2010 Ocak Anneleri; Anneler Günü Çekilişi Yapıyoruz..

sonunda siparişim tamamlanmış, yola çıkmış.
yarın ulaşır herhalde yerine.
valla alıcıdan çok ben merak ediyorum nasıl olmuş, beğenecek mi diye

sonunda siparişim tamamlanmış, yola çıkmış.
yarın ulaşır herhalde yerine.
valla alıcıdan çok ben merak ediyorum nasıl olmuş, beğenecek mi diye
bende çokmerak ettim ne alıcan bana esmer kız yarın evde yokum bugün gelsinbilmiyorumkismile
hedayemi verdim kargoya arın ulaşır eline arkadaşın inş.beğenir

ay canım benim beğenirim tabiii alın alın yollayın bana hep bana hep bana özge senin alıntı yalan olmuş ne aldın bana canım ben yarına kadarçatlarım söyle sen bana ben yarın gezmeye gitcem sabahtan gelsin hep hediyelerim:kedi:

sevgili biberoncum. hediyelerin elime ulaştı bugun. çok ama çok teşekkürler. bu kadar mutlu olamazdım. ne kadar zarifsin . inanılmaz duygulandım ve çok beğendim. . kart ve not için de ayrıca teşekkürler. sevgilerimle

offfffffffff ben yazdığım kartı unutmuşum paketlerken içine koydum sanıyordum masanın üzerinde kalmış
gönderdiğim arkadş kusura bakmasın lütfen

Ne mutlu bana canımcım, o senin zerafetin.. Beğenmene çok sevindim. :kedi: Umarım kullandıkça ve baktıkça kk'yı, beni ve buranın güzel annelerini hatırlatır sana.. :1hug:

Son düzenleme:
ohhh ne güzel kızlar hediyelerinizi güle güle kullanın

yaşanna tatsızlıktan dolayı çok üzüldüm topiğimize nazar değdi sanısam
vaveyla üyeliğini iptal ettirmiş sanırım da hoya da girmicek mi artık
pişşşt hoya okuyosan gel ya sensiz bırakma bizi

aaa bana yollıcaktı yalnışlıkla sanamı yollamış bak sen aksiliğe yaaa neyse resimleri ekelde bizde bakalım barim kıskanç smile:))

:sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif::gitme:çok üzülüyoruummm çoookkkk.. senağlamasenağlama bende istiyoruummm bendddeeee ........ YA BEN GıTTıM ÇANAKKALEYE O ARADA HEDıYELEŞTıNıZ... BıLıYORUM ESMER BıLEREK BÖYLE YAPTIN SEN..... BıLıYORUMMM BENı ıSTEMEDıN ... :mymeka: hakettin bunu hediyesiz bıraktın beni kaynaşamadım ben heycanlanamadım ... klava:

bosver sen hediyeyi bak sen bizim istanbul anadolu yakasi bulusmamiza gel hediye gibi gelir sana yerimseniben

işte ecrinden gelen hedayelerim.
hepinize kendi adresimi verdim diyorum inanmıyonuz. akmaya başladı işte hedayeler zemuszemus

mumluklarım. 4 tane daha mumum var

daha önce hep görüp bir türlü almaya fırsat bulamadığım, çok beğendiğim tuzluk-biberliğim

tosbaa küllüğüm. siftahı yaptım eve gidince kaydirigubbakcemile3

fincanlarım

aburcuburlarım. şimdiye biraz azaldılar bile

duş jelim

ve hepsinin içinde olduğu sepetim

tekrar teşekkür ediyorum ecrincim, çok sağol opuyorumnanaktan

aaa bana yollıcaktı yalnışlıkla sanamı yollamış bak sen aksiliğe yaaa neyse resimleri ekelde bizde bakalım barim kıskanç smile:))
lülülülülülü
gule gule kullan delf hediyelelriniii..

SAĞOL ECRİNCİM.

işte ecrinden gelen hedayelerim.
hepinize kendi adresimi verdim diyorum inanmıyonuz. akmaya başladı işte hedayeler zemuszemus
GULE GULE KULLAN CANIM

esmer hediyelerin çok güzel canım gülerek kullan.delf hediyeni ben göremedim bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…