2011 Haziran Annelerinin Göbekleri ;-)

fmg maşallah baya büyümüş seninki fatma seninde bulantılar azalınca çıkmış biraz bende sabah sıfır göbek hiçbşy yok akşam çıkıyo biraz ama oda yediklerimden galiba :KK9: bu gidişle 5. ayda anca koyarım ben topikin en geç çıkan göbüşü olarak :KK1:

aynen canım sabah dümdüz akşam hamile gibi oluyorum hemen havalara giriyom göbegi görünce benim kızımdada öle oldu 5. aydan sonra bir çıktı tam çıktı

Sağolun kızlar ama pek net çıkmadı bu sefer. 4. Aydaki resmi daha güzel çekerim :)

maaşallah kızlar göbüşlere ben hiç kilo almadım ama göbüş çıktı 4aylık gibi daha 3 aylığım halbuki.olsun ama seviniyorum çıktı die bebişimin simgesi o gerçi kilolu hamile kaldığım için zaten biraz kendi göbeğimde vardı şimdi alt karınla üst karın birleşti hamile göbeği olduğu anlaşılıyo

kızlar sizin cinsiyeti çabuk belli olmuş ben gittiğimde14+5 dedi daha belli değilmiş.kesin birşey sölemedi niye ki acaba:KK59:

Eki Görüntüle 117621 $22122010523....JPG

Bakın benim koca göbeğime....

Son düzenleme:
Selda,maşallah göbeğine...:nazar:
ama seni görünce kendimden utandım valla ya...Ne olacam ben böyle....
Bu arada koridordaki halılar pek güzelmiş, çiçekli çiçekli....Güle güle kullanın..
Üzerindeki de esprili tişörtlerden demi...Tam seçemedim ama...

oyoyoyoy yesinler o göbüşleri fıstıklara bak hele:):):) en merak ettiğim kişilerden biride seldaonurdu :):):):)

evet canimcim sagol..bebek yukleniyor..lutfen bekleyiniz yaziyor :)))))))

Selda,maşallah göbeğine...:nazar:
ama seni görünce kendimden utandım valla ya...Ne olacam ben böyle....
Bu arada koridordaki halılar pek güzelmiş, çiçekli çiçekli....Güle güle kullanın..
Üzerindeki de esprili tişörtlerden demi...Tam seçemedim ama...

X