2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Selamlar bayanlar : )

Nasıl gidiyor, son günlerde hamilemiz yok ama sonlarına doğru olacağını umut ediyorum : )

canım benım hıc gecıkmezdı adetım.25. gun en gec 27. gun mutlaka olurdum 16 yıllık adet donemımde bu hep boyleydı.bu ay ılk defa korunmadık ve ben 8 gun gecıkmelı adet oldum.aslında cok abartı ısteklı degıldım.allerset adlı ılac ıcmıstım 1 tane ama korktum hamıleysemde bebege bısı olmustur dıye.oyzden ıstemedım bu ay hamıle kalmak.

kızlar bır de bız sporstarın dedıgı gıbı hergun denemedık.yumurtlama donemını hıssedıyoum ogunlerde ılk gunu ve sonrakı 2. gunde denedık.tutmadı.zaten 5-6 gun surmuyor mu.ee ne zaman denemek lazımkı baska

Doğru mudur bilmiyorum ama bir şey duymuştum: Hamile olduğumuzu öğrenebileceğimiz zamana kadar -herhalde 4-5 haftaya kadar fln- bebeğin bir savunma sistemi varmış, ağır olmadığı müddetçe pek etkilnemiyormuş. Tabii yine de temkinli olmak lazım. Ben de bu ay migren ağrısından öldüm ama ilaç alamadım korkudan.

valla bnde bi adet olayım btsin bter btmez başlıcam yumurtlama gnmde sadece 2 gnde 1 yapcam bakalım bu sefer nasıl olcak

mrb. arkadaşlar bugün benim adet olmam lazımdı ama halagelmedi bakalım ne olacak 1kerede 2 gün geçmişti 2. günün sonunda adet oldum bakalım şimdi ne zaman olacak zaten pek umutlu değilim .neyse beklemedeyim şimdi

Ben de düşünmemeye çalışıyorum ama ev işi yaparken bir taraftan da kaçıp kaçıp nette hamilelik belirtilerini okuyorum!!! Keşke 2-3 günde belli olsa yaaa :bbo:

burcuum evt ikimizde aynı kaderdeyiz canım bende şimdi neden adet olmuyorum diye takılmış durumdayım hastalık mı var diye düşünüyorum çarşambaya olmassam yine test yapıcam hiç olmadı haftaya zaten doktora gidicektim o gün varsa da bi şey ortaya çıkacak ama takmadan duramıyorum aslında biz öyle denemede bulunmadık listede 4.denemem yazıyor ama korunmasız ayların sayısı o nisanda başlıycaktım denemeye

cnm vallah hiç bir fikrim yok,hiç yapmadım,ama ben zor hamile kalıyorum ve eşimin spermleri fazla var eksik yok.dr.bana dediki beklemek istemıyorsan aşılama yapalım,ama yapmadık.

Evet canim iyi yapmissin en iyisi önce beklemek eger birkac ay sonra hala olmuyorsa hala yapabilirsiniz sonucta. Bende Agustosa kadar olmazsa doktoruma söyliyeyim bunu bari.

Peki kizlar buna benzer uygulamalarda cogul gebelik olma ihtimali yüksek oluyor acaba bu asilamadada sözkonusu mudur? bilmiyorumkismile

Sonucta aramizda böyle seylerin uzmani olmus olanlar vardir sormakta fayda var kaydirigubbakcemile3

canım benim halamla eltim aşılamayla hamile kaldılar halamın üçüz eltinin ikizdi,çoğul gebelik oluyor genelde ama sanırım yeni bir yasa çıktı artık tüp ve aşılamalarda tek sperm koncakmış,tekte yeterli oluyor diye,halamın üçüzlerinin hepsi düşmüştü eltininde biri kaldı sadece, o doğum yaptı,ama baya masraflı birşey tüp bebek diye geçiyor sanırım oda,

canim gecikmesinin birsürü sebebi olabilir. Stresten olabilir, psikolojik olabilir eger kendini hamilelige cok sartlandirdiysan. Veya bazi bayanlarda adetin gelmesi 30 degil, 30-32 gün sürebilir. Eger cok geciktiyse doktora gitmekte fayda var.

yok canım çok gecikmedi psikolojik heralde ama haftaya dr.a gidicem

Hmm o yasanin cikmasina üzüldüm sahsen ben simdi degilde ileride cogul gebelik olsun isterdim. Nekadar güzeldir kimbilir. Özellikle cogul gebelik isteyen cok kisi var aslinda.

Son düzenleme:
ondada çoğul cnm garanti olsun biri düşerse diğeri kalsın diye 2-3 tane koyuyorlar ama yasayıda duydum ama onaylanıp onaylanmadığını bilmiyorum,ben aslında tek çocuk düşünüyorum ama ikiz olsa ne süpriz olurdu ama ikiz değil değerlerden anladığım kadarıyla

Bu senin ilk cocugun mu canim? Zaten ilk cocugun hemen ikiz olmasi gercektende cok zor olur. Bende ilki tek olsun isterim zaten annelik zor birsey olsa gerek öyle hemen ilki ikiz mikiz olursa zor bir baslangic olur

ilk çocuğum cnm yeni evliyim zaten ya ben hep tek çocuk istiyorum nasipse hani başka çocuk yapmam diyorum bende tekim,ama bikerede 2 çıksaydıda mecbur kalmışken isterdim :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…