2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

gunaydın kızlar.. bugun dogumgunum ama moralım bozuuuuk... eşim kalktıgında bi sinir bi stres bagrıp cagırdı nıye gömlegım boyle nıye şöyle,
pantolonum toz olmuş ınsan bıtane bakar siler suratını astı cıktı gıttı halbukı dün geldıgınde yemegımızı yedık duş alalım yatalım dedı hıc baska bıseye zamanım bıle olmadı kendıde bılıyo.. her sabah erkenden kalkar gömlegını hazırlarım pantolonda toz varsa sılerım veya baskasını asarım gıysın dıye.. ıyılıksız .. nankör ...uykum olmadıgı halde yatırdı benı yanına sesımı cıkarmadım küsmesın dıye ..
zaten onun o surat sallayışı beni öldürüyooooo hıcbısey ıstemıyom ondan.. sevmesınde artık beni istemıyom

Aman canım hepsi boyle bunların:))sıkma canını belkide sana numara yapıyordur.akşama bir suprizi vardur.unutmuş havası veriyordur belkide.

aman canım fazla takıp üzme kendini erkek milleti işte...

a.s.a.s.a.s. doğum günün kutlu olsunnnn...opuyorumnanaktan

Şeniz opuyorumnanaktan Şeniz Doğum günün kutlu olsun kuşum... Şeniz opuyorumnanaktan Şeniz

Offf oofffff hepsini sopadan geçirmek lazım...Benimkide aynı...Bulurlar bir şey bağırmak için...Bizdede her sabah gömlek siniri olur...Verdiğim gömlekleri beğenmez...Neymiş bolmuş göbekli gömleği gibiymiş...İnanmazsınız bende bugün tam 1 hafta oldu attım beyaz gömleklerin hepsini çöpe kaldı 2 gömleğe...Ohh iyi yaptım...
beni listeden çıkarabilirsiniz adet oldum
Canım hayırlısı böyleymiş...Yeni regl tarihini söyle ekleyeyim yine...

yok canım listeden tamamen çıkıcam çok stres oldum :gitme:

2010 MAYIS AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

sinannuray----------------------------13 Mayıs---------------2. deneme
bsbirkin--------------------------------14 Mayıs---------------4. deneme
suur-------------------------------------14 Mayıs---------------2. deneme
d_kupcu-------------------------------16 Mayıs---------------2. deneme
buurcuum-----------------------------17 Mayıs---------------2. deneme
nurmeh---------------------------------17 Mayıs---------------4. deneme
pelin67---------------------------------21 Mayıs---------------6. deneme
pretty9217---------------------------22 Mayıs---------------2. deneme
gülpembe80-------------------------22 Mayıs---------------5. deneme
toprakceylin-------------------------23 Mayıs---------------3. deneme
mse121822--------------------------23 Mayıs---------------4. deneme
nehir25--------------------------------23 Mayıs---------------2. deneme
hilal24---------------------------------?? Mayıs---------------3. deneme
azize1---------------------------------29 Mayıs---------------2. deneme
sellvi27-------------------------------?? Mayıs---------------2. deneme

2010 HAZİRAN AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

welcome------------------------------02 Haziran---------------15.deneme
erginsena-----------------------------05 Haziran---------------4. deneme
kumralperi----------------------------05 Haziran---------------3. deneme
seliz------------------------------------08 Haziran---------------5. deneme
karakaya-----------------------------08 Haziran---------------5. deneme
simiramis-----------------------------?? Haziran---------------11.deneme

2010 NİSAN AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

panddamm------------------------------04 Nisan---------------2. deneme*****Maşallah diyelim...
panki--------------------------------------07 Nisan---------------11.deneme*****Bir günde 2. süper haber...
cotanak28------------------------------10 Nisan---------------2. deneme*****Bir bomba haber daha...Devamını bekliyoruz...
sporstar----------------------------------09 Nisan---------------1. deneme*****İşte ilk denemede tutturan şanslı bir hamiş daha...
ilfa-----------------------------------------16 Nisan---------------3. deneme*****Tebrik ediyoruz...Nazar değmesin...
eda80------------------------------------18 Nisan---------------?. deneme*****Durulan topiğimize bir hamiş daha...
elif159------------------------------------22 Nisan---------------9. deneme*****Listemizde yoktu ama bir hamiş haberi daha...
yabangül--------------------------------17 Nisan---------------?. deneme*****Tebrik ediyoruz...
denizim16------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****Meleğim cennetten hediyemizi kardeşini gönderdi...
estamp----------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****Bir günde 2. güzel haber daha...Nazar değmesin...
deniz1958------------------------------27 Nisan---------------2. deneme*****Oleyyyyy güzel bir hamiş daha...
beliney85 ------------------------------?? Nisan---------------?. deneme*****Tebrikler Allah tamamına erdirsin...
sipiga------------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****İşte bir çift çizgi daha...
carna81---------------------------------30 Nisan---------------2. deneme*****İşte çook güzel bir anne adayı daha...
horuda-----------------------------------12 Nisan---------------6. deneme*****Listede olmayan çift çizgi gören bir anne adayı...

BEKLEMEDEKİLER

mutter----------------------------------06 Mayıs---------------3. deneme

:enbuyukkk: klava: :1hug: a.s. :asigim: :icecream: :tomato: :hooray: :smiley-cool: :1rolleyes: a.s :çok üzgünüm: :uhm: :çok üzgünüm: :içelim: :sm_confused: :teselli: :mymeka: :1shok: delikafadulden sengözlerimebaksanab vereliniortak buyrunnnnnnnnn benneyaptımki gamyoncuiremsu :CüvCüv: cokacimcoook :Saruboceq: :bbo: lülülülülülü kafamçokkarıştı :lepi: guclubacismile ohaoldumsmile akannehir kaydirigubbakcemile3

dılekcım rahımde tuplerın tıkanık olmasına dair belırtı oluyor mu.ben sımdıde bunu taktım kafaya.ya benım tuplerım tıkalıysa dıye.bu ay calıscaz yınede ama bı dahakı aya rahım fılmı cektrcem.adetten sonra bır ıkı gun ıcınde cekılıyor degılmı.bugun 8. gunum.bazen seytan gıt cektr dıyor.ama o zaman 10 gun falan korunmak gerekıyormus sanırım

Kız takma kafana ne takıyon benim gibi... klava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…