2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

testlerdede işte diabet,guatr,hemoglabin,hiv,hormon testleri ve topsoplazma falan bakıldı önceden yapılması daha iyimiş bir sorun varsa hamile kalmadan tadavi olabiliyorsun yoksa hamilelikte ilaç kullanımı yasak ya

Valla kızlar google dan gebelik takvimi yazıyorum hep sonra takvimden sanki hamileymişim gir tarih yazıp okuyup duruyorum birde kaç haftalık gebeyim yazıyorum ordan da bakıyorum kafayı yedim heral böyle gidişle

allah söletşyo heralde drler ya kız lulu snada allah yaptırıo heral:teytey:

birde kocama heralde hamileyim diyorum sonra seviniyor sonra bi an heralde bu ayda olmadı diyorum üzülüyor oda yicek benim yüzünden kafayı test alıyım diyorum hayır diyor geçen sefer kimyasal gebelikte çok umutlandıkya bu sefer istemiyor garibim

Herhalde gidip kendim alacağım : ) ne zararı olur ki di mi?

Peki şu yumurta olayına ne diyorsun.Çatlamış gözüküyor dedi.Biraz tedirgin oldum.Acaba yumurtalama olmuyor mu bende.Yaaa yumurtam mı yok : )) yani çatlamadığını varsayalım, yumurtaların gözükmesi gerekmiyor mu ? offf çok stresliyim anlatamam size.

bende hergün eşime % kaç diyorum geçen hafta %50ydi bu hafta %65e çıktı olma olasılığı,kendi kendine oran yükseltiyo,:roflol:

benim duyduğum 128 falan 550 çokmuş yavv :)

carnacım ne olduğunu tam bilmiyorum ama hep diyorlar ya yumurtlama gününden 2 gün önce ve 2gün sonra beraber olun diye seninde belki 2 gün içinde yumurtan meydana çıkacaktır,birde her insanın adetinden 14gün önce olmayabiliyormuş ya,bence adetin bittikten sonra hemen başlayın gün aşırı,yumurtlama günlerinde hergün yapabilirsin daha sonra yine gün aşırı başlayın,bari boş geçmemiş olursun daha garanti olur (biraz açık seçik yazdım ama :roflol:

Valla kızlar google dan gebelik takvimi yazıyorum hep sonra takvimden sanki hamileymişim gir tarih yazıp okuyup duruyorum birde kaç haftalık gebeyim yazıyorum ordan da bakıyorum kafayı yedim heral böyle gidişle

Biz bu dertten öleceğiz.Böyle stress yaptıkça olmıyacak kızlar..Doktor da dedi, bu kadar çok takarsan olmaz.

Son düzenleme:
Evet öyle çok stres yapıyoruz ya bu benim 2. denemem ilk denemede öylesine denedim sonra bu grubu kk yı buldum sonra hamiş olmak isteyenleri okudukça birden daha çok istemeye başladım ve bende strese girmeye başladım halbuki hiçde takmıyordum ya bu kk yaptı beni böyle

Datlum sorun değil birlikte olalım da adetim biteli 5 gün olmuş adam bana yumurtan çatlamış diyor, gözükmüyor yumurta falan.Anlamadığım şu an görünmemesi bu ay içinde artık görünmiyecek anlamında mı.Yani bu ay bitti mi.Ben çalışmayayım o zaman : )

Aynen lulu bende burada böyle oldum valaha,paronayak şizo yaptı burası beni.

kız lulu bizim senle ne kadar brbirine benziyo hislerimizz bnde senn gibi düşünüyorum valla

kızlar merhaba ya benım sol gasıgımda bıraz fazla agrı oluyor ıkı gundur sankı gazzzzz sancısı gıbı gelıp gelıp gıdıyor acaba bu ıgne bana kıstt mı yaptı adetıme 5 gun var bırazda goguslerım acıyor

valla bende buraya üye olduğumdan beri hergün bebek yapmaya çalıştığım ve sonuç beklediğim aklıma geliyo yoksa bir yığın iş güç aklıma gelmez bile aslında,carnacım şimdi buayki yumurtanın ne olduğu konusunda pek bi fikrim yok ama birde heray yumurtlamayada biliyomuş bayanlar,pas geçiyomuş,

Aynen lulu bende burada böyle oldum valaha,paronayak şizo yaptı burası beni.

kız lulu bizim senle ne kadar brbirine benziyo hislerimizz bnde senn gibi düşünüyorum valla

Demekki herkez bu grupdakilerden birbirlerinden etkileniyor

belki hamilesindir ondandır o ağrılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…