2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

bize de şu kürleri anlatabilir misin? Şifa olsun hepimize. Ayrıca başka bir topikde sperm artırmak için keçiboynuzu pekmezinden bahsediyo bilginiz var mı bazı yerlerde de keçi boynuzu diyor hangisi daha etkili acaba?

esidirim, keçiboynuzunun pekmezi değilde, kendisini kullanmak gerekiyormuş. İ. Saraçoğlu nun sitesinde vardı.siteye girip ordan alabilirsin. uzunca anlatmış. benim eşimde uyguluyor. inşallah faydasını görürüz.

meraba kızlar nasılsınız bakalım. haftasonunuz nasıl geçti. ben akadaşalrıma gittim bol bol pasta börek yedim geldim.ve ben buün sabah adet oldum. evet çalışmalara balıcaz bklım bu ay. inşallah müjdeli haberler vermek nasip olur burdan.

hadi bakalım hayırlısı
27 marrta adet oldun 24 nisanda inşalalh adet olmazsın bu son olur :)

esidirim, keçiboynuzunun pekmezi değilde, kendisini kullanmak gerekiyormuş. İ. Saraçoğlu nun sitesinde vardı.siteye girip ordan alabilirsin. uzunca anlatmış. benim eşimde uyguluyor. inşallah faydasını görürüz.

kür de kaynatıyorsun 10 dk 5 -6 tane
sabah erkenden ve akşam yatmadan suyu içiliyor keçi boynuzuna yedir tabi
çokkk artırıyormuş
pekmezde artırırı herhalde onu bilmiyom :)
ama tatlıya güç verir :lepi:

Selam kizlarr bebek calismalari nasil gidiyor? :) Ben biryandan kendimi tuhaf hissediyorum sanki bazan basim dönüyormus gibi ama öte yandan yüzümde tas gibi sivilce cikti bu birkac güne adet olacagimin göstergesi olsa gerek. Gerci adet olsam dahi üzülmem cünki son bir yildir hic adet olmadim pco dan dolayi bu ay ilac tedavisine basladim ilk aydan birakin hemen hamile kalmayi adetimin düzene binmeside benim icin sevindirici birsey. Sonucta adetin düzene binmesi demek cocuk olma ihtimalinin artmasi demek. umarim siz benden daha ilerisinizdir bu konuda.

Selam kizlarr bebek calismalari nasil gidiyor? :) Ben biryandan kendimi tuhaf hissediyorum sanki bazan basim dönüyormus gibi ama öte yandan yüzümde tas gibi sivilce cikti bu birkac güne adet olacagimin göstergesi olsa gerek. Gerci adet olsam dahi üzülmem cünki son bir yildir hic adet olmadim pco dan dolayi bu ay ilac tedavisine basladim ilk aydan birakin hemen hamile kalmayi adetimin düzene binmeside benim icin sevindirici birsey. Sonucta adetin düzene binmesi demek cocuk olma ihtimalinin artmasi demek. umarim siz benden daha ilerisinizdir bu konuda.

bizim ilk denememiz sabahlaro karnım ağrıyor ve kazınıyor gibi oluyor aç olmasam bile arada da tansiyonum düşer gibi oluyor belkide pisikolojik olaraktır ama bilmiyorum bu hafta sonuna kadar belli olacak benimde hayırlısı olsun...

canım çok teşekkür ediyorum ben zaten ilk bu sitede okumuştum pekmezle spermiyogramda 8 milyondan 22milyona arttı diye belirtiyordu bayan. Bir ayda bile faydasını görürsünüz diye yazmış. Ben de emin olamadım aslında. Allahım yardımcımız olsun:)

Canım Allah şifa versin Kolay gelsin:) Bu ay ilk denemeydi reglden 6 gün önce kan tesinde 0.1 çıktı. 31'inde bekliyorum adeti. Kısmetse ondan sonra inşallah.

canım sana da geçmiş olsun. genelde hep bi acı yaşayıp ara evrmek zorunda olanlar denemeye başlıyo nisan ayında sanki. uamrım hepimzie uğurlu gelir bu ay canım. ekledim seni de. ama beklenen adet tarihini de yazarsan eksiği tamamlarız.

canım bence adet günün geçmediği zaman test yapma. adetin geciksin öyle yap. ve kendini strese sokmamaya çalış .stres can düşmanımız.ama kafaya takmamak da okadar kolay değil. bukadar erken mide bulantısı yaşanmaz önceki tecrübelerime dayanarak. kendini yoklma canım ancak hayalkırıklığı oluyo sonunda.

ekledim canım.umarım sen de en yakın zamanda güzel haberler alırsın.

inşallah tutmuştur canım.evet tabi ilk aydan olmazsa canını sıkma canım yılmadan devam edicez. bu arada ekledim seni de.

