2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ben geldiiiimm dün kırkımız çıktı kızımla ananesine gittik gezdik dolaştık ve şunu anladım ki benim kızım tam bir gezme meraklısı evde huysuz olan çocuk dışarda gıkı çıkmıyo babasına çekmiş biraz babasıda öyleymiş çünkü :KK1:
eee sizler nasılsınız kızlar nasıl sizde durumlar nasıl
canım sana söylemiştim ya hangimiz erken doğuracağız merak ediyorum diye (SAT'larımız aynıydı ya:)). ben 15 haziranda doğurdum, sen de 16'sında doğurmuşsun. senin kız tam dakikmiş, tam gününde doğdu, benimki de anneannesini beklemiş, annem ankaraya geldiği günün gecesi hastaneye gittik

nasıl olayım işte herkes gibi :) sabah kalk öğlen gibi zar zor kahvatı yap :) akşam yemeği yapama :) koca gelsin yemek sorsun yok deyince surat yapsın, her gece 2 saatte bir emzirmeye kalk. gün ne zaman başlıyo ne zaman bitiyo hiç analmıyorum. wc gitmeyi bile unutuyorum bazen.
canım ben de senin gibi, bazen wc'ye bile gidemiyorum, yarım yamalak yemekler. doğumgünümde pastamı yiyemedim fırsat bulup:KK53: ama ben ilk 10 günden sora 2 saatte bir kaldırmadım oğlumu emzirmeye. eğer 3-4 saate yaklaşmışsa kaldırdım. ablam gece düzenine alışsın uyandırma iki saatte bir dedi, ben de öyle yaptım. bakalım işe yarayacak mı. dün gece 3'te uyuduk pek etkisi varmış gibi gelmedi bana:KK60:

ne şanslısın kız annen hala yanında. benim annem çalıştığı için kalamdı yanımda hiç. ama sağolsun kaynanamda kalmadı. yani doğumdan beri yanlızım. alıştım artık. bugün 29 gün oldu. ne çabuk geçti nasıl geçti hiç bir fikrim yok. birazdan kızım uyanında suyumuzu doldurmaya gidecez kısmetse. ama bi türlü kıyafet bulamıyorum kendime. halen hamile kıyafetlerimi giyiyorum. pantolonlar olmuyor. kg verdim ama eski kg me dönemedim. benim gibi olan varmı acaba
bu arada benim de bazı kıyafetlerim olmuyor hala. ben de verdim biraz ama çok kilo almıştım o nedenle eski kiloma dönemedim henüz.

canım sana söylemiştim ya hangimiz erken doğuracağız merak ediyorum diye (SAT'larımız aynıydı ya:)). ben 15 haziranda doğurdum, sen de 16'sında doğurmuşsun. senin kız tam dakikmiş, tam gününde doğdu, benimki de anneannesini beklemiş, annem ankaraya geldiği günün gecesi hastaneye gittik

evet canım öyle oldu tam gününde doğdu benim kız
demek ananesini beklemiş heee ayyy canım benim yaaa kıyamam yirim ben onu :KK16:

canım msajını görünce haziran annelerindensin diye düşündüm ilk etapta, şaşırdım:) hamilelik olabilir bence.

Şimdi geldim dr. gebelık baslangıcı dedı sıra tahlıl ıstedıı anammmmmmmm buna bıle ınanmıorum :))) ılk denemem o yuzden hıc ıhtmal wermıodum ınsanlar yıllarca ugrasıo ılk denemede olurmu dıodum ama 48 gorunce dedım en ıyısıbı dr gıdım ALLAH tn hayırlısını dılıorum rabbım dıleyen herkese nasıp etsın ınsallah :KK49:

Şimdi geldim dr. gebelık baslangıcı dedı sıra tahlıl ıstedıı anammmmmmmm buna bıle ınanmıorum :))) ılk denemem o yuzden hıc ıhtmal wermıodum ınsanlar yıllarca ugrasıo ılk denemede olurmu dıodum ama 48 gorunce dedım en ıyısıbı dr gıdım ALLAH tn hayırlısını dılıorum rabbım dıleyen herkese nasıp etsın ınsallah :KK49:

:KK60::KK60::KK60::KK60: evlendım bır ay sonra gebeydım hem korunuyorduk bıle güya korunuyormuşuz:KK60::KK60::KK60::KK60:

Son düzenleme:
:KK60::KK60::KK60::KK60: evlendım bır ay sonra gebeydım hem korunuyorduk bıle güya korunuyormuşuz:KK60::KK60::KK60::KK60:

walla en ıyı aslnda olee gercktn bn ewlnrken cocga cok krsıydım aman aman ne cocgu dıodum ıstersn dedıler ınanamadım :KK70: test ettm onayladm :KK70: troıd hastaı oldumu ogrendktn sonra cocuk askıyla yanmaya basladım helekı mnk kocAm okdr cok ıstıokıı Rabbıme sırf o baba olabılsın dıe dua edıorum en guzlını etmssn bız korundukta nolduu ama ılacı bırktm 8 ay oldu ılkkez bu ay denedım ondada bole bı soncla karsılastm ALLAH buyukk rabbım hayırlı eylesın ısteyn herkese nasıp etsn ınsallah :emir_bebek:

