2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

allahtan korkulcak bişey değilmiş cnm ya druna güveniyosan sende üzme kendini boşyere
bnm çok yakın bi arkadaşım kistleri olduğu halde hemde kazara hamile kaldı şuanda 4 aylık hamile

canım,doktorumda bu kistlerlede hamile kalabilirsin problem yok dedi.ama birdahaki aya adet olunca yine gel eğer bu kistler kaybolmamış olursa üzgünüm doğum kontrol hapına başlarız dedi..yaa ozamanda hamilelik kaç ay ertelenecek offf ne biliyim bu ay başla dedi yok dedim eğer bu ayda hamile kalamzsam birdahaki aya başlarız dedim bu ayda şansımı denicem

iyi akşamlar arkadaşlar pek okuyamadım ama bsbirkin inşallah hamilesindir cnm sonuçta adette olmadın daha çıkmadık candan umut kesilmezmiş,hamilede olabilirsin hayırlısıyla öylesindir inşallah cnm,bizde 2 gündür evde yoktuk bugün annemin günü vardı ona gittim yardıma dünde okul vardı çıkışta gezdik arkadaşlarla,zaten artık yaz geldi ya kimse evinde durmuyo ondan girilmiyodur pek ya bende bilg.ı açtım hemen girdim k.k.e,2gün dinlenirim ama artık çıkmam belki :)))) sanırım azıcık göbeğim belirdi alt karnım azıcık önde ama yarın sabah değilse yemek şişkinliğidir hala varsa başlıyo heralde hafif hafif şişmeler diyebiliriz,

iyi yapmışsın cnm gez vala
ya ben hamilelirin en çok o yeni şişmeye başlayan karınlarını seviyorum çok sevimli oluyo:)
gerçi bnm göbüşüm zati 5 6 aylık hamile gibi olduğu için o aşama bende pek öyle olmaz:)))

canım,doktorumda bu kistlerlede hamile kalabilirsin problem yok dedi.ama birdahaki aya adet olunca yine gel eğer bu kistler kaybolmamış olursa üzgünüm doğum kontrol hapına başlarız dedi..yaa ozamanda hamilelik kaç ay ertelenecek offf ne biliyim bu ay başla dedi yok dedim eğer bu ayda hamile kalamzsam birdahaki aya başlarız dedim bu ayda şansımı denicem

canım adetınde bıttıyse hazır sogan suyuna baslasan nasıl olur acaba.. kıstlerı kaybedıomus hamıle kalmayı saglıyomus .. ıstersen bı araştır

ben adet oluyumda bıtınce başlıcam hemen

ya ben hamilelirin en çok o yeni şişmeye başlayan karınlarını seviyorum çok sevimli oluyo:)
gerçi bnm göbüşüm zati 5 6 aylık hamile gibi olduğu için o aşama bende pek öyle olmaz:)))

benımde gobegım kocaaaaaaamann hahah 80kg yum 170boy

sporstar karnın şişsin kızz okadarda olsun, bebiş büyüyecek yer açılsın opuyorumnanaktan
tabi cnm olsun bende istiyodum ama emin olamıyorum bu o şişlikmi yemekmi diye ama bu 2 leğen kemiğinin arası gergin şiş yani hani idrarını sıkıyomuşsun gibi yoksa daha dışardan belirgin bişey yokakannehir heralde 4.5tan sonra olur o ya bizde 3ün içindeyiz daha ama
havalar çok güzel valla zaten 1-2 haftaya gezilmicek gibi olur sıcaklar,bende seviyorum o şişliği cnm ya inşallah öle şişersin cnm sende yakında :Saruboceq: :Saruboceq:
benımde gobegım kocaaaaaaamann hahah 80kg yum 170boy

cnm valla hamile kalırsan yüksek tansiyon sorunu yaşayabilirsin cnm ya,birazcık diet yapıyomusun gerçi boyunda iyi göstermiyosundur ama doğum için dedim yani benimde 1.69 boyum 52 kg yeni oldum,geçen yaz 47dim ama o çok kötüydü yani,şimdi daha bi insana benzedim:roflol:

canım adetınde bıttıyse hazır sogan suyuna baslasan nasıl olur acaba.. kıstlerı kaybedıomus hamıle kalmayı saglıyomus .. ıstersen bı araştır

ben adet oluyumda bıtınce başlıcam hemen

evet canım ibrahim saraçoğlunun soğan kürüne başlıcam kistleri yok ediyormuş.ibrahim saraçoğlunun her kürüne çok güveniyorum.adet bittikten 10 gün sonra soğan kürüne başlanıyormuş 15 gün sabah akşam içiyormuşsun.1 hafta sonra adet oluyosun sonra adetine 10 gün kala birdaha içiyorsun 15 gün daha.sonra hemen peşine incir kürüne başlıyormuşsun.ama ben bu ay soğan kürünü yapıcam eğer adet olursam birdahaki ay kistlerimde erimiş olursa incir kürüne başlıcam yok kistlerim erimezse doğum kontrol hapına başlıcakmışım:çok üzgünüm: soğan kürünede devam ederim eğer durum böyle olursa ya bilmiyorum eşim içinde keçiboynuzu aldım kafam karmakarışık oldu uyhhhhkafamçokkarıştı

sporstar ben 52 kg olsam bı damla olurum kız .. üfürsem uçarsın kaydirigubbakcemile3 sen cok ıyı kılodaymışın sevdım kılonu:) ben 80im ama dötüm yok bacaklarım felan ince bı göbek var :)

kızlar ben şimdilik kaçıyorum başım ağrıdı bilgdan az uzanayım belki uğrarım yine burda olursanız grş iyi akşamlar...

