2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşlar şu reklamı gördünüz mü? embriyo dondurma diyor. Dondur sakla zamanı gelince çözdür!!! nasıl olabilir böyle bir şey. Şaşırdım:1shok:

reklamı görmedim de tüp bebekte yapıyorlar bunu. yazın bir-iki tüp bebek merkeziyle görüşmüştük aşılama tutmazsa yaptırırız diye. onlar da bahsettiler sakladıklarından. özel ortamlarda saklıyorlar ebriyoları. tutmazsa tekrar iğnelerle yumurta toplamakla uğraşmıyorlar. öncekilerden kullanıyorlar. bazı hastaları 2. bebek için kullanıyormuş. belirli bir yıla kadar saklanabiliyor çünkü. ama o çok garip. iki kardeş aynı zamanda dölleniyor ama biri 3-4 yıl sonra geliyor dünyaya. .

zordur ya Allah çalışanlara da sabır versin hem bulantı hem çalışmak erkenden kalkmak çok zordur eminim. .

zordur ya Allah çalışanlara da sabır versin hem bulantı hem çalışmak erkenden kalkmak çok zordur eminim. .

evt yaa masanın üstün ekafamı koysam uyumaya başlayacagım hele sabahları canım bişry istemio yemek yemesem acıkıcam biliyorum uffffffffff

Vallah bende en fazla subat marta kadar calismayi düsünüyorum. Belki daha sonrada anlasirsam haftada sadece 2 gün gelirim. Allahdan patronum cok anlayisli bu konuda.

Vallah bende en fazla subat marta kadar calismayi düsünüyorum. Belki daha sonrada anlasirsam haftada sadece 2 gün gelirim. Allahdan patronum cok anlayisli bu konuda.

Şanslısın o zaman canım. Nasıl rahat edeceksen vicdanen ve fiziken öyle yap bence de.

Son düzenleme:
kızlar slm nasılsınız nasıl gidiyor hamişlik ben daha anlayamadım sanki hamile değilim hiç bişi hissetmiyorum 4+5 günlük hamileyim biliyorum hissetmek çok erken ama işte insan heycanlanıyo bi an önce bebişi hissetmek istiyo

baya oluyor canım ben dondurulmuş embriyo ile gebeyim şu an

tabi oluyorki reklamını koymuşlar... ben şaşırdım sadece duymamıştım. insanoğlu neler yapıyor( babanem gibi konuştum:))

Allah bebeğine sağlık versin canım. Sağlıklı bir hamilelik, hayırlı bir evlat dilerim...:Saruboceq:

hissedersin cnaım bizde hissetmiyoruz... ama benim çok uykm gelio şuanda oldugu giibi

ay canim mrk etme daha baslar erken:) bende istiyordum hemen hissedeyim bisiler diye aha bulantilar basladi kese dahada hissetmeseydim bisi daha rahattim :)

Canım benim 5 haftalıkken başladı bulantı.. Ama hiç bulantı hissetmeyenler de var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…