2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

kızlar biraz alakasız bi geçiş olcak ama şuanda türk malını izleyen varmıı??

valla bende buraya üye olduğumdan beri hergün bebek yapmaya çalıştığım ve sonuç beklediğim aklıma geliyo yoksa bir yığın iş güç aklıma gelmez bile aslında,carnacım şimdi buayki yumurtanın ne olduğu konusunda pek bi fikrim yok ama birde heray yumurtlamayada biliyomuş bayanlar,pas geçiyomuş,

Tamam canım sağol. Ben en iyisi bu hafta başka bir doktora gideceğim.Bu kafamdaki soruları halletmem lazım.Yoksa benimle beraber sizde fıtık olucaksınız:roflol:

Biraz buradan uzaklaşsak mı nedir? : )

Bide bu gurubu ilk bulduğumda aman derdim başka işleri güçleri yok uğraşıyorlar burda bir yığın özel hayatlarının falan anlatıyolar derdim dalga geçerdim kocama da söylerdim büyük konuşmamak lazımmış şimdi kocam dalga geçiyor valla benle hamişler nasıl diyor bide hamiş lafını duyunca pek gülmüştük :roflol:

Bide bu gurubu ilk bulduğumda aman derdim başka işleri güçleri yok uğraşıyorlar burda bir yığın özel hayatlarının falan anlatıyolar derdim dalga geçerdim kocama da söylerdim büyük konuşmamak lazımmış şimdi kocam dalga geçiyor valla benle hamişler nasıl diyor bide hamiş lafını duyunca pek gülmüştük :roflol:

:roflol:

Benimki de gelip bakıyor bazen napıyorum diye.Anlatıyorum bir tek kadınlar var diye.Nereden biliyorsun bir tek kadınların olduğunu diyor: )

ayyy aynen cnm ya hamiş ne diye anlamaya çalışmıştım ilk,aslında bebek muhabbetlerinden uzaklaşsak dicem ama (daha önce kaç kere denedik olmadı yani),kafamız dağılır belki.bende türk malını açtım şimdi bayılıyorum binnuraa

aynen :) ben de senin gibi düşünürdüm herkes herşeyi nasıl anlatıyor diye
ama insan anlattıkça derdi azlıyor moral buluyor :) akıl alıyor

benim herzaman acayip göğsüm ağrırdı adetten önce sivilce olurdu
belim ağrırdı. 2 gün var adetime tık yok belirti adına hayırdır inşallah
kocama söyleyince kızıyor :KK70: kafana çok takıyorsun diye
gerçi test yaptım 4 gün varken negatif çıktıydı

aynen :) ben de senin gibi düşünürdüm herkes herşeyi nasıl anlatıyor diye
ama insan anlattıkça derdi azlıyor moral buluyor :) akıl alıyor
Evet rahatlıyor bide burda benim hiç arkadaşım yok derdimi anlatıcak samsundan istanbula gelin geldim iyi oluyor burda rahatlatıyor

arkadaşlar size iyigeceler diliyorum,yarın gündüz girerim yine görüşürüz iyi muhabbetler

sporstar ii geceler ,kızlar idrarınıın rengi ne renk baktınızmı hiç ilk idrardan belli oluyormuş diyolar ama ne kadar doğru bilmiyorum koyyu renk olcakmış

yok normal tuvaletin gelince idrarından rengi koyu geliyorsa hamişmişiz öyle diyolar doğrumu bilmem, ilk derken erken hamilelik belitisi demek istedim

ıdrar da demeyin yaaa :KK70:
aklımızda olmayanı aklımıza sokmayın
herşeyi incelemekten kafayı yiyecezxzzz :KK70:

X