2012 gelinleri nerdesiniz balayı otelinizi seçtinizmi ??

Aranızda Daima Biz Resort (Antalya) Tercih eden var mı? 1, 5 temmuz arası bizde balayındayız:)

bizde ekimde evleneceğiz allahın izni ile ama bu yaz zaten temmuz yada agustosta bodruma gidicez tatile inşallah fakat ekimde balayı için zanzibar yada maldivleri düşünüyoruz dolayısı ile maldivlerde ocak ayında havalar daha güzel oluyormuş ekim ayı olunca insan tatil konusunda türkiyede bir yere gidemiyor havalara güven olmadığından ...

otelin zemininde ana restaurant var dısarısına da bikaç masa koyulmus ve dısarda grup grup pişen yiyiecekleri hazırlayan yerler var aç kalmadık ama tadı damagımda kalan hiçbişey olmadı kahvaltı idare eder yalnız sıkma portakal suyu dedikleri sey buyuk bi kavanozda donup duran hazır portakal suyu:) fakat isterseniz cappynin mevye suları kutulu bişekilde duruyo makineden deil. ben kahvatıda pan cake cok severim yoktu onun yerine krep vardı ama oda dısarda uzun bi kuyruk bekliosun herkes cıkan kreplerin hepsini tabagına dolduruyo biraz ac gozlu kalitesi dusuk turistler vardı. biz oglen yemeklerinde ana restauranta gitmeyiz gözleme snack falan gecistiririz. simdiye kadar gittiigim otellerde bu kısımda hiç sorun omadı yani bildigin fast food işte ama burdA gozleme yiyemedim cok kotuydu denizden biraz ierde snack rest var orda pizza falan yedik idare eder bana bide pek hijyenik gelmedi. neyse akşamları da çeşit var ama bize hitap etmiyo yoksa bisuru cesit var okadar para verdim bunumu yicem diyosun. neyseki bikaç gün ızgara kofte falan cıktı yedik ama tabi uzun beklemeler sonrası bi de 6 aylık bebekle gittik bi esim tutyo ben 1 saat yokum bi ben tutyorum o 1 saat yok :) tatlılar iyiydi ya bide yemeklerde bikoku var yiyemiosun ben surekli patates kızartması yedigimi hatırlıyorum. mesela ben balıgı cok severim ızgara yapmıslar aldım ama yiyemedim bunun gibi şeyler işte ama herşey dahil olunca fiyat da biraz ortalama olunca bunlar kacınılmaz.

yanyana 3 tane buyuk havuz var dondurma satan yer 3. havuzun en sonunda eger ilk havuza gitmişsseniz dondurma gelene kadar eriyo:) kaydıraklı havuz bu üç havuzdan biraz ilerde hiç girmedim havuzu küçüktü eşim gelmedi. kaydırakları da idare eder 3 taneydi gaiba çok uzun deildi diye hatılıyorum

en güzeli ıc kafeydi latteler espresssolar filtre kahveler yanında kucuk pastalar ben ordan cıkmak istemedim esim havuzdayden ben de bebişimle ordaydım

orda rixos baia lara limak lara fame residans bunların fiyatları bi iki ay once cok uygundu smdi bilmiyorum ama dediğim gibi denizi aynı havuzu da iyi yani ac da kalmıyosun bide herkesin dmak tadı bir olmayabilir biz biraz kebapcıyız mesela. odalara da bi uyumaya gidiyosun oyuzden cok da kotu denmez yine de sen bilirsin

merhaba
çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için. bugün rezervasyonu iptal ettireceğiz de yeniden otel arama kaosunun içine gireceğiz. var mı tavsiye edebileceğin bir yer.

merhaba
çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için. bugün rezervasyonu iptal ettireceğiz de yeniden otel arama kaosunun içine gireceğiz. var mı tavsiye edebileceğin bir yer.

ya benim yüzünden mi iptal ettireceksiniz öyleyse üzülürüm yani bilemedim simdi ama sen bidaha tercih edermisin desen ben bidaha gitmem oraya

rixos lara kısmen daha iyiydi
yine larada concorde a gittik o da buna nazaran daha güzel bi otel
arkadaşım limak larada kaldı çokbeğenmiş

kaç gece kalcaksınız fiyat limiti ne olcak bunlar da önemli

biz antalyada laranın sıcak dalgalı bulanık denizinden bıktık oyüzden bu sene bodrumda gardens of babylona gidicez bodrumda rixos premiumda kaldık denizi muhteşemdi şimdi konsept değiştirmiş.

