2011 Şubat Anneleri Hediyeleşiyor

kızlar bu hediyelerin hepsi birbirinden güzelll......hayatımız hep böyle güzelliklerle dolsun inş...:87:

tuğbacım güle güle kullan canım beğenmene çok sevindim.
sedacım saol canım ööle çok abartılı bişi olsun istemedim bide şekerlerimizle uymlu oldu :))

Hediyeler gönderilmiş alınmış hepside çok güzel kızlar şubat anneleri olarak döktörmüşsünüz yine bizimde hediyemiz geldi benim izne çıktığım gün 15 aralıkta ama bir türlü ekleyemedim malum yoktum kendi hediyemizide aldık ama teyzemiz sitede yok adreside alamadık eve çıktığı için inş.yarın göndericez bizde hediyemizi kızımla.

bizimdee hediyemiz geldiiiii

nihale oğluşuml birlikte çookk teşekkür ediyoruz.bayıldık.valla bugünlerde aklımdan geçen birşeydiii.başka bişi isteseymişim olacakmış valla.

çok cici bir albüm yollamış nihal teyzemiz bize...oğluşumun güzel güzel fotoğraflarını koymayı ve yıllarca bakmayı nasip eder inşallah Rabbim

çok teşekkürler tekrarrr

Eklentiler

• $Görüntü001.jpg
    37,1 KB · Görüntüleme: 56
  • $Görüntü002.jpg
    31,9 KB · Görüntüleme: 65

canım çok güzel metehanın en güzel anılartıyla doldurursunuz içini inş

Eve geldim ilk işim resmi yüklemek oldu. işte bu da bize gelen ayakkabılar :)Eki Görüntüle 118746

Kızlar güzel anneler hepinizin hediyeleri birbirinden güzel.Bebişleriniz sağlıklı güzel günler de kullansınlar inşallah.
Bizim de hediyemiz bugün geldi ama rumuz yazmıyor.Deniz Çınar arkadaşımızdan.Çok tşkr edriz Denizcim.Çok beğendik hediyelerimizi..

Çok güzel bir hediye canım metehan'ın artık en güzel fotografları bu albümde olacak...
güzel günlerde kullanın...

Bende sonunda hediyemin resmini çekemedim kızlar unutmuşum ama netten buldum ekliyorum şimdi

too_be (tuğba) teyzemize çok teşekkür ediyoruz çok güzel bir seçim olmuş eşimde bende çok beğendik.

Birde çorap var hediyemiz ama onu nette bulamadık artık onun resmini bu akşam çeker eklerim inş.

çağlayancım çok güzelmişşş kırmızı kırmızıı.kızçen sağlıklı güzel günlerde giysin inşallahh

neslicim seninde gözün aydınn

Çok güzelmiş çağlayancım kızçenin cicileri:) sağlıklı güzel günlerde giyer inşallah...

Bizde hediyemizin resimlerini ekledik sonunda ama gönderen arkadaşım rumuzunu yazmamış.
İsmi Deniz Çınar.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…