2011 Nisan Ayı İçin Erken Rezervasyon Ne Zaman Başlar Bilgilendirirmisiniz?

katikula

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
34.741
12.324
Merhaba ,

2011 Nisan 9 düğünümüz olucak nasipse.

11.04.2011 Pazartesi günü otele giriş 1 hafta balayı erken rezervasyon düşünüyoruz.Antalya , Alanya v.s sıcak bölgelerde.

Erken rezervasyon otelleri ne zaman başlıyor? Ne zaman gidip erken rezervasyon yaptırabiliriz Nisan 2011 için?

Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Erken Rezervasyonlar Ocak ayında başlıyor genelde,
İstediğin yerler turizm ve turistlik yerler olduğu için Aralık sonu ocak başı gibi bakabilirsin.

ocakta baslıyor diye biliyorum bende canım.. benımde nikahım 3 nisanda olcak dugunum de ya 9 unda yada 10 unda olcak cnm .. aynı gunmus ne güzel..:)

ocakta baslıyor diye biliyorum bende canım.. benımde nikahım 3 nisanda olcak dugunum de ya 9 unda yada 10 unda olcak cnm .. aynı gunmus ne güzel..:)

düğünlerimiz aynıymış canım bizde 2nisan diyorduk ama 9nisan olarak alacağız sanırım düğün tarihini.nikahı bilmiyorum emin değilim belki salonda aynı gün olacak çünkü.hayırlısı olsun 2miz içinde.siz nikah gününüzü aldınızmı yoksa belirlediğiniz tarihmi bu sadece

düğünlerimiz aynıymış canım bizde 2nisan diyorduk ama 9nisan olarak alacağız sanırım düğün tarihini.nikahı bilmiyorum emin değilim belki salonda aynı gün olacak çünkü.hayırlısı olsun 2miz içinde.siz nikah gününüzü aldınızmı yoksa belirlediğiniz tarihmi bu sadece

gün belli cnm 3 nisanda nikah ..:) amin cnm hepimiz icin hayırlısı gün sayıyoruz işte..:KK31:

Merhaba ASLIHASAN,

Öncelik sizleri tebrik eder, Tur on9 ailesi olarak eşinizle birlikte ömür boyu mutluluklar dileriz.

2011 Erken rezervasyon otelleri aralık ayı itibariyle belli olmaya başlayacaktır. Bu yüzden konu ile ilgili sizlere genel bir duyuru yapılacak 2011 Erken Rezervasyon Otelleri diye. Konu ile ilgili isterseniz KK'den veya www.turon9.com'dan erken rezervasyon tarihini takip edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
Merhaba ASLIHASAN,

Öncelik sizleri tebrik eder, Tur on9 ailesi olarak eşinizle birlikte ömür boyu mutluluklar dileriz.

2011 Erken rezervasyon otelleri aralık ayı itibariyle belli olmaya başlayacaktır. Bu yüzden konu ile ilgili sizlere genel bir duyuru yapılacak 2011 Erken Rezervasyon Otelleri diye. Konu ile ilgili isterseniz KK'den veya www.turon9.com'dan erken rezervasyon tarihini takip edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Teşekkür ederim . İyi çalışmalar dilerim. :KK71:

X