2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

pandam birde öğürtü olacakmış gibi midem, öyle de oluyomuydu regliden önce.Şimdi başladı oda psikolojikmidir nedir

pandam birde öğürtü olacakmış gibi midem, öyle de oluyomuydu regliden önce.Şimdi başladı oda psikolojikmidir nedir

CANIM BEN GEBELİİMİ BİLMEDEN ÖNCEDE YANIODUM HAFİFTEN, HAFİFTEN GEĞİRME OLUO ÖĞRENMN ÖNCE VARDI BENDE DE HATTA ÇOK ŞAŞIRDIM NOLUO BANA NE AYIP FLAN DİODUM KENDİ KENDİME:kedi:

ya bilmiyorum burcu bende gastritte var ama ne zamandır ağrımıyordu midem, strestende öyle oluyor olabilir çok taktım kafama heralde ya ondan oluyor

CANIM BEN GEBELİİMİ BİLMEDEN ÖNCEDE YANIODUM HAFİFTEN, HAFİFTEN GEĞİRME OLUO ÖĞRENMN ÖNCE VARDI BENDE DE HATTA ÇOK ŞAŞIRDIM NOLUO BANA NE AYIP FLAN DİODUM KENDİ KENDİME:kedi:

Çok sağol canım ya cevapların için benimde gebelik belirtisidir inşallah dicem amaCADIARZU

evet canım 3 güncük kaldı zamanda geçmiyor ama dışarı mı çıksam diyorum burda da hava soğuk bugün

zaten adetle gebelik belrtileri aynı ya nerdeyse.göğüslerim şiş,kasıklarımda ağrı oluo ama adet ağrısı gibi zaten bunlar bnde heray oluo bide akıntım oluo hafiften ama içimden bi ses adet olucamı sölüo ondan umudumu kestim bn

kızlar merhaba muhabbet baya ıyı ya ben ölüyom sankı bu gun kasıklarım felaket agrıyor dun geceden berı

X