2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

hımmm hamişler çoğalınca vınlıolar dier topiklere ondanı acaba??

ama sinem.carna ve deniz1958 haricndee

bsbirkin canım senin yarın günün demi nasıl belirtin falan varmı
adet olmam gereken gün bgn cnm ama bnm gecikmelerim olabliyo
aslında 2 gün öncesine kadar hiçbir belirtim yoktu ben 21.günkü progesteron testinden sonra progestan ilacına başlamıştım ama günde 3 kez almam gerekirken 1 kez alıyordum ben dün drla görüşünce 3 kez al dedi onun etkisimidr nedir özellikle bugun hafif midem bulandı başım döndü halsizim ama bu ilacın yan etkiside olabilir yapıyomuş çünkü bunlarıı
dr ilaç bitince adet olmuyosa gebe olabilir demiş eşime 3 4 gün geçsin adt gününü test yapalım demiş bakalım hayırlısı

Bence başlıktan birazda kimse gelmiyor buraya...Nisan çoktan geçti...Mayıs topiği açılmış hatta temmuz topiği bile var...

adet olmam gereken gün bgn cnm ama bnm gecikmelerim olabliyo
aslında 2 gün öncesine kadar hiçbir belirtim yoktu ben 21.günkü progesteron testinden sonra progestan ilacına başlamıştım ama günde 3 kez almam gerekirken 1 kez alıyordum ben dün drla görüşünce 3 kez al dedi onun etkisimidr nedir özellikle bugun hafif midem bulandı başım döndü halsizim ama bu ilacın yan etkiside olabilir yapıyomuş çünkü bunlarıı
dr ilaç bitince adet olmuyosa gebe olabilir demiş eşime 3 4 gün geçsin adt gününü test yapalım demiş bakalım hayırlısı

hadi canımm inşallah hamişsindir sendeeee:Saruboceq:

:bbo:inş hepiniz hamilesinizdir kızlar bnm adetim daha yeni bitti çalışmalara bile başlamadık şimdi koskoca 27 günü daha bekle dur:bbo:

iyiyim canım bende heleşükür adeti bitirdik daha çalışmalara bile başlamadık.doktora gittim bide 2 tane kistim çıktı biri sağda biri solda ama korkulcak bişeyimin olmadığını söyledi doktorum tabi ben yinede korktum ve üzüldüm

allahtan korkulcak bişey değilmiş cnm ya druna güveniyosan sende üzme kendini boşyere
bnm çok yakın bi arkadaşım kistleri olduğu halde hemde kazara hamile kaldı şuanda 4 aylık hamile

iyi akşamlar arkadaşlar pek okuyamadım ama bsbirkin inşallah hamilesindir cnm sonuçta adette olmadın daha çıkmadık candan umut kesilmezmiş,hamilede olabilirsin hayırlısıyla öylesindir inşallah cnm,bizde 2 gündür evde yoktuk bugün annemin günü vardı ona gittim yardıma dünde okul vardı çıkışta gezdik arkadaşlarla,zaten artık yaz geldi ya kimse evinde durmuyo ondan girilmiyodur pek ya bende bilg.ı açtım hemen girdim k.k.e,2gün dinlenirim ama artık çıkmam belki :)))) sanırım azıcık göbeğim belirdi alt karnım azıcık önde ama yarın sabah değilse yemek şişkinliğidir hala varsa başlıyo heralde hafif hafif şişmeler diyebiliriz,

çotanak cnm nasılsın,hiç haber alamıyoruz sendend nasıl geçti o gün muayenen,bir sorun yok demi cnm,bebişimiz iyimi,

X