2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

evet canım annemlerdede var net gırcem sanırım kumsal ızın verırse :KK37::KK9:

evet ya artık hayatı biraz da onların izin verdiği şekilde yaşıyoruz, ben bazen bi şeyler yapacakken oğlumdan müsade istiyorum:KK9: tabi biraz yalnız kalınca basıyor yaygarayı, müsade falan yalan oluyor:KK76::KK76:

evet ya artık hayatı biraz da onların izin verdiği şekilde yaşıyoruz, ben bazen bi şeyler yapacakken oğlumdan müsade istiyorum:KK9: tabi biraz yalnız kalınca basıyor yaygarayı, müsade falan yalan oluyor:KK76::KK76:

musademı :KK53: sen yıne ıyıymısın bızımkı musadeyı bırak babasıyla yalnız kalmamızı gectım konuşmamıza bıle ızın vermyor :KK60:

selam bende 10 haziran da doğum yaptım erken doğum oldu bişey sormak istiyorum 34 haftalık dogdu 1960 gram 1 ayda 2460 gram oldu sizce kilosu nasıl ?

yine epey kalmış canım benm ki de başka şehirde malesef :KK43: inş canımm büyüdüler ya oda olur zamanla :KK69:

evet canım kaldı gene biraz, , aynı şehirde olsak gider gelirdi işte o yönden güzel. gurbet zor:KK59: bu arada oğlum sayesinde hiç izlemediğim diziler izliyorum, öyle bir geçer zaman ki falan:KK62:
canım şarjım bitmek üzere, iyi geceler, görüşmek üzere:KK3:

ben yatıyorum kumsal hanım uyumusken ne uyursam o kar eşim devrıyede koca da yok yıne yalnızım:KK17:

en ıyısı uyumak hepcüğnüzü öpt ıyı gecelerr...

Son düzenleme:
selam bende 10 haziran da doğum yaptım erken doğum oldu bişey sormak istiyorum 34 haftalık dogdu 1960 gram 1 ayda 2460 gram oldu sizce kilosu nasıl ?

slm canım hayırlı olsun benım bıldıgım yenıdogan 6. aya kadar her ay 1 kg yada 1 kg ın ustunde kilo alması gerıkıo dıe soyledı bıze hemsıreler

Son düzenleme:
kızlar lütfen yardım edin ya benim oğlum ilk ay 1,5kg kilo almıştı bu ay 600gr almış sizce normalmi değilse neden olabilirki sütüm var emiyor kusması var biraz ama geçen ayda kusuyordu..ne yapmalıyım normalmi acaba..

kızlar lütfen yardım edin ya benim oğlum ilk ay 1,5kg kilo almıştı bu ay 600gr almış sizce normalmi değilse neden olabilirki sütüm var emiyor kusması var biraz ama geçen ayda kusuyordu..ne yapmalıyım normalmi acaba..

bızımkıde 20 gunde 200 gr almıstı :KK59: bende baktım olmuyor mama takvıyesı yaptım dr unuza danıs bence gerek gorurse mama takvıyesıne basla kusmasıyla alakalı degıl o bazı anne sutlerı ılk aydan sonra ıcındekı vıtamınını yıtırme durumuna dusuyormus sanırım benımkıde oyle oldu sen yınede bır sor suan kılomuz ıyı cok sukur 1 ayda 2 kg yakın alyoruzz :nazar::KK64:

Son düzenleme:
selam kızlar nasılsınız giremedim kaç gündür... herkes iyidir inş... ben de göğüslerimle uğraşıyorum bi de kabızlıkla... göğüslerim ağrıyo.. bi de alerji oldular... philipsin kalkanı yaptı sanırım... göğüs ucu çatlaklarına iyi geldi ama etrafını alerji yaptı sanırım, kıpkırmızı oldu... cildiyeye gittim, kan tahlili istedi, ama izne gitmiş ben gidene kadar, sonuçları alamadım.... göğüs ağrıları için de gitsem mi acaba?? kk.da baktım, cerraha gidiyolmuş.... bi de kabızlık.. bibuçuk aydır kabızım.. geçecek mi hiç bilmem.... doktor şurup verdi, onu içince çıkıyodum wc.ye... şimdi içmeme rağmen 3 gündür çıkamadım... ooof çok zor

canım bildiğim kadarıyla ayda 600 gr ve üzerinde almaları normal, 1,5 biraz fazla aslında. onunla kıyaslama bence. benim oğlum da ilk ay 1,5 aldı maşallah ama bu ay daha az alacak gibi, tartı öyle gösteriyor. görmcemin oğlu ilk 3 ay 1,5 kilo almış her ay sonraki üç ay almamış, doktor zaten ilk aylar alması gerekenin üzerinde almış, normal demiş...
selam kızlar nasılsınız giremedim kaç gündür... herkes iyidir inş... ben de göğüslerimle uğraşıyorum bi de kabızlıkla... göğüslerim ağrıyo.. bi de alerji oldular... philipsin kalkanı yaptı sanırım... göğüs ucu çatlaklarına iyi geldi ama etrafını alerji yaptı sanırım, kıpkırmızı oldu... cildiyeye gittim, kan tahlili istedi, ama izne gitmiş ben gidene kadar, sonuçları alamadım.... göğüs ağrıları için de gitsem mi acaba?? kk.da baktım, cerraha gidiyolmuş.... bi de kabızlık.. bibuçuk aydır kabızım.. geçecek mi hiç bilmem.... doktor şurup verdi, onu içince çıkıyodum wc.ye... şimdi içmeme rağmen 3 gündür çıkamadım... ooof çok zor

