2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

hay Allah iyiliğini vermesin benim 1 haftadır yüksek ateşim inşallah düşmez diye dua ediyorum hep

incir kürü nasıl oluyor hilal

PROF DR İBRAHİM SARAÇOĞLU'NDAN HAMİLE KALMAYI DESTEKLEYEN KÜR

Öncelikle hamile kalmak isteyenlerin kesinlikle maydanoz nane ve adaçayı içmemeleri gerektiğini belirten saraçoğlu açıklamalarını sürdürdü;8-9 tane kuru inciri yarım litre suda7-8 dakika kaynatın,üzerine sert ve taze bir havuçudoğrayın 3-4 dakika kaynatıp bekletin bu hazırlanan suyu yarısını kahvaltıdan 1 saat sonra için diğer yarısını ise öğlen yemeğinden 1saat sonra için ;21 gün buyunca her gün tekrarlayın

tatlım sen istersen önce soğan kürünü yap polikistik over kistiniz varsa tabi

evet ateş ölçmedekiler öyle diyor yumurta çatladıkta sonra yükselmeye devam etcekmiş regli gününde düşmezse hamişmişsin yani hamişlerin ateşleri hep yüksek oluyormuş

PROF DR İBRAHİM SARAÇOĞLU'NDAN HAMİLE KALMAYI DESTEKLEYEN KÜR

Öncelikle hamile kalmak isteyenlerin kesinlikle maydanoz nane ve adaçayı içmemeleri gerektiğini belirten saraçoğlu açıklamalarını sürdürdü;8-9 tane kuru inciri yarım litre suda7-8 dakika kaynatın,üzerine sert ve taze bir havuçudoğrayın 3-4 dakika kaynatıp bekletin bu hazırlanan suyu yarısını kahvaltıdan 1 saat sonra için diğer yarısını ise öğlen yemeğinden 1saat sonra için ;21 gün buyunca her gün tekrarlayın

tatlım sen istersen önce soğan kürünü yap polikistik over kistiniz varsa tabi
kistim yok ama bu kürü 21 gün yapınca hamile kalırsan bebiş düşmez mi havuç zararlı hamilelere diyolarda

yok tatlım hamileyken zararlı ama hamile kalmdan içersen hiçbir zararı yok benim eltimde bu kürle hamile kaldı

bende ateş ölçüyorum dün 36.1 di bugün 36.5 e yükseldi dün yumurtladım demekki :)
benim kaç gündür çatladıkta sonra hep yüksel ama ben aynı saatte ölçmüyorum gündüzleri ve sabahları ölçüyorum gündüz ve akşam 37.1 gibi oluyor hisedilir şekilde ateşim var hasta gibiyim

bide bişe daha srcam hamiş varsa cevaplasın bi zahmettt birz omik yada saçma olabilir ksra bakmayın ama bn şunu merak ediyorum kasık ağrısı var diolar yaa o nasıl bi ağrı adet zmnında olana bnziom

canım kasık ağrısı adet zamanındaki gibi oluo

Şeniz

pandamm arkadaşım senide tebrikler..Allah kucağına almayıda nasip etsin...sen 2 . ay da kalmışsın fazla beklememişsin...ne güzel..demekki stres yapmamışsın..

canım aslında stres yapmıştım ilk ay soraki ay Allah bilir dedimçok dinlemedim kend,mi normal akışındaydı herşey

X