yok bacım tasınamadım bır turluu :KK64: daha tadılat var lamınant dosenyor yerlere 2 gunluk ıs kaldı :KK76::KK76:

hayır bacım ben sezeryanla gobek kalıo dıolarya ondan dedım :83::KK60:

sen ne yapıon delı karılar face ye gırıonuz dımıı benı yalnız kodunuz buralarda bende kafayı yiyorum kumsal hanımla bır sıteye gırem dıom ın cin top degıl lalelibir bıle oynamaya zaman buluyorlar:KK60::63:

seviiiiiiiiiiiiiiiii :KK35::KK33::KK35::KK33::KK35::KK33::83:

yaaaa böle konuşusan koruz seni buralarda :KK57:
çabbukkk canım cicimm sevim de çabuk bakiiiimm :63::63:
esraaa aynennn :KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

herkese günaydınnnnn :KK3:
uyuyamadım gece ve başım çok ağırıyo :KK25:
1,5 yaşındaki oğlum bir yanımda 1 aylık kızım diğer yanımda
düşünün nasıl geçti gecem :KK53:
haziran anneleri çok yoğun heralde hiç gelen yok eskisi gibi
çokmu yoruyo haziran bebekleri annelerini acaba :44:

yok yaw ne alaka facedeyiz hepimiz şekerim sizide bekleriz :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:
esraaaa çatlaaaa :KK1::KK1::KK1::KK9::KK55:
:nazar::nazar::nazar::nazar:

Hayırlı olsun canım, Rabb'im sağlıklı, rahat bir hamilelik dönemi ve sağlıklı bir bebek nasip etsin size ve tüm bekleyenlere:KK71:

ben 2. çocuğumda anladım ki annenin yediğiyle içtiğiyle giydiğiyle alakası yok bebekteki gazın
askılı şortla geziyorum acıda soğukta gaz yapan gıdalarda yiyorum ama kızımda gaz problemim yok şükürler olsun
oğlumda herşeye çok dikkat ettiğim halde aşırı gazlı bir bebekti
bebekle alakalı bu gaz durumu yani

allahtan gündüz uyuyomuş minnoş
misafirler kesilince gündüzleri dinlen her fırsatta canım sende

erkek bebekte daha çok gaz olurmuş ya canım benm kızımda iki gündür öyleydi inş olmaz bi daha..bende yanıyorum sıcaktan ama ayağımda çorap hep yediklerimede dikkat ediyorum inş iyi olcaz :KK69: misafirler gidiyo ama sonra ben uyuyamıyorum canım napcam bilmem kolayım yok :KK1:

nasıl olayım işte herkes gibi :) sabah kalk öğlen gibi zar zor kahvatı yap :) akşam yemeği yapama :) koca gelsin yemek sorsun yok deyince surat yapsın, her gece 2 saatte bir emzirmeye kalk. gün ne zaman başlıyo ne zaman bitiyo hiç analmıyorum. wc gitmeyi bile unutuyorum bazen.

kızz sanki beni anlatmışsınn hee ne güldüm okurken nee :KK52::KK52::KK52: bitek b enim kocam sağolsun surat yapmaz :KK37:

ne şanslısın kız annen hala yanında. benim annem çalıştığı için kalamdı yanımda hiç. ama sağolsun kaynanamda kalmadı. yani doğumdan beri yanlızım. alıştım artık. bugün 29 gün oldu. ne çabuk geçti nasıl geçti hiç bir fikrim yok. birazdan kızım uyanında suyumuzu doldurmaya gidecez kısmetse. ama bi türlü kıyafet bulamıyorum kendime. halen hamile kıyafetlerimi giyiyorum. pantolonlar olmuyor. kg verdim ama eski kg me dönemedim. benim gibi olan varmı acaba

bende canım 57 ile hamile kaldım şuan 61im çok yok ama olsun yine var :KK1: senin çok mu kaldı ?

kızlar medela mini elektrikli süt sağma makinemi satıyorum.sadece 3kez kullandım garantisi devam etmektedir.faturası ve tüm malzemeleriyle kutusunda vericem ürünü.düşünen olursa özelden mesaj atabilirsiniz.

alıntı yapmadan direkt dalış yapıcimmm kızlarr... öncelikle merhabalar hepinize...

face mace takılıyoruz ama buranın tadı orda yok SEVİİİ , hani bu smillerin hangisi orda var :KK35: esraya hava atma bence :63: onun tocası izin vermiyo kaldı kızcağız buralarda tek başına yazık esraya :KK43:((( ESRAAAAAAAA çatla bacım :KK19::KK67::KK67::KK67: )))

hee sevi arada esrayla konuştuk bana konuştuklarınızı anlattı, tamam eğer izmire gelirsem çadır isterim, gittiğim yeri titretiyorum demek :KK52::KK52: arkamdan konuşursunuz heee al sana :KK57:

ezgiicimmm ayakta sallamak bana da ilk günler cazip geliyordu uan işkenceye döndü , salladıkça daha fazlasını istiyor her geçen gün, yerine koyduğnda yine beni salla diye ağlıyor benim burak :KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

X