2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

mrhb hnmlr.bu kürtajımdan sonraki 4.adetim ama çok az geliyor 2 gündür ancak kağıtla sildiğimde görüyorum kırmızıları.hiç böle olmazdı.bu 2.denememiz geçen ay olmadı.acaba üstünemi görüyorum anlayamadım.ama hamişlik belirtiside yok pek.sadece çok hafif midem bulanıyor belkide psikolojik.göğüslerim falan acımıyo.yardım edermisiniz off

Kürtajdan sonra adet gecikmesi ve düzensizliği oluyor.Ben psikolojik olduğunu düşünüyorum ama bir doktora gözük bence.

mrhb hnmlr.bu kürtajımdan sonraki 4.adetim ama çok az geliyor 2 gündür ancak kağıtla sildiğimde görüyorum kırmızıları.hiç böle olmazdı.bu 2.denememiz geçen ay olmadı.acaba üstünemi görüyorum anlayamadım.ama hamişlik belirtiside yok pek.sadece çok hafif midem bulanıyor belkide psikolojik.göğüslerim falan acımıyo.yardım edermisiniz off

üstüne görmüş olabilirsin bende senin gibi olmuştum adetim gününde geldi sadece peçeteye silince oluyodu üstüne görmüşüm

kızlar benim hamileliğimde üstüne gördüm ama sonuçta adet değil yerşleşme kanaması 4gün geçmişti testi yaptığımda çok silik bi çizgiysdi net bile değildi birkaç gün geçtikten sonra deneyin adet olmazsanız

Haa, şimdi anladım.ben kürtajdan sonra regl olmadığını sandım.Nasıl anladıysam bunu: ) yorgunluktan.

Bence de üstüne görme olma olabilir, peçeteyle sildiğinde geliyorsa yerleşme kanaması bile olabilir.

çok güzel bi duygu annelik rabbim bizimde gönlümüze göre ver hayallerimizi yarım kaldığı yerden devam etir

kızlar durun beni iyice umutlandırmayın.belkide adetim yarın çoğalabilir bilmiyorum kendimi şimdiden kaptırmak istemiyorum.annelik çok güzel bi duygu evet canım.gerçi ben sadece 3 ay taşıyabildim ilk bebişimi.kalbi durduğu için alındı 4 ay önce.haziran annelerindeydim ama kısmet işte.Rabbim isteyen herkese tez zamanda kavuştursun bebeşini .kimseye aratmasın inşallah...

kızlar durun beni iyice umutlandırmayın.belkide adetim yarın çoğalabilir bilmiyorum kendimi şimdiden kaptırmak istemiyorum.annelik çok güzel bi duygu evet canım.gerçi ben sadece 3 ay taşıyabildim ilk bebişimi.kalbi durduğu için alındı 4 ay önce.haziran annelerindeydim ama kısmet işte.Rabbim isteyen herkese tez zamanda kavuştursun bebeşini .kimseye aratmasın inşallah...

canım allah ne verirse hayırlısını versin ben 8 aylık doğum yaptım kızım sadece 3 gün yaşayabildi bütün umutlar hayeller yıkıldı

canım başın sağolsun.Allah sabr versin .seninki daha zor bi durum tabii.verende Allah alanda .ne diyebiliriz.inşallah 2.meleklerimizi sağlıkla ve hayırla kucağımza alıp ve onları büyütmeyi nasip eder Rabbim.yarını da bekleyeceğim canım bakalım ne olacak ona göre test yaparı.hayırlısı bakalım

canım başın sağolsun.Allah sabr versin .seninki daha zor bi durum tabii.verende Allah alanda .ne diyebiliriz.inşallah 2.meleklerimizi sağlıkla ve hayırla kucağımza alıp ve onları büyütmeyi nasip eder Rabbim.yarını da bekleyeceğim canım bakalım ne olacak ona göre test yaparı.hayırlısı bakalım

zor ama derdi veren rabbim sabrınıda veriyo hem sabretmesekte elimizden bişey gelmiyo artık meleklerimizin kardeşlerini sağlıklı bişekilde kucağımıza alırız inşallah

arkadaşlar şimdi baktım ki regli oldum denizcim yeni tarihim 22 mayıs 3. deneme oluyor 10 gün ekledim tarihime haydi bismillahhhh

Son düzenleme:
X