2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

yarın yada salı yapcam bnde testi.bigün erken gelirdi ama böle gecikmemşti.ama karnımda sancım var geldi gelcek die bekliorum.

aaa aslında daha önce hiç gecikmemesi şimdi baya bi şüphelendiriyo gibi bi bakıyosun bebiş var cnm benimde mesela kasıklarımda sancı değilde basınç gibi bişey var benim normaldede hiç adet sancım olmuyodu ama öyle değil, seninki adet sancısı gibimi,kimininde adet sancısı gibi oluyomuş cnm dr a sordum ben bebğin gelişimi rahme basınç yapıyo ondan dedi,belki seninde öyledir ya inşallah

bende de öylede oldu cnm ama şuanki sadece orda bi basınç baskı hissediyorum ama gaz sancısı gibide oldu arada,göğüslerin büyüdümü yada başka belirti

göğüslerim bnm adetten öçncede büyürdü,işte bi karnımda sancım var başka belirtide yok.

hmmm ondan kestiremiyoruz sonucu işte en iyisi test olcak,benim birde 9undaydı ya adet tarihim ondan 2 gün önce sabahları hafif bulantılar başlamıştı,hafif baş dönmesi mesela benimde göğüslerim bazen adetten öncede büyürdü ama 1-2 gün önce yani busefer yaklaşık 8-10gün önce büyümüştü,inşallah bi süpriz verirsin bize ya,bende çok merak ediyorum valla

inşşşş cnmmm bnde istiyorum bi sürpriz vermeyi bakalım salı ya kadar olmazsam salı sabahı yapıcam testi.

canımmm çokk teşekkür ediyorum bazı mesjları geç görmüşüm kusura bakmayın,valla çok heyecanlıyım yalnız hep korku var şu 1-2 ayı atlatayım diye pazartesi hemen gideyim diyorum b-hcg 2 katına çıkması gerekiyor ya 2 günde hemen ona baktırayım diyorum,onun dışında okadar güzel bir duyguki ama inan şaka gelebilir inanamıyorum sadece herhalde karnım şişene kadarda inanamıcam sanırım,bazen unutuyorum alt katta bebek var onu alıp seviyorum oda 10kg,dün süpürge falan tuttum hep misafirler gelcek diye allahım inşallah sağlam tutunmuşturda böyle şeylerde birşey gelmez başına,inşallah hepinize nasip olur cnm canı gönülden diliyorum

Canim bukadar kafana takma aklina gelen basina gelirmis derler hic aklina getirme böyle seyleri simsiki tutunacak sana insallah merak etme. Evi süpürmekten filan birsey olmaz cocuk kaldirmaktanda birsey olacagini sanmiyorum. Cok agir seyleri kaldirma bol bol dinlen bu aralar yeterli. Sagolasin canim allah saglikla kucagina almayi nasip etsin.

günaydın arakadaşlar dün misafiler vardı giremedim hiç ama meraktan catladım,az önce okudum geçmişi lulucum 22 mayıs benim doğum günüm inşallah sana uğur getirirde alırsın bebiş haberlerini,burcum seninde negatif çıkmış ama daha adet olmadın sanırım dur bakalım belli olmaz hiç olsada buaya inşallah ama sırf yumurtlama günlerinde takılı kalmayın valla çünkü herkesin yumurtlama gün 14 gün önce olmayabiliyo,dikkat edin,çotanak sanırım dün sormuşsun cnm ben yoktum biz çatlama iğnesi olmadık ama bu ay düzenli ilişkiye girdik birde işte hemen yataktan kalkmadım falan ne kadar etkisi var gerçi bilmiyorumda,buarada 2 gündür çok kötü bulantı yapıyor uyuyamıyorum bu yüzden 2 gündür 12 de yatıyorum sabah 6da uyanıyorum gözlerim şişti artık ama mide bulantısı uyutmuyor birde çok hararet yaptı vücudum dudakları çatladı vücut ısımdan,bu hafta içide bir kere daha kan vereyim inşallah herşey yolundadır sonra biraz daha rahatlıcam artık,kendinize iyi bakın
Canım o zaman inşallah senin doğum günün uğurlu gelir bana bakalım hayırlısı:emir_bebek:

yok canım ben daha testte yapmadım adette olmadımm ama heralde allah söletti sana bunu yaa

İnşallah canım sen hamile kalırsın salı günü yap testi artık ve bize hemen haber ver çok umutlanma ama içimden bir ses hamilesin diyor hadi bakalım:Saruboceq::nazar::emir_bebek:

meraba kızlar,bende dün aşılama oldum,24 nisanda inşallah hayırlı sonuçlar alıcam,umutluyum...

meraba kızlar,bende dün aşılama oldum,24 nisanda inşallah hayırlı sonuçlar alıcam,umutluyum...