kasıktaki ğrılar yumurta çatlaması habercisi olabilir ama daha ilk başlarda baş dönmesi olmaz galiba. ben ilk hamileliğimde hiç baş dönmesi yaşamadım zaten.uamrım ama bebiş habercisidir tatlım ya.

canım ekledim seni de ama kaçıncı denemen olduğunu da ayzarsan sevinirim. uamrım bu ay hepimzie uğurlu gelir.

iyi haftalar kizlaaaar:))
kürtajdan önce ben hep 25 günde bir regl olurdum, kürtajdan sonraki ilk reglim 21 mart...nisan ayinda 25-28 gün arasi gelir diye düsünüyorum, çünkü denglerim biraz sasmis olabilir...o yüzden 15-18 nisan arasi olarak bir tarih araligi vermem daha dogru olur saniyorum..yani adetim 25 sonra gelirse 15 nisan, 28 gün sonra gelirse 18 nisan ..her ikisi de olabilir yerimseniben

Selam kizlar, ben üc gün önce kasiklarimda agri oldugu, kendimi hep yorgun hissettigim ve akintim cok oldugu icin kalktim bir test yapdim. Zaten evde bulunan ucuz uyduruk bir testti birde adetim daha gecmeden yapdim ama yinede hayal kirikligina ugramama yetti. Ondan sonra bu hamile kalma meselesini kendiliginden olana kadar aklimdan cikarmaya karar verdim. Taaki dün migdem bulanana kadar. Artik biktim test yapip hayal kirikligina ugramaktan, artik birkac defa sabahlari migdem bulanipda basim dönmeden yapmamaya karar verdim ama kendime nasil söz gecirecegim bilemiyorum. Siz ne diyorsunuz kizlarrr dogru mu yapiyorum?

canim selam:))ilk gebeligimde bebis hiç belirti vermemisti,reglim 6 gün gecikti bende meraklandim ve netten arastirdim ve 5-6 gün gecikme olduktan sonra test yapabilirsiniz gibi birsey diyordu.bende o zaman test yaptim...hersey normaldi,sanki regli olacakmisim gibi hafif kasik agrisi ve gögüs agrim vardi, o da regl belirtisi diye hiç ihtimal vermemistim hamile olabilecegime...ama test öyle demedi, cift cizgiyi jet hiziyla testte görmüstüm...

gebelik bazi bünylerde bas dönmesi, mide bulantisi vs. gibi belirtiler verirken bazi bünyelerde hiç belirti vermiyor(benimkisi gibi ), 9 hft boyunca sadece mantar oldum ve mide hazimsizligi yasadim o kadar...

bence adetin gecikmeden test yapma ve herseyi oluruna birak ...ben öyle yapacagim,kafana taksanda takmasanda bebis gelecekse zaten geliyor yerimseniben
sen hic endisleneme rahat ol yerimseniben

aslında takmamak gerek ama insan meraklanıyor. Ben eşimin yanına tayin isteyemediğim için ücretsiz izin aldım yani şu aralar kendimi dinleyecek çok boş vaktim var:KK43: Ben de bir öncekinde mantar oldum bilmediğim için ilaç kullandım onun tedirginliğiyle hemen öğrenip daha dikkatli davranmak istiyorum.

aslında takmamak gerek ama insan meraklanıyor. Ben eşimin yanına tayin isteyemediğim için ücretsiz izin aldım yani şu aralar kendimi dinleyecek çok boş vaktim var:KK43: Ben de bir öncekinde mantar oldum bilmediğim için ilaç kullandım onun tedirginliğiyle hemen öğrenip daha dikkatli davranmak istiyorum.

aslinda bu yasadiklarimiz birer tecrübe ve kulagimiza küpe...bende 1 hftlik hamileyken grip gibi bisi oldum,vücudum deli gibi agriyordu özellikle de belim (belki de bebegin rahime yerlestigi gündü bilemiyorum, bende grip oldugumuz sandim ve agri kesici ictim, hatta dizim de de agri vardi , dr onun icinde ilac verdi, onu da 6 gün ictim...sonra da hamile oldugumu ögrendim ve duydugumda bebege sevinemedim bile...ilac ictim ya bebegim sakat olursa diye yedim durdum kendimi...sonra dr ilaclar etkileyebilri de etkilemeyebilir de dedi...ve kötü düsünceleri kafamdan sildim ama 9. haftada bebsin kalbi durdu.

