2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Canım bak bı sıteye gırdım sımdı orda yazıyo 30 gunde bır adet oluyosun ya 30-14 cıkarıyomusun dıyelımkı ayın 5ıne denk gelıyo sen ondan 3 gun oncesıyle 3 gun sonrası arasında kalan gunlerde hamıle kalıyomusun yanı 1ı ve 7 sı arasında

hep 30 günde bir oluyorsun 30-14=16
16.güe denk geliyor ama ben yinede sana 16.gün yumurtluyorsun diyemem.doktorum hep aynı zaman diliminde adet olan bir kadının bile nezaman yumurtlayacağı belli olmaz bir kadın bir ay 15.gün bir ay 16.gün bazende farklı günlerde yumurtlayabilir buna pek güvenme dedi.bana adetimin 10.gününden 24.gününe kadar birgün durup birgün ilişkiyi önerdi.çünkü spermler vücutta 48 saat yaşıyorlarmış

23 de adet oldum bu gune kadar gun asırı yaptık 9. gün mü benım yumurtlama dönemımın baslangıcı oluyor

AY YA GIPTE EDIYORUM KIZLAR sıze ya maşşallah valla ben hep 23 gunde 30 gunde duzenlı adet oluyorum dıcem gunlerı gorebılcekmıyım acaba:KK43:(((((((((

dogumkntrol hapını bı bıraktım vucudumun duzenı degıstııı
kılo aldıııımm, adetım duzensızlestı, mıktarı azaldı, sancılarım arttı. ara lekelenmeler olmaya başladı. üffff. kadın olmak ne zor

23 de adet oldum bu gune kadar gun asırı yaptık 9. gün mü benım yumurtlama dönemımın baslangıcı oluyor
canım sen şimdi hiç şaşmdan hep 30 günde birmi adet oluyorsun.eğer öyleyse en son 23 nisanda adet olduysan 8 mayısta yumurtlamışsındır aşağı yukarı 4 mayıs ve 12 mayıs tarihleri arasında çalışma yapman lazımdı ama yinede söylüyorum hiç belli olmaz dedi doktorum yumurtladığınız günler birkaç gün farkeder her ay dedi.veee şuda bir gerçekmişki yumurtladığın gün bile ilişki olsa bir kadının hamile kalma olasılığı %25miş.doktorum sakın ben geçen ay günü tutturamadım falan diye üzülme gün tutsada hemen hamile kalamayabilirsin dedi
Ben çıkıyorum...Herkese iyi akşamlar...Byyy...

iyigeceler cnm görüşmek üzere

cok sağol cnm baya bılgılendım bız hep gun asırı yapıyorduk bılmıyorum artık bu ay tutacak mı hayırlısı olsun

ınsallah canım hepımızın tutar ınsallah:Saruboceq:

dogumkntrol hapını bı bıraktım vucudumun duzenı degıstııı
kılo aldıııımm, adetım duzensızlestı, mıktarı azaldı, sancılarım arttı. ara lekelenmeler olmaya başladı. üffff. kadın olmak ne zor

evet canım cok zor bıseymıs bekarlık sultanlıkmıs:)))

Ben çıkıyorum...Herkese iyi akşamlar...Byyy...

iyi geceler canım bay bay

selizcim gün asırı yaptıgım ıcın hangı tarıhte yapıp yapmadıgımı kagıda yazmadım doktorlar kalıtelı olmasını ıstıyorsan gun asırı yapın dıyor dıye oyle yaptık hayırlısı olsun bakalım

X