2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Ben daha iki tarafa da söylemedim.Bizimkilerin ilk torunu olacak, eşimin ailesinin de görümcemin bi kızı var ama, oğullarının ilk çocuğu olacak sonuçta..
Sevinirler herhalde..Ama o sevinci yaşatmayacam kolay kolay...Önce ben sevineyim iyice..Sonra bi ara onlara da söyleriz artık..

ayy canımm üzülme aman bırak sevinmesınler pis insanlar sende bayramdan bayrama gösterırsın

benım eltım bayramdan bayrama ble gostermıo 2 aylık nısanlıyım bana eltın sole dedı sana senı bole dedı ona gıtmıs o sana bole dedı suan kusum eltımle gorumcem yuzunden ama oda barısmak ıstıo bende ama bır turlu gelemedık yan yana

uyuzlar işte.Gelde kızma.Bencede yani halaoluyosun bi kalkta ara bi zahmet dimi? Ama boşver kendilerini belli ediyolar.Bende aynnen dediğini yapıyorum dahada çok seviyorum.Kıskananlar çatlasın dimi :)
herkese iyi akşamlar
iyi akşamlar canım, öpüyoruz :)
bende adanada yapcam memlekette benımkıde mechul :s
benimkide meçhul valla :) Çorluda yapayım diyodum ama dr.lardan sonra vazgeçtim.Bakalım bziimki yanımızda olabilecek mi? ammade çokmuşuz he :))
Canım kıyamam...Hep de dertler seni mi buluyo yahu...
Yeni doğmuş bebeği götürme de süt kokusuna hasret kalsınlar, belki akılları başlarıma gelir o zaman....
Valla buluyo be sorma Şeytan o dediğini yap diyo ama bakalım görmeye gelecekler mi?Ondan bile şüpheliyim yani :) Görümceciğim yurtduşında, o zamn izne gelir.Kendi çok yağcı olduundan anneside peşine takılır heralde :) O da aramadı zaten, bahaneleri bizide aramıyo ki:) Tabi candaş bunu yermi? Yemez.Ama yemiş gibi olayım :))
Haklısın canım, bebeğim için üzülmeyim diyrumda arada esiyo işte.İyiki sizler varsın gerçekten.İnsan bundan bile mutlu oluyo :) Allah hepimizin gönlünce versin ya.Çok sağol valla :)
ya kızlar kıyma felaket kokuyo bana uff yaa

CAnım koku dedinde aklıa geldi.Aslında yiyebilirseniz ennginar, kereviz ve brokoli sayısal zekayı artırıyomuş bebklerde.Bilginiz olsun.

anam kaynana tarafıyla kötü olan tek ben değilmişim benim problemim kaynana kayınbaba değilde kardeşleri 2 kaynım 4 görümcem var ama hepsi bana düşman gibiler düğünde söylediklerini yapmadım gelinliği istediğim gibi straplez giydim kimseyi sallamadım saatlerce döktürdüm :) onlarda ayıpmış banane bi kere evleniyorum ben yok alınan altınlar takılmak zorundaymış elalem ne dermiş bende hiç sevmem altın filan adet diye alındı işte zaten eşya taksitleri için düğünün ertesi günü sattık, güzelim gelinliğe uygun takılarım varken altınmı takacaktım takmadım diye düşman oldular bana sonra herşeyi bahane etmeye başladılar beni sevmemek için yok aramıyor yok sık sık gelmiyorsunuz ne biçim gelin bu başı kapalı değil biz açık gelin istemeyiz falan... aman daha çok şey var kardeşlerinin hiçbirini sevmem bana yaptıklarınıda unutmıycam hem kardeşi hem abisi ile tartıştım kaç defa hepsi haddini fazlasıyla aştı bana karşı, eşimi ararlar ulaşamıdıklarında benim telefondan arıyorlar ama X hanım kardeşimi verirmisin diyor adam açar açmaz bi hal hatır bile sormaz sürekli ters ters konuşur benimle oda bişey söylemek zorunda kalırsa yoksa konuşmazlar bile evlerine gitsem mumya gibi oturuyorum hoşgeldin bile zor çıkar agızlarınan kimse konuşmuyor herkes kardeşiyle konuşur güler bi kişide dönüp bana yenge nasılsın demez sıkıntıdan patlarım yokmuşum gibi davranırlar, bende gitmek istemiyorum işte bu yüzden beni sevmeyenleri ben neden seveyim ki ablaları bi kere amamamıştır şimdiye kadar evlerine gitsem sürekli sitem üff çekemiyorujm bende lafı yapıştırıyorum hepsine zaten o yüzden sevmiyolar beni çokda umrumda değil annesi babası doğurmuş büyütmüş saygım sonsuzdur ama kardeşleri hadlerini aşarsa tahammül etmem

kız kaynanan allah vermeye cocugu öpmeye kalksa atlarsın ustund öpmeeeee diye

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aynı benım kayınvalıdegıl yok benımkı arkadan sokar alınan altınlar takıla degılde bız hıc sana takmadıgın ıcın kızdıkmı kızıyomuyuz kız hele bıde valla yırtarım dıcem ama o benı döver gorumcemden nefret edıyırummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ya daha nısan olalı bır ay olmus allahından kork bıze sunu dedı bole yaptı o ona bole dedı ya varya ben tanımıyorum bıle sızı dedım daha kac ayım gectı senı bı kere gordum daha dedım yok anam yok allah kımseyı piisliklerle terbıye etmesın sonra o yaptıkları tek tek kendı agzından dustu kendı dustu ya moralım bozuldu yıne (((