Hadi hayırlısı olsun canım...Bebişin gelir inşallah...Ne kadardır istiyorsunuz bebek...Sizmi istediniz aşılama yoksa doktor zamanı geldimi dedi?

Kızlar testi yaptım sabah girmeye çalıştım kulube bozuktu girmiyodu şimdi ancak girdim sonuç malesef tek çizgi hamile değilim hayırlısı olsun artık napalım inşallah siz hamilesinizdir

canım boşver napalım nasip dğilmiş bu ay ama çalışmalr önümüzdeki ay tam gaz devam durmadan. gelicek bebişler gelicek.

Bencede bekle Burcum adetiniz en azindan birkac gün gecikene kadar yapmayin testi insan hayal kirikligina ugruyor buda insani psikolijmen etkiliyor ve hamile kalmamizi engelliyor.

Ben burda bukadar ugrasirken benim can dostum eski okul arkadasimin haberi geldi, iki aylik hamileymis. Üstelik daha cocuk bile istemiyordu öylesine oluvermis. Kendim hamile kalmis gibi sevindim ama.

ya valla böyle şeyler filmlerde oluyo galiba evet . bi bizim başımıza glmedi. bikez yap ohhhhhhhhh hopppppppp gelsin bebişler ya da o hatunlar ballı.

canım istedi değiştirdim uğur getirsin çalışmayadelikafadulden

getiriri getiriri evde de benzerlerini giy sen.:kedi::kedi::kedi:

bugün doktora gittim
herşey normal dedi yumurtlamaya yakın 20 nisan da gel dedi
yumurtlama takibi yapacakmış gelişiyor mu diye bakacakmış

bana bu aşamayı biri anlatabilir mi???
lütfennn ya 20 nisandann önce yumutluyorsam

canım benim anlamadığım senin bu doktor nasıl ya. san nasıl gün vermiyo doğru düzgün ben geçen yıl ilk ay gittiğimde takip için bi yumurta gelişimine bakalım dedi. adetin 3. günü gişttim küçük yumurta adaylarına rahim duvarı ölçümü falan yaptı. hiç ilaç vermeden yanlış hatırlamıyorsam 12 yada 14 gün çağırdı malesef bende o ay yumurta olmamış ama bazen böyle olabilir dedi. bidahaki ay yine adetin 3. günü çağırdı ilaca başlattı bi 8 gün falan çağırdı sanırım sonra 4 gü sonra ama benim yumurtaın glişimi geriledi sonraki ay iğne denedim onda bi sürü olmuştu ama çatlatma iğnesi olana kadar 4 kez gitmiştim aam olmadı. iişte sonra ki ay kendiliğinden oluverdi.

kızlar durun beni iyice umutlandırmayın.belkide adetim yarın çoğalabilir bilmiyorum kendimi şimdiden kaptırmak istemiyorum.annelik çok güzel bi duygu evet canım.gerçi ben sadece 3 ay taşıyabildim ilk bebişimi.kalbi durduğu için alındı 4 ay önce.haziran annelerindeydim ama kısmet işte.Rabbim isteyen herkese tez zamanda kavuştursun bebeşini .kimseye aratmasın inşallah...

geçmiş olsun canım. Allah bidahaha göstermesin bend eerken doğuml kaybden biri olarak seni anlayabiliyorum. aam inşalalh yerleşme kanamasıdır da adet olmazsın bebiş gelm,iştir.

arkadaşlar şimdi baktım ki regli oldum denizcim yeni tarihim 22 mayıs 3. deneme oluyor 10 gün ekledim tarihime haydi bismillahhhh

eklicem canım şimdi. inşalalh hadi bakalım.

