2010 Ocak Anneleri; Anneler Günü Çekilişi Yapıyoruz..

chileck bayıldım bayıldım hediyelerine....
bnm evimin hemen her köşesinde vardır böyle fil aksesuarları kristal küçük develer ....
ben aslında öyle bir hediye alacaktım ama biblo olmasın diye vazgeçtim...
bende yolladım hediyemi...bakalım beğenilecekmi....

cok hos cilek, iki büyük fil senle kocan geri kalan kücükler boy sirasina göre veletleriniz mi oluyor simdi kaydirigubbakcemile3
ben de kendime gecen gün böyle bisey aldim ayni uzun bir bisiklete binen 8 kisi önden ikisi ana baba sonrakiler veletler, esime gösterdim cok sevdi malum erkekler cok bebeyi sever, cilek sen d ekocana öyle de sirayla bebelerimiz de nasil hosuna gider kaydirigubbakcemile3

ben kolay kolay ağlayamam.
aslında eskiden çok kolay ağlardım ama gebeliğimden itibaren yaşadıklarımdan sonra ağlamayı beceremedim fazla.
hele sevinçten ya da aşırı duygusallıktan ağlamam epey zordur.
en son mutluluktan ağlayışım; Ayaz, Kartal Eğitim Araştırma Hastanesinden çıktığında, oğlum kucağımda hastane bahçesinde gökyüzüne bakıp çok şükür diye ağlamıştım. Çok şükür Allahıms ana diye dakikalarca ağlamıştım.

Bunları niye yazıyorum. Çünkü şimdi Ecrin'den gelen bir süpriz ağlattı beni.
Bir sürü hediye yollamış bana. Hepsi birbirninden güzel. Ama en güzeli kendi el yazısıyla yazdığı, emek verdiği, zaman harcadığı mektubu olmuş.
Elimde mektup kalakaldım, patron karşımda, benim gözlerimden yaşlar akıyordu.
Ne kadar mutlu olduğumu, ne kadar duygulandığımı anlatamam.
Hiç beklemediğim birşeydi, çok çok sevindim.
Böyle anlarda galiba ben birşeyleri doğru yapıyorum diyorum kendi kendime.
Akşama mektup hariç diğerlerinin fotolarını çekip eklerim buraya; tabii Ecrin izin verirse.
Hepsi çok özel ama o mektup başka; onun için onun fotosu olmayacak tabiki.

Canım arkadaşım, nasıl teşekkür ederim bilmiyorum. Şu anda gözlerim dolu dolu halde yüzümdeki sırıtık ifadeyi görsen belki minik bir teşekkür yerine geçerdi o ama; kelimeler az geliyor.

anammmm geldimi gız hediyeler sabah teline bakamadım aşıya gidiyordum yeni geldimn..
begenemne sevindim yılın annesi güle güle kullan dün onca aksilikten sonra yollayabildimya çok şükür:))tek parça geldik evee:))resimlerini tabi koyabilirsin mektubunda koyabilirisn benim için farketmez senin özelin paylaşmak istersen ben garışmam:)))sıradaki kurbanlarıma ne yapdam diye düşnüüyom:)))
gapucinoları yapın eşinle fincana koy çukutayı açın ohh mumlarıda yakın he arada sigarayıda yakın hepsine malzeme var zincirleme aldım:)))
ayaz'ı unutmadım canım ama inan fırsat bulup bi çıkamadım ayaz'da aklımda bişiler vardı neyse bu anneler gunu ben saaa aldım:))

Son düzenleme:
bende dün aras kargoya verdim hediyemi, biraz önce aradılar araçta sorun oluştu kargonuz yarın teslim edilecek diye, ne yapalım kısmet, sahibemiz yarını beklicek malesef.

chilek fillerin çok hoş benim evimdede boy boy filim var, feng shui mi ne varya ona göre pencereye bakacakmış filler ona göre koy alkisalkisalkis

anammmm geldimi gız hediyeler sabah teline bakamadım aşıya gidiyordum yeni geldimn..
begenemne sevindim yılın annesi güle güle kullan dün onca aksilikten sonra yollayabildimya çok şükür:))tek parça geldik evee:))resimlerini tabi koyabilirsin mektubunda koyabilirisn benim için farketmez senin özelin paylaşmak istersen ben garışmam:)))sıradaki kurbanlarıma ne yapdam diye düşnüüyom:)))
gapucinoları yapın eşinle fincana koy çukutayı açın ohh mumlarıda yakın he arada sşarayıda yakın hepsine malzeme var zincirleme aldım:)))

süpersin yaa.
yok mektubumu koymam ama hedayeleri eve gidince fotolar koyarım hemen

olm çukulata muma şarap giderdi ama gapucino içelim senin hatrına :roflol:

allahıma çarpılırsın şarap neyim:)))sen gapucinoyu iç boşunamı yolladım:)
bu arada çilek hediyelerini güle güle kullan çok guzelmiş.cadoloz çok guzel şeyler göndermişsin..

Essmeraldacığım, chileckciğim, hediyelerinizi güle güle kullanın, iyi günlerde eskitin hepsini...

Esmer, chileck hediyelerinizi güle güle kullanın kızlar. Ecrin çok güzel düşünmüşsün mektup işini. Ben maalesef internetten gönderiyorum hediyelerimi,kusura bakmasın sakın gönderdiğim kişi umarım hoşuna gider...

Esmer, chileck hediyelerinizi güle güle kullanın kızlar. Ecrin çok güzel düşünmüşsün mektup işini. Ben maalesef internetten gönderiyorum hediyelerimi,kusura bakmasın sakın gönderdiğim kişi umarım hoşuna gider...

özgecim banamı yolladın beğenirim ne demek canım benim:))) hep bana yollayın ben hep beğenirim yollayın anacım esmere yollayanda bana yollasın o aldı hedayesini:lepi:

özgecim banamı yolladın beğenirim ne demek canım benim:))) hep bana yollayın ben hep beğenirim yollayın anacım esmere yollayanda bana yollasın o aldı hedayesini:lepi:

olm o ekstradandı.
asıl çekiliş hedayem gelmedi daha. zemuszemus
kıskanma nan allaaaan cadısı :mymeka:

Ben de mektup yazdım, hatta kart bile koydum anneler gününe özel olsun diye, umarım beğenir sahibesi. ınternetten takip ettiğim kadarıyla teslim edilmek üzere, eli kulağında, çok heyecanlıyım. :))

ben kart-mektup neyim yazamadım internetten sipariş ettiğim için.halbuki minik bir not ve Ayaz'ın bebek çikolatsından eklemek istiyordum

daha yola da çıkmazdı zaten. ne üretilemez bişiy yaptırmışım yaa.
valla bende merak ettim nasıl birşey olacağını, bir an önce teslim edilse de fotosunu eklese sahibi.

Ben verdim gitti siparişi,fazla düşündüm ama umarım beğenir. eyvahedigeldismile:kedi:

X