2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

kızlar ben bugün test yaptım negatif çıktı ama hala adet olmadım madem negatif çıktı adet olsam da rahatlasam ya böyle insanın psikolojisi bozuluyor bir de bişey merak ediyorum aldığım idrar testini ben pek beğenmedim uyduruk bir şeydi bide sabah kalkar kalkmaz ki idrarımla yapmadım bunların etkisi var mıdır yoksa kaç gün sonra tekrar test yapmalıyım üfff beklemek daha kötü

meraba kızlar. bugün pek uğryan olmamış.sherincım inşallah hamilesinir. daha adetin geçmediyse sabah idrarıylada yapmadıysan çıkmamıştır belki. acnım adet olana kadar bekliceksin yok bşka çaresi.

canım aynı durumdayız seninlee bnmde daha glmedi ama negatif çıktı acaba farkedermi sabah yada öğlen yapmak

canım sabah öğlen fazla farketmiyoda benimki 4gün geçmişken çok silik çıkmıştı 6 gün geçince tekrar yapmıştım daha net iki gün daha bekleyin olmazsanız tekrar denersiniz yada kanda baktırın ordan daha erken sonuç alabilirsiniz

slm kızlar,ben bu ay progestan kullandım acaba hapı bitikten kaç gün sonra adet olmam lazım.

hayır cnm,kocişten sperm alıyor,en güzel ve en hızlı spermleri seçıyor ve senin rahim içine bırakıyor,oyle da kolay yumoşuna ulaşıyor.

Hmmm anladim canim peki bu uygulama spermler az, kalitesiz veya hareketsiz oldugu zaman mi yapiliyor yoksa isteyen yapabiliyor mu?

mayısa kaldıkkk artıkkk napalımmafoldumbenmafoldumben

dayanamadım gttim aldım testi yaptımm amaaa tek çizgiiiii öfff yaaohaoldumsmile
Yine dayanamadın dimi olsun canım zaten ilk denemendi öyle düşün inşallah hep birlikte çift çizgiyi görürüz mayısta hayırlısı olsun

mayısa kaldıkkk artıkkk napalımmafoldumbenmafoldumben
Olsun canım inşallah görürüz üzülme

slm arkadaşlar ya bişey dicem hiç belli olmaz negatif çıkması ben tam gününde hastanede idrar testi yaptırmıştım ya kadın emin olamamıştı belli belirsiz ama olumlu sayılır demişti,sonra dr da dediki adetin 2-3 gün geçse bile idrarda belli olmayabilir zaten demişti,siz yinede temkinli olun adetinizi görene kadar bende bugün polikliniğe gittim tekrar kan vermem gerekiyormu bebeğin gelişimini veya risk varmı görmek için dedim dr da hiç gerek yok seninki riskili bi gebelik değildi 2 hafta bekle ultrasonda görürüz herşeyi dedi okdar bende gittim sağlık ocağına kayıt yaptırdım onlarda bazı dönemlerde arayıp haber verceklermiş falan

Hmmm anladim canim peki bu uygulama spermler az, kalitesiz veya hareketsiz oldugu zaman mi yapiliyor yoksa isteyen yapabiliyor mu?

cnm vallah hiç bir fikrim yok,hiç yapmadım,ama ben zor hamile kalıyorum ve eşimin spermleri fazla var eksik yok.dr.bana dediki beklemek istemıyorsan aşılama yapalım,ama yapmadık.

kızlar bırkac gun sonra tekrar deneyın ama ıdrarda negatıf cıkınca bır daha pozıtıf olmuyor ben de bu ay ılk defa denedım.adetımın ılk gunu olmadım ve ıdrar testı yaptıım negatıf cıktı.ıkı gun sonra yıne yaptım yıne negatıf.adetım 5 gun gecıktıkten sonra dr kan testı yaptı yıne negatıftı ve bu sabah yanı 33. gunumde adet oldum.kafayı yemek uzereydım.barı hamıle degılsek hemen adet olalım dimi.bosuna umutlanıyoruz hem adet olmadık nıye acaba dıye de uzuluyoruz.ınanın hamıle olmadıgıma daha az uzuldum ama adet olmadım dıye bayagı endıselendım.ne yapalım mayısa kısmetse.rabbım herkese hayırlısını ve saglıklısını versın.cokta aratmasın inşallah

evet cnm aynen bndee hamile olamayışıma deilde adet olmadım die endişeleniyorum.biran önce gelsede rahatlasam

Aslında en iyisi bir hafta geçmeden test yapmamak. Benim en fazla bir gün oynar, bir kere çok kafama taktım, günün her dakikasında acaba oldu mu diye düşünüyordum, 4 gün geçti, iki test aldım negatif çıktı tabii ve sonuç hüsran... Bakalım bu ay ne olacak, tedavisiz, sırf incir kürü yapıyorum. Bir de her ay ne olur ne olmaz diye spor fln da yapamıyorum, göbek aldı başını gidiyor mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…