canım bizim daha 3. ayımız ama benim pek sabrım yok gibi.. aslında ben 1 senedir çistiyorum ama eşimi yeni ikna edebildim. ve hemen olucak diye düşünüyordum. ama inşşalah olucaz hepimiz hamile kalıcaz:)

inşallllllllllllllllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaahhhhhh. çalışmalarda başarılar.

kızlar bugün kan testi yaptırdım malesf negatif umutlar mayısa kaldı daha hasta olmadı ama büyük ihtimalle yeni tarihim 11 mayıs inşallah mayısta olacak ayrıca ben bu ay kürlerden uygulamayı düşünüyorum sizlerden deneyen var mı

adet olmazsan yine yap canım belli olmaz geç döllenme falan olmuştur blki.

mrb arkadaşlar bende 27 martta düşük yaşadım şimdi 26 nisanda tekrar edet olmam lazım hemen hamile kalmak istiyorum ben yine inşallah vücudum düşükten dolayı bi değişiklik yapmazda bu ay hamile kalırım bu arada 6. ayımız bu ay

canım düşük sonrası detin düzeninde şşamalar olabiliyo. şimdi deneme yapıyomusun. yazalımmı listeye seni de.inşallah güzel sonuçlara alırsın.
günaydın arakadaşlar dün misafiler vardı giremedim hiç ama meraktan catladım,az önce okudum geçmişi lulucum 22 mayıs benim doğum günüm inşallah sana uğur getirirde alırsın bebiş haberlerini,burcum seninde negatif çıkmış ama daha adet olmadın sanırım dur bakalım belli olmaz hiç olsada buaya inşallah ama sırf yumurtlama günlerinde takılı kalmayın valla çünkü herkesin yumurtlama gün 14 gün önce olmayabiliyo,dikkat edin,çotanak sanırım dün sormuşsun cnm ben yoktum biz çatlama iğnesi olmadık ama bu ay düzenli ilişkiye girdik birde işte hemen yataktan kalkmadım falan ne kadar etkisi var gerçi bilmiyorumda,buarada 2 gündür çok kötü bulantı yapıyor uyuyamıyorum bu yüzden 2 gündür 12 de yatıyorum sabah 6da uyanıyorum gözlerim şişti artık ama mide bulantısı uyutmuyor birde çok hararet yaptı vücudum dudakları çatladı vücut ısımdan,bu hafta içide bir kere daha kan vereyim inşallah herşey yolundadır sonra biraz daha rahatlıcam artık,kendinize iyi bakın

başladımı bulantılar. hadi bimillah sn baya çekiceksin normalde daha geç başlar ama. yanında çuuk kraker falan bulundur iyi gelir.

yarın yada salı yapcam bnde testi.bigün erken gelirdi ama böle gecikmemşti.ama karnımda sancım var geldi gelcek die bekliorum.

inşallah hamiellik belirtisidir tatlım ya.

canı hayırlı olsun. umarım güzel sonuçlar lırsın. biraz anlatsana. ben d eolmazsa eğer bu ay yatırmayı düşünüyorum. kaç aydır deniyosunuz. probleminiz ne. kaç yumurtan oldu. anlat biraz lütfenn. çatlıyorum meraktan.

merhaba ben yeniyim burda.arkadaslar benim bir sorunum var. 3 yıllık evllıyım ve hep korunuyorduk yani eşim korunuyordu.bu ay korunmadık artık bebek dusunmeye basladık cunku.benım adetım her ay duzenlı gelıyordu 25. yada en gec 27. gunde gelıyordu.hiç sekmezdi.ama bugun 32. gunum hala adet olmadım.9 nısan cuma gunu yanı ıkı gun once doktora gıttım.gebelık ıcın kan testi yaptırdım negatıf cıktı.dr strestendır dedı.jınekolık ultrason ile baktı.kist varmı dedım.hayır hıcbısey yok dedı.ama ben neden hala adet olmadım.ilk defa korunmadım ve ılk defa bu kadar uzadı ama hamıle de degılım.belkı boyle bır durum yasayan vardır.neden olabılır???? :KK43:

X