bu lafları konusanlar sence sut kokusuna hesret kalırlarmı aynı benım gorumcem ıyhhhhh seytan gorsun yuzunu yuzune vurmus artık seytanlıgı seklı azmıs (
valla çok doğru dedin bunu.
nasıl sevinmezler, çok ilginç...
bencede, zaten biz evlendiğimizde eşimin peşinden 1,5 ay ağladılar oğlumuz oğlumuz diye.Düşmanmıyım dedim cevap yok.Zaten sonrada yar olamadık brbirimize,, eşim başka şehre atandı.
böyle bi evlilikte hep birşeyler eksik oluyordur herhalde..keşke böyle olmasa da sevincini doya doya yaşasan..umarım eşinin ailesinin duyguları zamanla geçer..
maalesefki evet, ama gerçekten elimden gelen herşeyi yaptım maddi manevi ama yaranamadım işte.Şans bu da napalım.Dilerim değişir ya görecez ilerde.
gec dollenme yok cnm o zaman duyarım herhalde bızım senle aramızdada cok yokmus be 3 gun var
çok büyük ihtimal duyarsın canım endielenme.Valla kız aramız yakınmış :) Bakarsın aynı günün çocukları olur, tabi bizimki geç döllenmediyse :)
ayy canımm üzülme aman bırak sevinmesınler pis insanlar sende bayramdan bayrama gösterırsın
hakediyolar bunuda.Ben safı onuda becermem.Eşim diyoki çocuğa benim annemde bakar diye.Yok ya çocuk düşmanmı olsun bana dedim.O da benle dalga geçiyor, iyi ya annem senin için ne diyosa çocuktan öğrenirsin diyo.Yok ya sen 30 yaşındaısn seni kandırıyosa el kadar bebeyimi kandırmıcak diye :) gülüyo uyuz :)
Bencede önce sen doya doya yaşa :) Acısınıda al valla :))
Bizde de ilk torun, annem çıldırıyo :))
Canım ya inş barışırsınız be

ya yakamoz senle bizim kaderimiz hep mi aynı olur ? Valla beni anlatıyon sandım he :))
AMa bende bi kayınbirader var düşman başına.Göürmceden beter.Evimiizi özel işlerinde bile kullanmış bizden habersiz, düşün yani !

ayy keske benımde böle aramayan sormayan gel diye tutturmayan gidince illa burda kalın die basımızın etını yemeyen bı kayananm oolsaa uff yaa ayy ıyy uff nese daha fazla yazamıyorum

eyvah eyvah allah yardımcın olsun valla tatlım yanastırma bebısının yanına sende onları

ayy keske benımde böle aramayan sormayan gel diye tutturmayan gidince illa burda kalın die basımızın etını yemeyen bı kayananm oolsaa uff yaa ayy ıyy uff nese daha fazla yazamıyorum

ay evet ya o da ayrı bi dert dimi :) Benimkiler geçen yıla dek böyleydiler biranda düşman oldular :)
Ama bizimkinin mevzuusu farklı.Bizimki evlatlarına değil, haset mi haset yeğenine aşık.Oda bana gıcık olduğu için şimdi k.validede gıcık :)
Aman böyle daha iyi, başınm ağrımıyo.

ya ailelerle sorunlu olmanız ne kadar kötü bir durum..
Allah nazarlardan saklasın eşimin ailesi ile çok ii anlaşırım..görümcemin olmadığınada ilk defa sevindim..kayınbiraderimde benden yaşça küçük..hamillelik haberini duyunca eşimin dedesi bile aradı..sevilmek güzelmiş şimdi daha ii anladım..ama bende sevilmyecek gibi değilim kiiiiii

Şekerler hepinizi iyi akşmalar, hepiniz öpüyoruz teyzeleri :) Tabi minik meleklerinizide :)

oyle ama bacım olmaz yanı ogluna kız alıyosan bır sekılde elını yıkayacaksın esım 8 yıldır dısarda dugun oldu zonguldaga dönyoz tarsustan üüüüüüüüüüüüüüüüüüü kardesım gıdıo aman aman oglum cok özlıcem sadece sunu dedım cok banel bır aılen var hatta cok patavtsızlar cıt cıkaramadı buyuk kaynım benı aldı karsına sakın ser verıp sır verme esra dedı kaynım dıo ya bunu nefret etyo hepsınden cekemıo ya ceyız actık zonguldaga bu gorumcemde geldı yata k odası esyalarını ıc camasırlarına ıpek gecelıklere daldı al dedım yataga attım sen duzle

ceza, canım Allah bozmasın.Gerçekten bu iş şans işi,Fedakarlıklada ilgisi yok.Benim k.validem gelinede tepkiliydi k.valideyede.Tek tepkisiz oldukları kardeşler ve yeğenler.Düşün artık.Diyorum ya şansa maalesef.Neyseki eşimden yana şanslıyım o daha önemli.Allah bozmasın nazarlardan saklasın inş..

ne alaka bacım sevılmek sevılmememkle allah ınsanın ıcıne fesatlık vermesın ıstersen dunya guzelı ol bana dıolar yasın kucuk ben 22 yasındayım gorumcem 34 cekemıo dıolar ya ne yapım basınımı tuttum evde kal dıe dua etkı gorumcen yok kesın bır nıfak cıkardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…