2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar şimdi sağlık ocagından geliyorum kaydımı yaptırdım sizlerde en kısa sürede yaptırın. takibe alsınlar siziguclubacismile

canım mrb nasılsın 2 kılo fazla almıssın aman dıkkat et tatlım ben dıkkat etmedım 25 kılo aldım dogumda allahtan sımdı bısey kalmadı hepsı gıttı :))

canım mrb nasılsın 2 kılo fazla almıssın aman dıkkat et tatlım ben dıkkat etmedım 25 kılo aldım dogumda allahtan sımdı bısey kalmadı hepsı gıttı :))

banada çok geldi yaaaaa hareketsizlik var bende ondan yaaa uffff napıcam yaaa üzüldüm şimdi yaa ama bazı sitelerde ilk 3 ayda her hafta 400 gr alınmasdı gerektiğini sölüyo

canım en ıdeal 8 yada en fazla 10 kılo almakmıs :))

sıkma canını dıkkat etmek ekmek yememye calıs doktor benden ekmegı kesmıstı

canım en ıdeal 8 yada en fazla 10 kılo almakmıs :))

sıkma canını dıkkat etmek ekmek yememye calıs doktor benden ekmegı kesmıstı

anlıyorum işte sürekli oturarak çalışmam gerekiyo evde de fazla haraket yok tabi uff sıkıldım yaa vböle giderse bidon gibi yuvarlanarak gelir giderim.:bbo:

kaydirigubbakcemile3 dogru dogru haklisin. ay bi anca büyüse su göbisler ya aklinialirimsmile

yaa ben 2 kilo almışım yaaa üzüldüm şimdi sonumu düşünemiyorum yerimden kalkamıcam herhalde alınca veririz inş. bari :) bi arkadaşım avrdı 30 kilo almıştı hemende vermişti şimdide dal gibi

Yakamoz Arkadasim insallah en kisa zamanda sende duyarsin . Hissettiklerimi anlatamam ancak yasayarak anlayabilirsin . Sev inc gozyaslari doktuk. En kisa zamanda senden de guzel haberler bekliyorum.
ayyy canımmmm inşallah inşallah ne çok istiyorum bu haberi duymayı bi bilsen hayırlısıyla bi görsem kalp atışları oldugunu sağlıklı oldugunu daha ne isterim ...Şeniz Kesin zırıl zırıl ağlarım ben :KK1:

kaydirigubbakcemile3 dogru dogru haklisin. ay bi anca büyüse su göbisler ya aklinialirimsmile
ay evet ya hemencik büyüsün bebişler delikafadulden

Son düzenleme:
Bende öyle düsünüyorum kendim icin:) aslinda fazla yemiyorum suan. Yiyemiyorumda zaten ama yinede bendede hareketsizlik var. Isyerinde sürekli oturuyorum evde yatiyorum:) bi tek evden ise isden eve giderken yürüyorum:)

Bende öyle düsünüyorum kendim icin:) aslinda fazla yemiyorum suan. Yiyemiyorumda zaten ama yinede bendede hareketsizlik var. Isyerinde sürekli oturuyorum evde yatiyorum:) bi tek evden ise isden eve giderken yürüyorum:)

aynen canım öle işte yaa ben yemezsem midem bulanmaya başlıyo hemen yerken midem bulanıo ama devam ediorum zorla yakında araba almayı düşünüyoruz oda olursa iyice topacık olurum :KK70:

Esimde diyor sana bi araba alalim diye ama ben dedim kalsin simdi. Doguma yakin aliriz. Dogumdan sonra cok lazim olacak. esim genelde isde oldugu icin banada lazim araba

Esimde diyor sana bi araba alalim diye ama ben dedim kalsin simdi. Doguma yakin aliriz. Dogumdan sonra cok lazim olacak. esim genelde isde oldugu icin banada lazim araba

ya bizim ev işe uzak 20 dk sürüyo yürüyerek ev değiştirmeyide düşünüyoruz kirası çok pahalı ardahanda ev bulmakta sıkıntı istediğimiz evde şimdiki evden de daha uzak olacak yürüyerek bi yarım saatte gelemeyiz eşimlede işelr yakın birbirinize karşılıklı işyerlerimiz ve yarın birgün kışda gelicek karda ben çok düşerim :) burda dolmuş olayıda pek sağlıklı değil saatleride kendi kafalarına göre bayramda almayı düşünüyoruz yoksa daha memlekete gidipde araba alamayız :KK1:kaydirigubbakcemile3

X