canım geçmiş olsun çokça... kabızlık için burdan bazıları magnezyum kullanmışlardı, iyi geliyor diye de yazmışlardı, doktoruna bir danış istersen... vücudumuz baya bir değişim geçirdi yaklaşık 1 yıldır, düzene girmesi vakit alıyor haliyle:KK50: bu arada sabahları bikaç tane kayısı yersen hem kanın için iyi olur hem de kabızlığına iyi gelir inşallah...

canım bildiğim kadarıyla ayda 600 gr ve üzerinde almaları normal, 1,5 biraz fazla aslında. onunla kıyaslama bence. benim oğlum da ilk ay 1,5 aldı maşallah ama bu ay daha az alacak gibi, tartı öyle gösteriyor. görmcemin oğlu ilk 3 ay 1,5 kilo almış her ay sonraki üç ay almamış, doktor zaten ilk aylar alması gerekenin üzerinde almış, normal demiş...

canım geçmiş olsun çokça... kabızlık için burdan bazıları magnezyum kullanmışlardı, iyi geliyor diye de yazmışlardı, doktoruna bir danış istersen... vücudumuz baya bir değişim geçirdi yaklaşık 1 yıldır, düzene girmesi vakit alıyor haliyle:KK50: bu arada sabahları bikaç tane kayısı yersen hem kanın için iyi olur hem de kabızlığına iyi gelir inşallah...

bızede 600 gr en az sevıye olması lazım yukarısı alması lazım demıstı canım

kızlar bebeklerinizi ne kadar sıklıkta emziriyosunuz merak ettim...?
benimki başta düzenliydi de şimdi saat başı emmek istiyo sütüm var ya da ben öyle sanıyorum:KK59: bilemedim....ya başka bi sorun var anlayamıyorum...kafam çok karıştı burda da herkes zamanla emzirme süresi uzuyo demiş acaba sütüm mü yetmiyo ki?:KK59:

selam herkeseee:KK3:
dün denizdeydik çok eğlendik çok yorulduk :KK62:
bugünde dünün kumunu pisini temizliyorum :85:
dün neydiiiii bugün ne olduk misali uğraşıp duruyorum
siz nasılsınız bakim

bizde 1 ayda 1,400gr almışız ve 4cm uzamışız :nazar:
oğlum ilk ayında 2,500gr almıştıya bu bana az geldi biraz o yüzden :KK1:
bizim doktor
-iyi almış kızın. eğerki 300-500gr. almış olsaydı derken ben hemen lafa atladım
-tabi mama vercektik o zaman dedim oda
-yok hemen mamaya başvurmuyoruz, daha sık emzirerek 1 ayda öyle deneyecektik dedi

selam herkeseee:KK3:
dün denizdeydik çok eğlendik çok yorulduk :KK62:
bugünde dünün kumunu pisini temizliyorum :85:
dün neydiiiii bugün ne olduk misali uğraşıp duruyorum
siz nasılsınız bakim

bizde 1 ayda 1,400gr almışız ve 4cm uzamışız :nazar:
oğlum ilk ayında 2,500gr almıştıya bu bana az geldi biraz o yüzden :KK1:
bizim doktor
-iyi almış kızın. eğerki 300-500gr. almış olsaydı derken ben hemen lafa atladım
-tabi mama vercektik o zaman dedim oda
-yok hemen mamaya başvurmuyoruz, daha sık emzirerek 1 ayda öyle deneyecektik dedi

slm maşallah bebişine ne güzel kilo almış :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:benim bebeğim mama da yemesine rağmen almıyor o kadar:2: özellikle sütün için yediğin içtiğin şeyler var mı

kızlar bebeklerinizi ne kadar sıklıkta emziriyosunuz merak ettim...?
benimki başta düzenliydi de şimdi saat başı emmek istiyo sütüm var ya da ben öyle sanıyorum:KK59: bilemedim....ya başka bi sorun var anlayamıyorum...kafam çok karıştı burda da herkes zamanla emzirme süresi uzuyo demiş acaba sütüm mü yetmiyo ki?:KK59:

canım bi ara bizimki de öyle istiyodu.... ama misafirlikteydik bi kaçgün... belki de ondan yaptı o diyorum ben.... normalde bi buçuk-2 saatte bi emiyo... şimdi 2 aylık benim oğlan...

X