2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

benim şimdi nöbetçiyim gitmem gerek çocukları arabalara bindireceğiz
15 dakikaya gelecem
iii sohbetler kızlarrrr

Merhaba kizlar.
Internet baglantisinda sorun vardi yazamadim.
Mayis ayi icinde liste yapilmis,benim tarihim 1 mayis.ilk denememiz olacak.
Hamisler var,cok sevindim Allah tamamina erdirsin insallah.
Darisi bizlerin basina.

çotanak ikinci çizgi ilk çizgi kadr koyu değildi ama baya nbelli oluodu

tatlım üzülme ben de çok üzülmüştüm geçen ay ağlamıştım hatta ama bu ay gördüm ikinci çizgiyi ama doktora gitmeden emin olamıorumm

hiçbi tereddütün olmasın çıktıysa kesin vardır güngeçtikçe çizgi daha belirginleşiyo benimde ilk yaptığımda 4 gün geçiyodu çok silikti belli bile değildi sonra 6.günü yapmıştım daha belirgin çıkmıştı hayırlı olsun bizede dua et hamilelerin duası kabul olur allah banada bi bebek nasip etsin

ediorum walla ya Allah isteyen herkese nasip etsin inşallahh

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr sıze bırsey soyleyecegımmmmmmmmmmm sanırırımmmmmmmm bennnnnnnn hamılegımmmmmmmmmmmmmm:ecrin_bebek:

selam herkese,nasılsınız,sevdalinka okudum cnm üzüldüm,ama gerçekten hayırlısı nezamansa vücudun nezaman hazırsa ozaman geliyo bak pankinin 11 ay sonra gelmiş,seninde birşey yoksa elbet olucak az daha sık dişini,sonra seninde haberlerini okuyup sevinicez,benimde 2-3 günüm kaldı bakalım nasıl haberler vericem,hepimiz aynı durumdayız buay olmazsa diğer aya devam

az once test dayanamayıp test yaptımmmm ıkıncı cızgı bellı oldu hemde hemen bıraz acık renklı fakat

aaaa testmi yaptın nerden anladın,çoooooooooook tebrikler,inşallah hamilesindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…