2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

kızlar dün doktora gittim gebesin dedi ama daha çok küçükmüş minnacık kuzucum 10 gün sora çağırdı tekrar gitcemmm:emir_bebek:

Kızlar testi yaptım sabah girmeye çalıştım kulube bozuktu girmiyodu şimdi ancak girdim sonuç malesef tek çizgi hamile değilim hayırlısı olsun artık napalım inşallah siz hamilesinizdir

Son düzenleme:
Kızlar testi yaptım sabah girmeye çalıştım kulube bozuktu girmiyodu şimdi ancak girdim sonuç malesef tek çizgi hamile değilim hayırlısı olsun artık napalım inşallah siz hamilesinizdir

canım bnde adet olcamm kalktığımdan beri karnım ağrıo artık bu ayy çok çalışcazzz gibi görünüyo.ama daha adet olmadın demi

canım sakın uzulme hem belkı hem cıkmaz kımının bıraz gec cıkıyor moralını bozma kırmızıları gorene kadar pes etme

lulu üzülme canım..bir daha ki aya bakıcaksın artık..sen ve ben bir dahaki aya kaldık..inşallah...sıkma canını...olur ..stres yoook

lulu üzülme canım..bir daha ki aya bakıcaksın artık..sen ve ben bir dahaki aya kaldık..inşallah...sıkma canını...olur ..stres yoook
evet öyle yok bu sefer stres yapmıcam öyle çokta çalışmıcam yumurtlama takvimine bakıcam sadece o zaman ilişkiye girmeyi düşünüyorum çünkü ilkinde 3 kere ilişkiye girmiştim ilk diye fazla takmamıştım olmuştu bu seferde öyle yapcam

Kızlar ben geldim nasılsınız?Varmı hamiş haberleri...Yalnızca sayfayı inerken gördüm PANDAMM doktora gitmişsin kesinleşmiş hamiş olduğun...Sevindim kuşum...
Ben bugün aranızda olamayacağım kızlar...Yazlığa kayınvalidemlere gideceğiz benimki anasını özlemiş...
Ama akşama yine burdayım...

Kızlar ben geldim nasılsınız?Varmı hamiş haberleri...Yalnızca sayfayı inerken gördüm PANDAMM doktora gitmişsin kesinleşmiş hamiş olduğun...Sevindim kuşum...
Ben bugün aranızda olamayacağım kızlar...Yazlığa kayınvalidemlere gideceğiz benimki anasını özlemiş...
Ama akşama yine burdayım...

duramzlar zaten grmeden bnde akşam kayınvalidemlerdeydim

çikolata cnm senn gnn ne zmndı

Burcum benimkine daha cok var canim 30.Nisan ile 1 Mayis arasi bekliyorum.

arkadaşlar hepiniz için yazıyorum lütfen okuyun.....
ben 2007 yılı mayıs ayında korunmayı bıraktım ve üç ay denedim olmadı diye doktora gittim..tabi bu üç ayda kafayı yedim stres yaptım..çünkü ben korunmayınca bir kez ilişki olunca hamile kalınacağını sanıyodum..neyse dokktora gittim bana bir takım testler yapalım dedi..ve yaptı sonuç ......bi hormon varmış bende çok yüksek çıkmış beni tüp bebek merkezine yönlendirdi...ben ağla ağla öldüm tabiii..sonra tüp bebek merkezine gittim hormon değerleriyle bana şunu dediler::: boşuna masraf etmeyin tüp bebek ile tutmaz...ben tüp bebek merkezinden çıktım ve yolun ortasında ağlamaya başladım..düşünün minibüsler geçiyo bütün insanlar bana bakıyo....bir ay böyle psikolojik manyak oldum...sonra bir ay sonra ağustos da aynı testi başaka hastanede yenilettim ve doktorun bana dediği her şeyin normal normal yolla hamile kalabilirsin...şimdi eşimde bende afalladık..bir tüp bebek olmaz diyolar bir de normal yolla olur diyolar....şimdi kafamız karıştı testler den biri yanlış ama hangisi...bir ay geçsin testleri yenileticektik....ki ben hamile kaldım........
bunları niye yazdım hepimiz kötü tecrübeler yaşıyoruz..ama bakın benim hikayeme..bir kadın olarak duyabileceğim en kötü şeyi duydum..asla anne olamayacağımı...öldürmeyen her darbe güçlendirir...hepimiz acı tecrübeleri geride bırakalım..
şimdi o hiç çocuğun olamayacak dedikleri kadının dünyalar tatlısı 1.5 yaşında kızı var..
ALLAH çocuk isteyen hiç kimsenin kucağını boş bırakmasın..benim bir evladım var...ben burada kendimden çok sizler için heyecanlanıyorum..önce sizlerden güzel haber duyayım en son ben hamile kalsam bile olur.... birbirimizi tanımıyoruz yüzümüzü bile görmüyoruz ama hissediyoruz..hissedebiliyoruz..

Canim benim nekadar güzel anlatmissin... Ben bebeginizin allahin size hediyesi oldugunu düsünüyorum allah sizi seviyormus ki duanizi kabul etmis.Umarim bu hediyeden size daha cook verir. Neden en sona sen hamile kaliyorsun hepberaber hamile kaliriz insallah. Samimiyetine inaniyorum allah bizim icin diledigin dilekleri en basta sana versin insallah :emir_bebek:

Harıl harıl temizlik yapıyorum kızlar.Zaten keyfim yok Dün aldım elime takivimi adet günlerimi hesapladım yav ben 35 günde olduğumu düşünüyormuşum, meğer 37-38-39 güne çıkıyor ben nasıl hesaplıyacağım bu yumurtlama günlerimi yaabilmiyorumkismile

Lulu daha adte olmamışsın çıkmamış candan ümit kesilmezmiş: )
Pandamm çok sevindim, herşey yolunda: )
Burcummm hadi patlat bir hamile haberi sende : ) Moral olsun bize.

Nesmeh senin kaçıncı denemen?

Chocolate seninle aynı tarih de bekliyoruz.ınş.. güzel haberlerle kapatırız nisan ayı'nı : )

Assolist miyiz neyiz?:içelim:

Harıl harıl temizlik yapıyorum kızlar.Zaten keyfim yok Dün aldım elime takivimi adet günlerimi hesapladım yav ben 35 günde olduğumu düşünüyormuşum, meğer 37-38-39 güne çıkıyor ben nasıl hesaplıyacağım bu yumurtlama günlerimi yaabilmiyorumkismile

Lulu daha adte olmamışsın çıkmamış candan ümit kesilmezmiş: )
Pandamm çok sevindim, herşey yolunda: )
Burcummm hadi patlat bir hamile haberi sende : ) Moral olsun bize.

Nesmeh senin kaçıncı denemen?
Öyle bi yöguclubacismilenden ama ben hiç umutlu değilim artık mayısa

Chocolate seninle aynı tarih de bekliyoruz.İnş.. güzel haberlerle kapatırız nisan ayı'nı : )

Assolist miyiz neyiz?:içelim:

Evet insallah dedigin gibi Nisan ayinin son bombalarini bizler patlatiriz süprizzzzz2010a yetistiremedik cocuklari bari 2011 baslarini yetistirseydik

X