kadin oldugumuz icin, her an bebek olabilir düsüncesiyle kendimize her acidan cok cok dikkatli davranmamiz gerekiyormus...ben bunu ögrendim, bende simdi ikinci bebek icin daha temkinli , daha bilincli bir anne adayi oldugumu düsünüyorumyerimseniben

ben ki ağrı kesicisiz adet geçiremem acillere koşarız iğne yapın diye çığlık çığlığa iki aydır ilaç atmıyorum dayanıyorum vallahi bünyeme ilaç girmesin diye ama eşim sigara içiyor keşke bırakabilse:KK43:

ben ki ağrı kesicisiz adet geçiremem acillere koşarız iğne yapın diye çığlık çığlığa iki aydır ilaç atmıyorum dayanıyorum vallahi bünyeme ilaç girmesin diye ama eşim sigara içiyor keşke bırakabilse:KK43:

benim esim de iciyor, bende sigaradan nefret ediyorum...bebek olunca birakacagini söylüyor da ..ben sanmiyorum ...keske birakabilseler :Saruboceq:

suur ben de azalt en azından hamile kalana kadar diyorum sonra ne yaparsan yap:) zaten evde içilmiyor bizim Allahtan

bizim evde de icilmiyor ama ben hiç istemiyorum daha fazla içmesini...tam kafasina koymadi birakmayi...deneseler bariÇok üzgünüm çoook

kızlar be o yönden şanslıyım ilk tanıştığımız zaman sigaradan ne kadar nefret ettiğimi söylemiştim ve kısa bir sürede de bıraktı kocişim... sizinkilerde umarım bırakır

meraba kızlar. nasılız bakalım bugün. be de okuldan geldim harıl harıl yemek yapıyorum. arkadaşa otırmaya gidicem.

aaa çok sevindim az kaldı bebiş haberleri almamıza senden de nisan sonu seninde haberlerin gelir, inşallah ilk aydan olur,benim önemli değil ilkten hemen olması nasıl olsa daha okulum var ama senin hemen olsun inşallah.adetin biter bitmez başlayın çalışmalara.bende evdeydim dinlendim valla

evet canım artık çalışmalar başlıyor benim. Allahım yardım etsin ya göbüşüme bebeişimi göndersin. ben d een azından biraz hafifletebileyim kendimi.

Liste çoğalmış ben girmeyeli yaa...Maşallah maşallah...2 gün oldu temizlik yapıyorum ev yerinden oynadı taşındaydım bukadar yorulmazdım herhalde...Yarınlıkta bir odam kaldı onuda bitereyim temizliğim bitti...Birde nisanın 5 bebişim gelirse göbüşüme uzat ayakları dinlen 9 ay boyunca...Ayy hayali bile çok güzel...Gel artık bebeğim...

evet listemzi çoğaldı. ohhhh sen bahar temizliğini d ebitirdin. be de başalsam iyi olucak.inşalalh bebiş gelir de naz yaparsın biraz.

hadi bakalım hayırlısı
27 marrta adet oldun 24 nisanda inşalalh adet olmazsın bu son olur :)

evet canım 28inde adet oldum. ama bu son olur dediğin gibi inşallahhhhhhhhhhhh

canım işte en gel olamıyoruz kendimzie dinliyoruz vücudumuzu. ama rahat olsak daha çabuk gelicekelr de bebeişler. işte dışardan söylemesi kolay . valal ben gün hesabı falan yapmıcam hiç. nasip artık.

iyi haftalar kizlaaaar:))
kürtajdan önce ben hep 25 günde bir regl olurdum, kürtajdan sonraki ilk reglim 21 mart...nisan ayinda 25-28 gün arasi gelir diye düsünüyorum, çünkü denglerim biraz sasmis olabilir...o yüzden 15-18 nisan arasi olarak bir tarih araligi vermem daha dogru olur saniyorum..yani adetim 25 sonra gelirse 15 nisan, 28 gün sonra gelirse 18 nisan ..her ikisi de olabilir yerimseniben

meraba canım. eklicem tarihini sen 18i diye hsap et de. daha rahat olsun. evet belki şaşmalar olabilir reglinde. inşallah olmazsında gerek kalmaz hangi tarih diye hesaplamaya.

vücudu neye alıştırısan onu istiyo. eğer çok biyeriniz ağrırsa minoset için onu hamilelere de veriyoar çok zaararı yok kızlar diğer ağırları içmeyin.

adet oldum kızlar...nisan 29 beklenen tarihim.

ekliyorum tatlım. bu son olsun inşallah.

bizim evde de icilmiyor ama ben hiç istemiyorum daha fazla içmesini...tam kafasina koymadi birakmayi...deneseler bariÇok üzgünüm çoook

öfffffff bırakın şu sigaraları ya. valla benişm evimde ne misafire ne başkasına içirmiyorum. eşim zaten içmiyo. bend e ağzım asürmedim. bek bebişimiz için de belki yapar ozaman.

kızlar be o yönden şanslıyım ilk tanıştığımız zaman sigaradan ne kadar nefret ettiğimi söylemiştim ve kısa bir sürede de bıraktı kocişim... sizinkilerde umarım bırakır

ah canim ah ..ben de söyledim , söylemem mi hiiiç !!!, 14 subatta birakicam dedi gecen sene..o gün icmemis sonra aksamina dayanamadi sigaraya devam...
her aksam Allahima dua ediyorum, allhim sogusun su sigaradan diye.:Saruboceq:

X