2011 Haziran Annelerinin Göbekleri ;-)

Dana gobeemi ben de ekleyeyim :KK1:
22+3 gunluk.

$IMG_3099.JPG

Tesekkur ederim kizlar moralimi duzelttiniz valla :KK69: Halbuki kaynanam ikiz karni gibi diye dalga geciyordu benimle :KK35:
tüm kaynanalar gelinleri hamileyken aynı sendromu yaşıyo demekki:KK60::KK64:
benimki de burnumun büyüdüğünü, çok çirkinleştiğimi, ve buna benzer bi çok saçmalıktan bahsedip ona karşı pençelermi çıkarmama sebep oluyo:KK36::63::KK19:

tüm kaynanalar gelinleri hamileyken aynı sendromu yaşıyo demekki:KK60::KK64:
benimki de burnumun büyüdüğünü, çok çirkinleştiğimi, ve buna benzer bi çok saçmalıktan bahsedip ona karşı pençelermi çıkarmama sebep oluyo:KK36::63::KK19:
Aaaaaa pesss!! Ben o lafina bile gunlerce icerledim, sen nasil dayaniyorsun? Cok merak ettim kaynanan eski Turkiye guzellerinden falan mi? Benimkinin karni kaf dagi kadar ama hamile bir kadina boyle laf edebiliyorsa seninkinin neresi nasil merak ettim :KK60:

$25 şubat 2011-2.jpg $25 şubat 2011-1.jpg

bu da biz :)) gece yarısı canım foto çekmek istedi yarın cicilerimizle eklerim :))bu böyle paşpal ev halimiz kusura bakmayın :)

maşallah canım büyümüş baya... bende ekliyim dedim canım istedi öyle çekildim :)

evet teyzesi bu ara baya büyüdü maşallah büyüsün oğluşum yeter ki ben yuvarlanarak da gitsem sorun değil :))) kilo milo takmayın kızlar bakın büyümesi ne kadar önemli bebeğin. ben bu kordon olayından sonra gözüm korktu valla..
bundan sonra her hafta aynı gün foto çekilcem ama sabah :) şu anda karnım gazdan da şiş söylemesi ayıp :KK17:

X