2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Veeee Nil hanımın ilk ağlaması duyulur.
İyiki doğdun güzel kızım :)
Annesinin kuzusu. Ömrün güzel olsun.

Slm smlfzl ben Gülsüm hatırladın mı beni. Benim üyeliğimde sorun çıktı tekrar aktif etmeye çalıştım olmadı falan. Yeni üyelik aldım maalesef nasılsın görüşmeyeli kızın nasıl

hatırladım tabi arkadaşım nasıl unuturum ama artık neden gelmiyosun ? çok şükür biz iyiyiz kızmda iyi az kaldı doğum günümüze se nasılsın kuzucuk nasıl :)

sen nerelerdesin bide millete kızıyosun.önce doğuma gidenler sırasını bekledi şimdi de doğumgünü sıraları allah hep güzell şeyler yaşatsın:)

sorma ege bi türlü giremiyorum eşim hep çalışıyo gece gelincede malesef bana kalmıyo bilgisayar

selam kızlar uzuuuunn zaman oldu özlemişim daha doğrusu özlettiniz minikmucizem 15 haziranda 1 yaşında olacak şimdi de doğumgünü telaşındayım geçen yıl doğum telaşı vardı ama bu zamana herşeyimiz hazırdı şimdi yetişememekten korkuyorum

hepiniz iyisinizdir umarım

Doğum günü telaşı sardı herkesi.
Hiç korkma daha 13 gün var halledersin hepsini.

hatırladım tabi arkadaşım nasıl unuturum ama artık neden gelmiyosun ? çok şükür biz iyiyiz kızmda iyi az kaldı doğum günümüze se nasılsın kuzucuk nasıl :)

Sagol iyimiz canım ara ara girerim ins. Çok vakit gidiyor. Benim sipa da izin vermiyor zaten. Senin kız nasıl oldu. Geceleri uykusuz mü hala? Doğum gunü kutlayacak mısınız biz pasta kestik aile icinde. Anlamıyorlar zaten. Şaşkın şaşkın baktı durdu. Çok tatlı bı veletler yaa

canım ya bende özledim seni bayadır göremedim. sen ne kadar uyudurn ben sana kızardım:)) birden o geldi aklıma..
bebişini kocaman öpüyorum. teleşın içinde kolay gelsin

havalar birden ısınmaya başladı. bebekler artık isilik olmaya başladı geçen senede böyleydi. banyodan çıkaramadım şimdi de aynı durum. ter içinde kalıyor yavrum. sizlerde de durum aynıdır sanırım bu yazıda bi atlatsak. çok sıcak olmasa ne güzel olur..

kızlar bende sizin gibi haziran annesiyim doğum günü yaklaşıyor siz neler düşünüyorsunuz ilk doğum günü partiniz için. benim aklımda ufak tefek şeyler var ama biraz fikir almak istiyorum yine de deneyimlerinizi fikirlerinizi paylaşırmısınız bizimle. ben misafirlerimi dolap süsü üzerine bebeğimin resmi basılmış davetiyeyle çağırmayı planlıyorum gelen misafir çocuklarına ufak hediyeler hazırlıycam bebeğimin hediyesi olarak künye düşündüm bi hatıra defteri hazırlayıp misafirlere yazdırmayı düşünüyorum süs olarak sadece yerlere balonlar atmayı düşünüyorum kamerayla o günü ölümsüzleştirip 18 yaşına geldiğinde o defteri kayıtları künyesini hediye olarak ona vermeyi planlıyorum bunlar bilinen şeyler aklınıza gelen başka güzel aktiviteler varmı paylaşırmısınız benimle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…