aslında max royal yada alibey resort sideyede gitmek istemiştim ama biraz tuzlu geldi

canım balayı için mi gittiniz ayrınlılı bilgi verebilir misin otel nasıldı yemekler alacartlar havuz deniz minibar gece eğlence falan

yok normal tatil için gittik otel güzel derli toplu odaları çok güzel cd çalar falan duvara monteli lükstü:) otelden cd isteyip dinlemiştik siz yanınızda götürün mutlaka sevdiginiz cdleri. otelde morun ihtişamı kullanılmış asansorleri yeterli otelin zemin katında ana rest var her gün değişik bi konseptte yemekler cıkıyo çin italyan türk gibi. öyüzden bide bebegmiz yuzunden alakartları kullanmadık. yemekleri güzeldi farklıydı et çeşidi vardı tatlıları çok güzeldi mini pastalar yapıp kenarına rixos yazan cikolatalar yapmıslardı cok begendim yine ana restta dondurma alabiliyosun mezeleri güzeldi mantısını begendim kahvaltıda küçük çıtır çıtır simitler favorimdi öğlenleri snack rest var fast food ama hergelen yiyecek alakart tabagı gibiydi. pizza margarita çok iyi. havuzu tek bitane ama büyüklügü yeterli aynı havuzun sonuna kaydırak koymuslar iyiydi ana rest altında pastane var herçeşit pasta tatlı var ama kahvede cok cesit yoktu. minibar hergün yenileniyo kola fanta vs. denizi sıcak dagalı ve bulanık ama plajı temiz plajda bir bar bulunyor yardımseverler ordaki elemanla bebişi elimizde salladık:) yazın ortasında portakal yiyebiliosun. gece şovları güzel önce minikler dans ediyo sonra yetişkinere şovlar yapııyo amfi gibi merdiven merdiven en üst kat loca en iyi gören yer paralı:)en üst katında yine bar mevcut türk kahvesini iyi yapıolar 5d sinema var havuzun yanında havlu kartı vermeden bebegime havlu alabilmiştim başka aklıma gelmiyo cnm sormak istedigin bşe olursa cvplarım

kızlar limak otellerini tavsiye ederim balayında limak limra kemerdeydim harikaydı lara da çok güzelmiş öyle diyorlar bu sene de fiyat olarak daha uygun diye ulusoy holiday kemer e gidiyoruz bam tur da haziran ayında 6 gece 7 gün 1340 a aldık gidenler tavsiye ettiler pek şikayet yoktu araştırdım

kaya artemise geçen sene gittim aranızda bu oteli tercih etmek isteyenlere otel hakkında yardımcı olabilirim...

elmayraaaa merhaba

balayı otelimizi seçtik ama aklıma takılan şeyler var..
evet otelin yeni olduğunu biliyorum ve doluyken çok fazla fotoğrafı olmamasının nedeni de bu. gerçi 2009 yılında açılmış deniyor ama şöyle diğer oteller gibi tatmin edecek çok fazla yorum yok nette.

teraslardan havuza giriliyor deniyor, benim bildiğim teras üst katta olmaz mı? villaya girince koltukların bulunduğu odaya açılıyor, bu odanın girişinden de havuza giriliyor. iyice karıştı :)

deniz ve odaların arasında biraz mesafe var, bu çok yorucu mu acaba..havlu kartları sistemi bu otelde işler mi?

umarım gönlümüzce bir tatil geçiririz..

poffffffffffffffffff herseyi halletikkkk bi su balayi isini halledemiyoruz yawff

arkadaşlar bodrum mio bianco resort uda bir araştırın derim odalarınızdan havuza girebiliyorsunuz tabii giriş kat olması şartı ile odanızın ben bu sene oraya yada noa otele gitmek istiyorum normal bir tatil için...

merhaba
hayır neden senin yüzünden olsun ki...sonuçta burada sorarken yorum alabilmek, daha iyisine gidebilmek için sormuyormuyuz. nette de okumuştum yemeklerle ilgili olumsuz yorumlar. ilgine çok teşekkür ederim. biz gecelik 220 lira verebiliriz. 4 gece kalacağız. etstur da sunrise park diye bir otel buldum. onu inceleyeceğim biraz. tekrar teşekkürler.
not: bugün işteki bilgisayarıma virüs girdiği için formata gönderdim. arkadaşımın bilgisayarından yazmıştım mesajları. ama ben farkında olmadan onun nickinden yazmışım. karışıklık için özür dilerim.

