2012 ağustos annelerinin 1. Hediye çekilişi sayfası

meltemre ye bugün ulaşacak demişlerdi haber gelmedi ulaşmıştır heralde

addaaa arkadaşımın hediyesi de bugün gelmiş fakat evde kimse olmadığı için postahanede şuan,yarın gidip alabileceğim artık

okul çıkışını bekleyemedim dayanamadım sabah uğradım postahaneye hediyemi almak için, iyiki de uğramışım addaaa'cım bayıldım bayıldım tek kelimeyle süper gerçekten ellerine emeklerine sağlık,aldığım en anlamlı hediyelerden birisi oldu gerçekten gözlerim doldu

hele içindeki notu da okurken ayrıca bir duygulandık iyi dileklerin için de çok teşekkür ederim,umarım hepimizi güzel günler bekliyordur

için rahat etsin beğenir mi diye hiç endişelenme gerçekten bayıldım,renk seçimin süper,üstündeki resim süper :) Bertuğ'u bilemem ama Eymen'de bayılacak,üstündeki resim Eymen'in en sevdiği filmin en sevdiği sahnesi

tekrar teşekkür ediyorum

foto için biraz beklemeniz gerekecek bayanlar okulda yükleyemiyorum çünkü yine denerim ama yasaklıydı hızlı resim yükleme siteleri,akşama bulabildiğim ilk fırsatta yüklerim

bu arada melteme ualştı mı hediyem bilemiyorum geri dönüş yapmadı

bunlarda bize mufinn teyzemızden gelen hedıyeler :) hepımızın yavruları sağlıkla giysin ınsallah..

:) iki kez yayınlanmıs bu arada tesekkur etmeyı unutmusum cok tesekkurler teyzesi :)

Son düzenleme:
Ebucubu arkadasımızda benim hediyemi göndermiş bugun elime ulasti . Emegine düşüncesine saglik cok tesekkur ediyoruz oglumla bu gece veya yarın resmini eklerim bende

Ebucubu arkadasımızda benim hediyemi göndermiş bugun elime ulasti . Emegine düşüncesine saglik cok tesekkur ediyoruz oglumla bu gece veya yarın resmini eklerim bende

e sana mrswigy yollayacaktı ebucubudan haber cıkmadıı icin :44: siz haberlestinizmiki mrswigyle??

e sana mrswigy yollayacaktı ebucubudan haber cıkmadıı icin :44: siz haberlestinizmiki mrswigyle??

Evet ebucubu dan haber yoktu. Bende sasirdim açıkcası . Mrswigy ye özelden mesaj attım kargoyu alınca . O anca Pazartesi gonderebilirim demişti . Umarım göndermemistir. Sanada mesaj attım ama mesaj kutun doluymuş

gecenin bir yarısı sırf siz merakta kalmayın diye girdim bak,kıymetimi bilin
işte addaaa teyzemizin bize elleriyle yaptığı yastığı

üzerine iki oğlumun da adını yazmış sağosun :)) bu arada eymen çok sevdi tahmin ettiğim gibi :))

şafakba nın mesajını aldım canım tam bugün gönderecektim hediyesini,önce bi bakıyım dedim hediye aldığını yazmış... sevindim hediyesini almasına...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…