa diğer derslerde aksama oluyor, şu tekrarları bitirip, testlere yogunlaşırsak sanırım her dersten soru çözersek daha bi oturucak düzenimiz diye düşünüyorum, eksiklerde pek bitmiyor:)
senin dediğin gibi hep dua ediyorum hepimiz için, emeklerimizin karşılıgını alalım inşallah.

Kızlar bugün üstümde bir tembellik var hava kapalı ev karanlık yağmurlu dışarısı belki de ondandır bir ağırlık çöktü üstüme sanki.
Bir türlü çalışmaya başlayamadım. Ama çalışmam lazım. Bende Türkçeden bir kitap var onu bitirmeye çalışacağım bugün, biter mi bilmiyorum ama elimden geleni yapcam. Şimdi güzel bir yeşil çay yapcam kendime ve hemen derse başlayacağım :)) Herkese iyi çalışmalar

kolay gelsin canım iyi hatırlattın bende kahve yapayım, du gidip kahvenin suyunu koyayım:))
aynen canım hava kapalı, aslında şu yönünü düşün daha iyi oluyor, güneşli olunca böyle insanın dışarı cıkası geliyor, zaten yağmurlu oturup çalışalım.

İnşallah dediğin gibi yaparız ama konu çalışmak da önemli testleri yapabilmek için..

Bende yağmurlu havaları çok seviyorum..Daha güzel çalışıyo insan
Kolay gelsin cnm sanada

evet haklısın su koydum bende yeşil çayımı alacağım başlayacağım derse. Bu arada kızlar sizde de oluyor mu bilmiyorum ben son zamanlara derse uzun süre odaklanamıyorum. O yüzden kısa süreli çalışıyorum hep. 20-30 dk çalışıp 5-10 dk mola şeklinde. Yada 50-60 soru çözüyorum kalkıyorum masadan sonra. Eskiden 3-4 saat hiç kalkmadan 200-300 soru çözerdim hiç de sıkılmazdım. O yüzden bugün 50dk ders 10 dk mola şeklinde çalışmayı deneyeceğim sıkılsam da kendimi zorlayıp çalışmaya devam edeceğim 50 dk bitene kadar. Şimdi bilgisayarımı kapatıp derse odaklancam. Akşama kadar çalışmam lazım.

Bende yağmurlu havaları çok seviyorum..Daha güzel çalışıyo insan
Kolay gelsin cnm sanada
Aslında yağmuru bende çok seviyorum ama ev karanlık olunca uykum geliyor ders çalışmayı o zamanlarda pek sevmiyorum.
Herkese kolay gelsin iyi çalışmalar herkese :))

Ben senin kadar düzenli çalışamıyorum.Yani dağınık aralıklarla dikkatim dağılana kadar yada yorulana kadar çalışmaya çalışıyorum..
Ama zaten 45 dk normal dersler bile bu dakikaya odaklı normaldir telaş yapma..Sende 45 50 dk yap ders saatlerini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…