2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Kızlar bugün doktora gittim.Valaha ben bu doktordan bir şey anlamadım: ) kafamda sorularda vardı onlarıda soramadan afedersiniz ama mal mal gidip mal mal geldim:roflol:

İlk önce bir kaç soru sordu ve bende önemli bir sorunum olmadığını.Hamile kalmak istediğimi ve genel anlamda bir buna enegel teşkil edecek bir sorun olup olmadığını öğrenmek istediğimi söyledim.Muayene'ye aldı.Sonra Şu an için bir sorun olmadığını ancak 6 ay yada 1 sene hamile olmama durumlarında araştırma yapıyoruz dedi.Şu an için test istemek sadece hastahaneyi zengin eder dedi.Smear testi yaptı 1 hafta sonra sonuç çıkacak.Ve 2 tane hormon testi istedi onları önümüzdeki ay gittiğimde getirmemi istedi.

35 günde regl olmam ve sancılı geçirmemin normal olduğunu söyledi.Çünkü benim ilk kanamamdan beri bu şekilde yani sonradan olmuş olan bir gecikme ve sancı durumu yok.

Yanlız kızlar benim reglim çarşamba günü bitti bugün biteli 5 gün oluyor.Yani ilk adet gününden sayarsak 13. günüm bugüm.Ve YUMURTAN çatlamış gözüküyor.Nasıl olur bu? anlayamadım.Sonra bana Folik asit vermedi.Vermesi gerekmiyor muydu?35 günde adet olan bir insan için erken değil mi? daha çalışma bile yapamadık tam olarak.Benim anlamadığım bir şey mi var.:1no2:

kimyasal gebelik yaşadığmda doktor bana hemen folic plus vermişti hamile kalmadan 3 ay önce bile başlanması gerektiğini söylemişti günde 2 tane içiyorum ben

benimde 24 nisan
kızlar birşey sorucam,folik plus kullanıyorum,bazen unutuyorum,3 ünü birlikte almak mümkün mü
ve de folbiol mu kullanıyorsunuz yoksa folik plus mu?

bnm doktorum 3ünüde aynı anda alabilirsin dedi ben akşamları üçünüde içiyorum

ama bugün bi arkadaşımla konuştum onunda 2 tane çocuğu var oda hamile kaldığında regl olcakmış gibiydim dedi.yani hamileykende regl belirtileri oluomuş ama regl olmuomuşun acaba olabilirmiii umutlansami ki acepsositososito

ama bugün bi arkadaşımla konuştum onunda 2 tane çocuğu var oda hamile kaldığında regl olcakmış gibiydim dedi.yani hamileykende regl belirtileri oluomuş ama regl olmuomuşun acaba olabilirmiii umutlansami ki acepsositososito

hep öyle derler ama benim hic bir belirtim olmadi. sadece gögüslerim agridi birde günüm gectikden sonra kasiklarimda batmalar sancilar oluyo ara ara

Burcu aslına bakarsan bize çok var daha 5 gün ondan belli olmaz kız belki hamileyizdir

amannn ya şu heray glen misafirlerr bu ay istenmediklerini bilselerde yüzsüzlük edip gelmeseler keşkeeCADIARZU

hep öyle derler ama benim hic bir belirtim olmadi. sadece gögüslerim agridi birde günüm gectikden sonra kasiklarimda batmalar sancilar oluyo ara ara
ya evet benim sadece göğüslerim acıyor başka bişey yok peki ne zaman başladı göğüslerin ağrımaya adetine kaç gün kala yani

bağlantı gitti kaçırdım muhabbetleri ya,hoşgelniz carna ve bebişkom,carnacım benim dr umda 1seneden sonra testler yapıyoruz demişti ve 1 senede olmaması normal demişti hemen ümitlenmeyin dedi,bende hep bütün testlerimi oldum bişey çıkmadı,birde bana evlenirkenki aile planlamasındaki hekim demişti 3-4 ay önceden folike başla diye bu geçen gittiğim dr demedi banada onlar herkes biliyor sanıyorlar sanırım söyleme gereği duymuyorlar,aslında çook önemli

Valla kızlar google dan gebelik takvimi yazıyorum hep sonra takvimden sanki hamileymişim gir tarih yazıp okuyup duruyorum birde kaç haftalık gebeyim yazıyorum ordan da bakıyorum kafayı yedim heral böyle gidişle

X