2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

iyi akşamlar arkadaşlar herkese selam,benimde son 4günüm test yapçaktım ama bekliyeceğim,bugünde okuldan geldim bir uyu bir uyu 3te yattım 10dk önce uyandım ya,buarada ben laptop kullanıyorum ve hep kucağımın üstünde okadar zararlıki vicdanın sızlıyo,altlık falan almalıyım heralde

ben öğlenleri giremiyorum ..öğlenleri de sohbet koyu arkadaşlar :) ben artık akşamları gelip okucam..okudum paylaşımlarınızı..benim regiye de 10 gün kaldı..ama içimdede pek bi şey hissetmiyorum sanırım bu ayda yok...soğan kürüyle ilgili yazıları okudum...önümüzdeki ay soğan kürü ve ateş ölçme yöntemini denemeyi düşünüyorum..bakalım sonuca

benimde 24 nisan
kızlar birşey sorucam,folik plus kullanıyorum,bazen unutuyorum,3 ünü birlikte almak mümkün mü
ve de folbiol mu kullanıyorsunuz yoksa folik plus mu?

yapmadım ya dedim bekliyim öle daha heyecanlı olcak gibi bugünmü yarınmı diye beklicem :) bilmiyorum valla cnm sanki herşey belirti gibi geliyo 2gündür göğüslerim davul gibi ama regl olcam diye de olabilir belirtiler hep aynı ya şuanki durum muallak yani bilmiyorumkismile

öffff yüzümdee sivilce çıktıı karnımda ağrı var sanırım bn regl olcam bu ay yaaaaaaaaaaamafoldumben

bende folik plus kullanıyorum,bilmiyorum ama bence 3ünü birarada alma derim sonuçta ilaç yani

benimde 24 nisan
kızlar birşey sorucam,folik plus kullanıyorum,bazen unutuyorum,3 ünü birlikte almak mümkün mü
ve de folbiol mu kullanıyorsunuz yoksa folik plus mu?
ben folicplus kullanıyorum doktor günde 2 tane sabah akşam iç dedi doktora sormadan içme bence 3 birden hiç içme bence

burcuum bende hiç bişey yok sadece göğüslerim dokununca acıyor o kadar bende regl olcam yaaaaa

yaa belimde falan ağrı vardı göğüslerim şişti belrti olabilir falan diodum ama bgn yüzümde sivilce çıktı ve adet ağrısı var sanki karnımda pufffffffff

burcuumm benimde valla göğüsler öle valla inşallah olmayız ya,bide ben normalde adet olcağımı hiç anlamam birden oluverir sancı sivilce falan olmaz böle 3-4 ayda bir göğüslerim büyüyo,tamda büyücek ayı buldu buayda, kafam karıştı acaba hastamı olcam diye

seninde gününe az kalmışş hadi bakalımm inşşş sizin güzel haberlerinizi alıırızzzemuszemus bn böle olursa nisanndaa artık hız artırcam :jeyyar:

yok yok göğüslerin büyümeside regl belirtisi benim ara ara oluyordu,ama hamiş olma belirtiside işte,,benimde belim çok ağrıyo ayrıca,bugünde bütün gün uyudum ya :)

Kızlar bugün doktora gittim.Valaha ben bu doktordan bir şey anlamadım: ) kafamda sorularda vardı onlarıda soramadan afedersiniz ama mal mal gidip mal mal geldim:roflol:

ılk önce bir kaç soru sordu ve bende önemli bir sorunum olmadığını.Hamile kalmak istediğimi ve genel anlamda bir buna engel teşkil edecek bir sorun olup olmadığını öğrenmek istediğimi söyledim.Muayene'ye aldı.Sonra Şu an için bir sorun olmadığını ancak 6 ay yada 1 sene hamile olmama durumlarında araştırma yapıyoruz dedi.Şu an için test istemek sadece hastahaneyi zengin eder dedi.Smear testi yaptı 1 hafta sonra sonuç çıkacak.Ve 2 tane hormon testi istedi onları önümüzdeki ay gittiğimde getirmemi istedi.

35 günde regl olmam ve sancılı geçirmemin normal olduğunu söyledi.Çünkü benim ilk kanamamdan beri bu şekilde yani sonradan olmuş olan bir gecikme ve sancı durumu yok.

Yanlız kızlar benim reglim çarşamba günü bitti bugün biteli 5 gün oluyor.Yani ilk adet gününden sayarsak 13. günüm bugüm.Ve YUMURTAN çatlamış gözüküyor.Nasıl olur bu? anlayamadım.Sonra bana Folik asit vermedi.Vermesi gerekmiyor muydu?35 günde adet olan bir insan için erken değil mi? daha çalışma bile yapamadık tam olarak.Benim anlamadığım bir şey mi var.:1no2:

Yaa benim yumurtalarım yok mu : ))

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…