sporstar ben 52 kg olsam bı damla olurum kız .. üfürsem uçarsın kaydirigubbakcemile3 sen cok ıyı kılodaymışın sevdım kılonu:) ben 80im ama dötüm yok bacaklarım felan ince bı göbek var :)

kuzenim diyoki senle tokolaşmaya korkuyorum bileklerin kopçak diye diyo :roflol:eek: demekki senin yapın ince kalınlaşmıyosunda yediğin göbekte kalıyo hep,biraz öğünlerinden azaltsan oda küçülebilir, bide hamur işi tatlı nında eritilmesi zor onlardan da çok yeme :)) ben spor akademisindeyim cnm 4-5 yaşından beri spor yapıyodum tabi 15-16da bıraktım 10senedir yapmıyorum yani ama işte metobolizma öle kalıyo demek kesinlikle ona bağlıyorum,yoksa artık çok dikkat etmiyorum bende öle.ama yürüyüşün üstüne hiç bişey geçmiyo onu diyebilirim,en kolay en basit ama en çok işe yarayan spor valla fırsat buldukça yürümek lazımm cnm

sporstarcım valla ben hep evdeyım 0 hareket ondan kg aldım evlendıgımde 69-70dim calısıdoum hareketlıydım sabah cıkıp akşam gelıodum eve. evlenınce ev hanımı oldum hareket yok yürüyüş yok ondan böle oturdugumdan göbege bırıkıyo .. aslında hıc memnun degılım yarama tuz basmaaayın duruuun aglarım

saziye cnm sendedemi kist çıktı oyüzdenmi başlıcaksın soğan kürüne?

evet canım doktor bana birsürü kistlerin var kucuk kucuk dedı .. fazla zararlı degılmış ama yınede yumurtlama problemım oluyo. hem kıstler ıcın hemde adetlerım hep gecıkıyo duzene gırmesı ıcın ıcecem ben sogan suyunu. mesela 2 aydır adet olmuyom içimde patlıcak. cok okudum super duzene sokuyo adetı dıyolar bilmiyorumkismile

2010 MAYIS AYINDA HAMıŞ OLMAYI BEKLEYENLER

bsbirkin--------------------------------14 Mayıs---------------4. deneme
suur-------------------------------------14 Mayıs---------------2. deneme
d_kupcu-------------------------------16 Mayıs---------------2. deneme
buurcuum-----------------------------17 Mayıs---------------2. deneme
nurmeh---------------------------------17 Mayıs---------------4. deneme
pelin67---------------------------------21 Mayıs---------------6. deneme
pretty9217---------------------------22 Mayıs---------------2. deneme
gülpembe80-------------------------22 Mayıs---------------5. deneme
toprakceylin-------------------------23 Mayıs---------------3. deneme
mse121822--------------------------23 Mayıs---------------4. deneme
nehir25--------------------------------23 Mayıs---------------2. deneme
hilal24---------------------------------?? Mayıs---------------3. deneme
azize1---------------------------------29 Mayıs---------------2. deneme
sellvi27-------------------------------?? Mayıs---------------2. deneme

2010 HAZıRAN AYINDA HAMıŞ OLMAYI BEKLEYENLER

welcome------------------------------02 Haziran---------------15.deneme
erginsena-----------------------------05 Haziran---------------4. deneme
kumralperi----------------------------05 Haziran---------------3. deneme
seliz------------------------------------08 Haziran---------------5. deneme
karakaya-----------------------------08 Haziran---------------5. deneme
simiramis-----------------------------?? Haziran---------------11.deneme

2010 NıSAN AYININ GÜZEL HAMıŞLERı

panddamm------------------------------04 Nisan---------------2. deneme*****Maşallah diyelim...
panki--------------------------------------07 Nisan---------------11.deneme*****Bir günde 2. süper haber...
cotanak28------------------------------10 Nisan---------------2. deneme*****Bir bomba haber daha...Devamını bekliyoruz...
sporstar----------------------------------09 Nisan---------------1. deneme*****ışte ilk denemede tutturan şanslı bir hamiş daha...
ilfa-----------------------------------------16 Nisan---------------3. deneme*****Tebrik ediyoruz...Nazar değmesin...
eda80------------------------------------18 Nisan---------------?. deneme*****Durulan topiğimize bir hamiş daha...
elif159------------------------------------22 Nisan---------------9. deneme*****Listemizde yoktu ama bir hamiş haberi daha...
yabangül--------------------------------17 Nisan---------------?. deneme*****Tebrik ediyoruz...
denizim16------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****Meleğim cennetten hediyemizi kardeşini gönderdi...
estamp----------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****Bir günde 2. güzel haber daha...Nazar değmesin...
deniz1958------------------------------27 Nisan---------------2. deneme*****Oleyyyyy güzel bir hamiş daha...
beliney85 ------------------------------?? Nisan---------------?. deneme*****Tebrikler Allah tamamına erdirsin...
sipiga------------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****ışte bir çift çizgi daha...
carna81---------------------------------30 Nisan---------------2. deneme*****ışte çook güzel bir anne adayı daha...
horuda-----------------------------------12 Nisan---------------6. deneme*****Listede olmayan çift çizgi gören bir anne adayı...
ezouygun-------------------------------22 Mart----------------?. deneme*****Uzun bir aradan sonra süpriz bir bebiş haberi daha...

2010 MAYIS AYININ GÜZEL HAMıŞLERı

sinannuray----------------------------13 Mayıs---------------2. deneme*****Maşallah...Maşallah...Maşallah...

BEKLEMEDEKıLER

Kızlar canım hiçbirşey yapmak istemiyor...Hava çok sıcak...Canım sebepsiz yere sıkılıyor...

X