Merhaba arkadaslar yazılarınızı okudum ve bende katıldım aranıza...Bizde nişanlımla balayı için buyuk bir arayıs içersindeyiz bi kaç yer bulduk ve sizlere sormak istedim aranızda belki gidip goren yada herhangi birinde konaklayan olmuştur...

Goreme Kaya Hotel Nevsehir
The Bay Beach Club (Fethiye)
Gardens Of Babylon (Venüs Villa) (Bodrum)

otel butik otel konseptli sanırım geçen senelerde fiyat daha yüksekti yada herşeydahil dğildi tam bilemiyorum cunku rastlamadım.
ben tripadvisera daha cok guveniyorum yorum konusunda
evet teras konusu benim de kafama takıldı ancak dikkat edersen havuza açılan venüs villaların genel görünümünde teras yok parmaklıktan oluşan fransız balkon var yani bu demek oluyoki teras dedikleri yer alt katta salondan girien havuza acılan yerdir.
evet var ve bence buyuzden venüs villalar fiyat olarak daha uygun ancak otel zaten çok küçük yani pek yorucu olacagını sanmıyorum
havlu kartları 5yıldızlı tüm otellerde mevcut bu otelde de mevcuttur
umarım iyi geçer şimdiden tatili cok özledim cok ihtiyacım varrrr

otel butik otel konseptli sanırım geçen senelerde fiyat daha yüksekti yada herşeydahil dğildi tam bilemiyorum cunku rastlamadım.
ben tripadvisera daha cok guveniyorum yorum konusunda
evet teras konusu benim de kafama takıldı ancak dikkat edersen havuza açılan venüs villaların genel görünümünde teras yok parmaklıktan oluşan fransız balkon var yani bu demek oluyoki teras dedikleri yer alt katta salondan girien havuza acılan yerdir.
evet mesafe var ve bence buyuzden venüs villalar fiyat olarak daha uygun ancak otel zaten çok küçük yani pek yorucu olacagını sanmıyorum
havlu kartları 5yıldızlı tüm otellerde mevcut bu otelde de mevcuttur
umarım iyi geçer şimdiden tatili cok özledim cok ihtiyacım varrrr

karışıklığı farketmedim bile:)
rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu
sunrise ı incelemiştim güzele benziyor tabi yorumları okumak lazım
paloma grubunu da cok tavsiye ediyorlar paloma grida village var beekte istersen ona da bi bak
paloma oceana da yeni acılacak yine sentido perissa var side
zor işya bu secimler esim bana kurtuldukmu falan diyo sec birini kurtulalım bu cileden falan:)
iyi bi otel rastgelir inş

Kesinlikle benim de çok ihtiyacım var.. Umarım her şey gönlümüzce olur :)

merhaba dniz,

biz de tam gardens of babylon dan bahsediyorduk, hangi tarihler için düşünüyorsun? biraz acele etmen gerekiyor sanıyorum.

amanaannnnnnn ben vazgeçtim tatile falan gitmiyorum....ay kayboldum resmen nette..Sunrise park resort a giden var mı aranızda...ve yorumlar konusunda en çok hangi sitenin güvenilir olduğunu düşünüyorsunuz...

kızlar bizde silence beach resortte göl evlerine gidiyoruz oraların ana binaya göre daha sakin ve rahat olduğunu duydum denizi birden derinleşiyormuş ama kim takar bizde havuzu kullanırız havuzlar konusunda çok iyilermiş denize girmeye vakit bulur muyuz bilemem:)yemekleride güzel oluyormuş otel çevresinde yaşayan tanıdıklardan öğrendik inş pişman olmayız benimde kafam çok karışmıştı aman dedim sevdiğimle olduktan sonra bana her yer güzel 4 gece kalıcaz 3 günde antalyada gezip döneriz bakalım kısmetse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…