2010 Ocak Anneleri; Anneler Günü Çekilişi Yapıyoruz..

benim hediyemde geldi kızlarr, çok beğendim, çok zevkli bi seçim, çok şık, çoook teşekkür ederim feyzae, bana senin alacağın içime doğmuştu, neden bilmiyorum, çok teşekkür ederim tekrar... zemuszemus[/QUOT

çam sakızı çoban armağanı derler ya o misal ufak hediyemi beğenmene sevindim :kedi: iyi günlerde kullan canım .:1hug: tekrar anneler günün kutlu olsun a.s.

nasıl içine doğdu banada chıleck alacağı doğmuştu

baktim feyza sepetin muhtesem güle güle kullan baktikca güle güle sevindirik ol kaydirigubbakcemile3

benim hediyemi ablam postaneden aldi fotosunu cekti ama ancak yarin bilg. yükleyip bana yollayabilecek o bana yollar yollamaz resimleri buraya eklicem ins.

baktim feyza sepetin muhtesem güle güle kullan baktikca güle güle sevindirik ol kaydirigubbakcemile3

benim hediyemi ablam postaneden aldi fotosunu cekti ama ancak yarin bilg. yükleyip bana yollayabilecek o bana yollar yollamaz resimleri buraya eklicem ins.

teşekkür ederim canım bende çok beğendim benim evde pembe ve mor hakim sepetin kombinesi ile süper uyumlu oldu .esracım tekrar teşekkürler

Kizlar ablam hediyeleri söledi ama hala resimleri yollayamadilar net yavas oldugu icin tam ögrenemedim ama ögrendiklerimi yaziyim
bana Hoya almis, bissürü de sey almis :teytey:
yusufumun incini cincigini yazacagim sirin bir ilk bebeklik kitabim gibi bisey
krem varmis
3 adet vücut bakim kremi losyonu varmis
cercevesinde ayiciklar olan sirin bir cerceve icine yusufun fotosunu koymak icin
kokulu tespih var a.s.
2 adet dergi
seker de varmis
güllü hadis varmis nasil bisey cok merak ediyorm
baska ne var simdilik bilmiyorum arkasi aksama

Son düzenleme:

KIZLAR RESMıN ÜSTÜNE TIKLAYINCA BÜYÜYOR DAHA ıYı GÖREBıLıRSıNıZ

Son düzenleme:
bzmde hediyelerimiz geldi sonunda...julliet teyzemize çok teşekkür ederiz biz çoook beğendik eceyle....
KIZLAR RESMıN ÜSTÜNE TIKLAYINCA BÜYÜYOR RESıM DAHA NET GÖZÜKÜR...

hediyem geldiii sositososito
çook sevindim çook beğendim. boshayallersmile
çok ilginç bir hediye gerçektende.
istiridye içinde inci ve yanında da o inciyi koymak içn gümüş kolyesi.
ofertacım çok güzel bir hediye. ellerine kollarına sağlık. çok uğraştırdım seni.
tabi ben bunu dayanamayıp açtım. kaydirigubbakcemile3
telefonla fotolarını çektim, umarım bilgisayara atmayı beceririm.

X